2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Allahım bu intihar benim için:))) o ne bi gıdım meyvelerden porsiyonmu olurmuş :)))

offf offf ben ölmüşümde haberim yokmuş yaaa one öyle 1 tutam kirazmı yenirmiş.Ben zaten 6.kirazdan sonra tadını alabiliyorum anca

ay çok hızlı okuyup, çok hızlı yanıtlar yazdım kaçırdıysam kusuruma bakma nolur canım senin de mi şeker yüklemen yüksek çıktı yoksa bu rutin bir uyarı mıydı??

Şeker sonucum iyi aslında bunları şeker yüklemesini daha yazdığı gün söyledi. Yani şeker çıkmasa bile normal öğün bu dedi. Çıkarsa kısıcam dedi.

Bana 75 gr yapıldı.

Açken: 66
1.saat: 135
2.saat: 139

evet aynen öyle şeker hastalarına yasak karpuz kavunun falan fazlası.İncirde çok yükseltiyor şekeri albeniyi unut sen alma onu

bence o doktor çıldırmış :))) o ne yaaaaaa.....

Anacım vallahi ben 2 ay sonda gitmiştim kontrole. Kadın önceki kontrolle karşılaştırıyor tabii. Ben 54 ken 59 olunca 2 ayda 4 kilo çok dedi. Ne yediğimi sordu anlattım, meyvelere gelince delirdi

offf offf ben ölmüşümde haberim yokmuş yaaa one öyle 1 tutam kirazmı yenirmiş.Ben zaten 6.kirazdan sonra tadını alabiliyorum anca

Kirazı hiç sorma. Çünkü 1 tutam dediğine 10 kiraz falan oluyor tadı damağımda kalıyor.

Allahım bu intihar benim için:))) o ne bi gıdım meyvelerden porsiyonmu olurmuş :)))

Porsiyonla meyve yendiğini o zaman öğrendim. Günde de sadece 2 porsiyon serbest.

anladım canım... iyi maşallah sen şeker testini atlatmışın:)) ya bir de benim anlamadığım bazıları var teste girecekelri hafta hususi dikkat etmişler, test sonuçları iyi çıkmış sonra her şeyi yemişler her şeyi...(( e yani bi daha yükselme gibi bi durumu yok mu yaaa... bana biraz tuhaf geldi..

evet aynen öyle şeker hastalarına yasak karpuz kavunun falan fazlası.İncirde çok yükseltiyor şekeri albeniyi unut sen alma onu

dananın kuyruğu perşembe kopacak canım... bakalım doktor bana cennetimi vercek yoksa hapishaneyimi... ama hele o şeker düşük çıksın varyaaaa öyle bir yiycemki

selam kızlar
bende şeker yüklemesi yaptım ama çokşükür bişey çıkmadı açlık 90,glukozu içtikten sonrada 114 çıktı,ama arkadaşımda şeker çıktı aynı doktora gidiyoruz meyveyi filan bile sınırlı ye dedi günde 1 limon sıkıp bir bardak suyla karıştırıp iç dedi,bide günde 2 tane sade maden suyu iç dedi,dikkat edersen hiç bişey olmaz dedi zaten doğumdan sonra geçiyormuş,ama gebelikte şeker çıkanlar daha sık doktora gitmeliymiş çünkü bebişler çok çabuk büyüyormuş iri olabiliyormuş

10 kiraz yiyeceğime hiç yemem daha iyi doktorlara gıcık oluyorumkesin bu doktor sana tutam tutam ye dedikten sonra eve gidip 1 kase kavun karpuz yiyodur

dananın kuyruğu perşembe kopacak canım... bakalım doktor bana cennetimi vercek yoksa hapishaneyimi... ama hele o şeker düşük çıksın varyaaaa öyle bir yiycemki
inşallah düşük çıkar canım ya şeker çıkmasın ben bunalıma girerim.

Ben hiçbirşeye dikkat etmedim. Zaten doktor da söylemedi. Ama içine limon sıkma dedi özellikle. Burda limon sıkanlar okudum. O değerlerin yalancı düşük çıkmasına sebep oluyormuş.

Ben önceki gün gayet meyve tatlı matlı yedim de gittim. Ona rağmen yüksek çıkmadı çok şükür. Ama meyve yerken eşim acıyor halime, benim avucumla ölçelim diyor

ama yasaklar daha cazip:))).. ben perşembeden beri ne haldeyim((( muz, karpuz, kavun, dut, kuru incir, kuru kayısı, hurma bunların hepsini nadir tüketecen dedi mesela bn bu 15 gün hiç yemeyecem bunları hatta...
offf offf kader arkadaşımm üzülme hepsi geçecek unutmaya çalış az az yiyelim bari herşeyden napalım.

evet ben de dikkat etmedim hatta geçtiğimiz haftalarda hiç bu kadar yapay tatlı yememiştim aksi gibi teste gireceğim hafta çok yedim( ama evet limon sıkan ben de çok duydum ilginç... yani bebek için endişe ediyor insan yoksa... Allah büyüktür... inşallah 2. yüklemem iyi çıkar yoksa insüln vurulabilirsin dedi...

kır at tartıları gitsin yada sen o tartının gösterge yerine siyah bant yapıştır sonrada onu step tahtası olarak kullan :))
hahahahhahahaha iyi fikir bu.eee hadi evdekini öyle yaptık diyelim doktorun odasındaki tartıyı napıcaz hacıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…