2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bel ağrısı çeken var mı benm gibi zor çalışıyorum valla belim kopacak gibi:KK43:

Son düzenleme:
evet öyle setlerde var
gittigidiyorda
uygun fitalılarda var
ama ben oradaki sepetleri beğenmedim
ayrı ayrı alıcam heralde
kapı süsü de keçeden özel yaptırcam
kıza yaptırmıştım
odasında asılı hala:KK76:

Ben biraz cimriyim sanirim bu konuda belki de hic yapmam bana pek cezbedici gelmiyor ama herkes yapiyor simdi adet gibi olmuş oyuzden çok pahalisina gitmeden halletmeyi dusunurum gibi simdilik

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

evet ya o setin içinde tülde var
o tülü kapıya biz nası takıcaz????
bi de evdeki odasının kapısına mı takıcaz ? hastane kapısına mı?????:KK53:

Valla nasil takilcagini bilmiyorum ama onu da biz dusuncek değiliz ya yapsinlar ben orada dogurmakla meşgul olucam :p evrede takmayi düşünmüyorum ben

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben o kapı süsünü dış kapıma asıcam :KK52: desin millet burda biri doğurmuş :KK52: dünya alem duysun:KK52::KK52::KK52:

Hahahaha :) Ah erkekler ah... :KK9::KK9::KK9::KK9:
Halbuki zor bir is degil, bilseler zor olmadigini. :KK1:
Oglu olanlar kesinlikle ogullarinizi eslerine yardimci olabilecek sekilde yetistiriniz diye bir seslenis yapalim buradan anne adaylarina. :KK1::KK1:

Hehehehe :) Kilolari vermekten korkmuyorum zaten ya o kismi isin en kolay kismi bence. :KK9::KK9::KK9::KK9:
Önemli olan vücuttaki diger degisikliklerle basa cikmak, memelerin sarkmasi, vücudun catlamasi gibi. :KK1::KK1::1
Saclar da cok dökülüyor diyorlar...
Dur bakalim neler yasayacagiz. :21::21::21::21::21:
Benim deneyimim yok, yasayip ögrenecegim. :KK37::KK37:

Ben de krem sürmüyorum, badem yagi ve jojoba yagini karistirdim onu kullaniyorum sadece banyodan sonra.
Catlarsam fotosunu koyarim göbegimin. :KK1::KK1::KK1:
Cümle aleme ibret olsun diye. :KK42::KK42:

işte budur
halka hizmet :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

doğru dersin be arkadaşım.. kilolar veriliyor zaten
ama ah o memeler o memeler :KK53::KK53::KK53:
saçlarda çok fena dökülüyor..kızım 4 aylık olduğunda öbek öbek döküldü benim..ödüm kopmuştu
sonra ilaç kullandım da tekrar cıktı saçım:KK52:

Kızlaaaaaaaaaaaar nolur yardım edın :KK43: kayınvalıdemlere geldık birkaç günlüğüne gelmez olaydım zehir oldu tatil. bu ınsanları anlamıyorum ya tutturmus butun yaz bebekde olcak sizdeyiz diye kayınvalıdem görumcem bıde kayınpeder yok artık bıde ustune demezmı sende nasılsa butun kış doğum iznindesin kışında sizdeyiz delirmessem iyi. Ben sadece annem gelsın 15 20 gun dursun gıtsın ıstıyorum hem annem hem kayınpeder hem kayınvalıde bıde uzerıne gorumce bebek mı bakılır? geldiğimden beri bebeğim çok az hareket ediyor sanırım gerilmekten :KK43: bir akıl verin Allah aşkına napıcam ben :...(

ya bazen gelini sinir etmek denemek için bilerek gıcık ediyorlar.
bende gelin olarak eşimin oturduğu semte geldim kendi ailemin semti bize baya uzak buraya bir türlü alıamadım kimsem yok çünkü.hala kaynanam kendi dibinden ev aldırma derdinde benim butarafı sevmediğimide biliyor ama sürekli söyleyip duruyor.sırf gıcık etmek için gibi geliyor

