2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar kafama takılan birşey var ben kraft calipso part yatak aldım bebişe aslında odası var ama oda yapmayı düşünmüyorum ilk zamanlar o yüzden böyle aldım şimdi ölçtük de yata odasına sığmayak gibi ilk ay yanınızda yatırın diyorlar. sizce ayrı beşik mi alayım yoksa kısa süreli olacağı için yatak odamdaki şifonyeri boş odaya alıp aldığım park yatağı yatak odama mı koymalıyım?

Ben olsam bidaha ekstra para verip beşik almam madem yerin var sifonyeri bos odaya koy gitsin nasip olsa geçici diyosun

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Merhaba arkadaslar ben yenı hAmıleyım9+4ve hamıle olmamla hepatıt b oldugumu öğrenmem bır oldu benımle aynı durumu ySayan varmı nasıl tedavı oluyrsunuz bebek ıcın doktorunu z net önerdi yRdımlasalım lutfen

Kizlar, , Eminönünden yeni geldim kalabalik ve sicak beni perisan etti.havuzluhana gittim cok kalabalik ayrica hic ucuz degil ve hatta bazi urunler pahalı bile geldi. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Havuzlu handaki bir cok urun her yerde gördüğümüz ürünlerden hatta internette gördüklerimin hepsi orda vardi ve fiyatlari nette daha bile uygun olabilir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ece alıntılayamadim kabızlık için magnezyum iç ,icmezken çok zorlaniyordum ama şimdi maşallah deyim rahatlarsin benimki suda eriyen tabletlerden

bacaklarımda sıddıetlı kramplr oluyor,kalsyumda alıyorum ancak hala devam edıyor,benım gıbı aynı durumu yasayan var mı,bunu önleyecek bırseyler bılıyor musunuz??
kalsiyumla ge mez cnm hemen magnezyuma basla.

kizlar surekli bunu konusuyosunuzda ben kendime dikkat ediyom bi bakiom gobegimin ustunde bi baskiom asagilarda bi bakioom yanlarda ama asagilardada hissettigim cok oluyor.gidince bende sorayım bakim

24+4 de 741 gr di cnm.

cnm gebelikte olusan hemeroid memesi kabiz olmamaya dikkat et.hatta bazen kanayabilir bile.gebelikten sonra kalabilir de gecebilirde ama korkma cogu gebede oluyor.

kızlaaaaaaaaaaaaaaar
konumuz sabitlenmiş farkında mısınızd??
ne güzeell
baktilar bunca cenesiz toplanmis buraya en sonunda kilidi vurudular demekki :)

hic bise cnm zaten hepatit b nin tedavisi yok .dr.una soyliceksin bebek dogar dogmaz asisini olucak.zaten suan sende
Bebege gecmiyor.yalniz esinin asi olmasi lazim unutma..

Bılıyorum cnm oldu esın ası ıkıncı aşıda olacak doğumda geçtiğinde bılıyorum hep hastanelerdeyım devamlı soruyorum ama ılerde yok bebek durumunu merak edıyorum aşırıda bılmıyrum ama ne kadar koruyor aşıdan aşıya tedaviden tedavıyede fark edıyor emzırme konusundada tam bıktım yok söylerler yerim gelince doktorlar ama genede danışmak ıstedım bılmedgım bır şey olur burdan bırı soyler yardımlasırız diye umuduyla edıyorum artık

Cnm birden tedavisi olmayan hepatıt c bının ve arnın tedavısınasısı var hatta altıncı aydan sonran hamilelikte başlanıyor ama kadın dogum duruma göre karar verecek

Kizlar, , Eminönünden yeni geldim kalabalik ve sicak beni perisan etti.havuzluhana gittim cok kalabalik ayrica hic ucuz degil ve hatta bazi urunler pahalı bile geldi. .