Ben biraz cimriyim sanirim bu konuda belki de hic yapmam bana pek cezbedici gelmiyor ama herkes yapiyor simdi adet gibi olmuş oyuzden çok pahalisina gitmeden halletmeyi dusunurum gibi simdilik

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

çok pahalı olmuyor zaten
50 adet buzdolabı süsü 30 tl
sepet 20tl
al sana adet yerini buldu :KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

Ben o kapı süsünü dış kapıma asıcam :KK52: desin millet burda biri doğurmuş :KK52: dünya alem duysun:KK52::KK52::KK52:

yapabılırsın tabı canım :KK53: bak gecende bır arkadasımıza bebek tebrıgıne gıttık apartman dıs kapısından gırdım mavı bebek suslerını merdıven korkuluklarından taa 4.kata kadar süslemişler :KK1: cok gulmustum..süsleri takıp edınce bebegın evıne ve odasna ulaşıyorsun :emir_bebek:

Gerçekten topic çok kalabalık bugün maşallah ayda bir doktora gidenlere çok imreniyorum ben her hafta gidiyorum yoksa çatlarim:KK1:

benimde geçen gün aylık kontrolum vardı sırayı beklerken bir kadında anlatıyor her hafta geliyorum diye çok şaşrmıştım .demek sende öylesin çocuğa zararı olmazmı

ya bazen gelini sinir etmek denemek için bilerek gıcık ediyorlar.
bende gelin olarak eşimin oturduğu semte geldim kendi ailemin semti bize baya uzak buraya bir türlü alıamadım kimsem yok çünkü.hala kaynanam kendi dibinden ev aldırma derdinde benim butarafı sevmediğimide biliyor ama sürekli söyleyip duruyor.sırf gıcık etmek için gibi geliyor

Benide kaynanam simdi sinir etti anlastilarmi ne yapiyolar bunlar anlamıyorum düğünler varmis da benden altin parasi istiyor neymiş benim dugunume gelip takmislar anlamıyorum ben bu yuzsuzlugu benim annem babam bana bir lafini dahi etmedi hatta bana ellerinden gelen yardimdan fazlasini yaptılar hic bir mecburiyetleri yokken zaten kaynanamlarin evlenirken saolsunlar bize verdikleri hicbisey yoktu ne ev ne para sifir yani simdi bide dugunde takilan altinlari ben geri odicekmisim dayanamadim saydirdim eşime valla senin anan ne kadar akilli dil pabuç gibi maşallah onların bize bu zamanda yardim etmesi gerekirken utanmadan bide benden para istiyor onuds birak ya sen bana ne yaptinki şimdiye kadar ben bide sana düğünde takilan altinlari takman için yerine para vereyim senin analik görevine ne oldu ozaman dedim ama hala çok sinirliyim kusamadim yetmedi bide bu kadinla beraber oturuyorum Allahin bana sabir versin daha torununa bi tane pantalon aldi oldu odu patliyor bisey isticem diye istememde zaten hic biseyine kalmadi benim kizim onun offfff varya içimi bosaltamiyorum çok gicik durumdayim kadini bogasim geliyor resmen bu gecede bana uyku yok bu kadinin yuzunden

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ay yok anlaşamıyorum ben karı koca sıgara ıcıyorlar bırde nasıl olcak bılmıyorum. Kocama dedım nasıl gıdın derım dıyor off wallla içim daraldı. kendı kızı da var o evlenıp dogurunca gıtsınler ona bakmaya. off valla canım bu ışler çok zor en sonunda tepem atıcak herkesle papaz olucam :KK43:

bu konuda bende cok dertlıyım kp ölmüş ben evlenmeden once kv dul normalde ıyı anlasırım aslında ama yettıııııııııııı...evlendık 1 sene onda oturduk ıs guc sıkısıktık bızı hıc yanlız bırakmadı kızına gıdebılırdı gıtmedı...ılk tatılımı bıle onunla yaptım parasını verdıgı ıcın kendıde geldı..sonra kıraya cıktık vs. sımdı evımız oldu tam rahatız dedım kv evını sattı.10-15 gun durup kızına gıdıcektı 3 aydır bende..yenı ev alacak parası var yok odası kucuk yok karanlık..anne böyle gıderse yaz gelecek daha pahalı olucak dıyorum olsun bıdahakı yaza bakarım acele etmıycem dıyor...cıldırıcam ya.ya hamılelıgımde kocama naz yapamadım cılve yapamadım evde hep bırı..sevıyorum normalde kadını ama yemın ederım sınırlerımı bozmaya basladı..sımdı dogumdan sonra torun tatlı gelecek hıc gıtmeyecek..daraldımmmmmmmmmmmmm bunaldımmmmmmmmmmmmmmmmm