Öyle mi diyorsun? Bende annemleri alıp, perşembe günü hastaneden sonra gideyim diyordum. Önceden çok hevesliydim ama yorumlarda çok da uygun olmadığını öğrendiğim için biraz hevesim kaçtı. Zaten biberon, emzik oyuncak vs. için pahalı denmişti o aklımdaydı. Sadece giysi içinde gitmesem mi? Gerçi çok birşey almayacağım zaten, bebeğin iri doğma ihtimali var. (benim şeker hastalığımı ve erkek bebeğe hamile olduğumu bilmeyen ablamın komşusu baktığı kahve falında "kardeşin iri bir erkek bebek doğuracak demişti" taa kaç ay önce. )

Hastane çıkışını alayım, ablamın oğlandan bir ton eşya geldi zaten çocuğum çıplak kalacak değil ya :) Arabası, araba koltuğu, park yatağı hiç birşey almadım daha... Araba için chicco liteway'a karar verdim sadece, kullananlar genellikle memnun. Araba koltuğu ile alakalı bir fikrim yok. Park yatak konusu da sallantı da... Bu eve göre düşünmüştük, komidinleri kaldırıp yatağımızın yanına koyacaktık ama tayin sebebiyle ev değişecek, oradaki ölçüleri bilmeden alınmaz birşey. Allahtan ablamın var sağlam bir park yatağı hepten açıkta kalmıyoruz

Şampuan, pişik kremi o set için ne marka aldınız? Dün biz e-bebek mağazasını gezerken yanımızdaki aile Bübchen marka aldı, şampuan, sabun, krem vs. doldurdu sepetine. Uni Baby, chicco, nivea, sebamed, dalin.... valla bilemedim. Bir sebamed'in şampuanı için bebeklerin gözünü yakıyor diye okudum, ondan almayacağım.

Ben bugün 23+ 6 yim ama ölçümlere göre de 24+3. O zaman normal :) Saol canım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm birden tedavisi olmayan hepatıt c bının ve arnın tedavısınasısı var hatta altıncı aydan sonran hamilelikte başlanıyor ama kadın dogum duruma göre karar verecek
cnm egersuan sen hepatit b tasiyicisi isen herhangi bise yapamazlar .bebegine suanda gecmez.dogum aninda bebege asi vurulur asi sonrasi bebegini emzirebilirsin.dogumdan sonra karaciger enzimlerine bakilir ve gerekliyse ilac tedavisine baslarsin. Ffakat suan yapacak bise yok kafaya takicak da hix bise uok sen keufine bak hamileliginin tadini cikar.
Asi bebegini insallah korucak omur boyu son yillarda tum bebeklere uygulaniyor.diger dozlarin zamani sana soylenicek.

Icımı rahatlattgın ıcın çok Sagol cnm ama her bebek kaldırMıyrmus bazen olasılıklar var azda olsa oda benım moralımı ıster ıstemez bozuyor estim iğne vuruldu amaz iğne ıkıncı doza kadar dıkkat edın derdi bebek vurulduğu gıbı ıgneyı emmek ıcın verecekler sitende kapıyor mus daha ıgne korumaya başlamadan verıldgınde ne derecede koruyacak net bılgı yok bu benım ıster ıstemez aklımı kurcalıyor

koruyor cnm hic merak etme ... binde bir olurda bizim basimiza gelir diye dusunup harap etmen sana bisey kazandirmaz bebegini uzmek ve germekten baska .onun icin sen bunu dusunme milyonlarca bebege bu uygulanio biliosun hepatit b si olmayan kalmadi gibi bise.Rahat ol biliosun sakinan goze cop batarmis insallah oyle bise olmicak.

Doğru söylüyorsun çok Sagol esın cok cok tedırgın ben rahat olmaya çalıştık ca o benım ister ıstemez cok etkılıyor yarın öbür gün bebege bır şey olursa kendını suçlu hıssetmıycekmısın araştırıp sormadın ıcın dıyor betlerini düşünüyor amaz benide böyle dıyerek düşünmeden edem ıiyor cok teşekkürler :)

Magnezyum ne çirkin şey kokusu mahvetti beni nasıl iciyorsunuz arkadaşlar

Ben magnezyum falan kullanmiyorum multivitamin ve demir verdi bana doktorum o kadar multivitaminin içinde var herhalde ama bilemedim simdi kramp girmesi vs falanda hic biseyim çok şükür

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…