yapabılırsın tabı canım :KK53: bak gecende bır arkadasımıza bebek tebrıgıne gıttık apartman dıs kapısından gırdım mavı bebek suslerını merdıven korkuluklarından taa 4.kata kadar süslemişler :KK1: cok gulmustum..süsleri takıp edınce bebegın evıne ve odasna ulaşıyorsun :emir_bebek:
cnm dikkatli olun dis kapiya sus asiyoz ya hirsizlar ozellikle oraya geliomus bebegin altınları ni calmaya..

bu konuda bende cok dertlıyım kp ölmüş ben evlenmeden once kv dul normalde ıyı anlasırım aslında ama yettıııııııııııı...evlendık 1 sene onda oturduk ıs guc sıkısıktık bızı hıc yanlız bırakmadı kızına gıdebılırdı gıtmedı...ılk tatılımı bıle onunla yaptım parasını verdıgı ıcın kendıde geldı..sonra kıraya cıktık vs. sımdı evımız oldu tam rahatız dedım kv evını sattı.10-15 gun durup kızına gıdıcektı 3 aydır bende..yenı ev alacak parası var yok odası kucuk yok karanlık..anne böyle gıderse yaz gelecek daha pahalı olucak dıyorum olsun bıdahakı yaza bakarım acele etmıycem dıyor...cıldırıcam ya.ya hamılelıgımde kocama naz yapamadım cılve yapamadım evde hep bırı..sevıyorum normalde kadını ama yemın ederım sınırlerımı bozmaya basladı..sımdı dogumdan sonra torun tatlı gelecek hıc gıtmeyecek..daraldımmmmmmmmmmmmm bunaldımmmmmmmmmmmmmmmmm

wuuu zor yahu sizde kalacak gibi çok anlayışsızlar bende 5 ay kalacam ama pek karışmıyor sadece illa beni gezmeye götürmeyi istiyor

sevmiyorum yaşıtım yok olsa ortak yönüm yok,yani değişik şeyler yok desemde bin defa deyince tamam diyorum..neyse benimkiler küçük yoksa direk eşimle kavga ederdim

wuuu zor yahu sizde kalacak gibi çok anlayışsızlar bende 5 ay kalacam ama pek karışmıyor sadece illa beni gezmeye götürmeyi istiyor

sevmiyorum yaşıtım yok olsa ortak yönüm yok,yani değişik şeyler yok desemde bin defa deyince tamam diyorum..neyse benimkiler küçük yoksa direk eşimle kavga ederdim

evet öyle görünüyor malesef..hayır evlendıgım gunden berı sız gencsınz ayrı yasamak hakkınız dıyen bır kadın..cıdden bızde kalmak zorunda olsa basımın ustunde yerı var ama o kalmak ıstedıgı ıcın kalıyor...yanlız kalmak ıstemıyor ama bunu ıtıraf etmıyor bahane uyduruyor..ama napabılırım o yanlız kalmasın duye onunla yasamak ıstemıyorum...ne esımle uzanıp fılm ızleyebılıyoruz ne bısı...kızınA gıttı 10 duramadı geldı sıkıldı..burda gezıyor cunku .esıme bırsey demedım annemı ıstemıyomusun dıcek ama 10 gun degıl 20 gun degıl 3 ay oldu ve kalacak daha bellı.ev falan aradıgı yok..offffffff valla sınırlerım gerılıyor ıster ıstemez surat asıyorum sonra cekılıyor aglıyor vs..soruyorum yok bısı herkezın kendı evı cart curt duygu sömürüsü esımde neoldu bırseymı oldu habıre soruyor..anne oyle deme sende alıcaksın ev dıyorum ben acele etmek ıstemıyorum bana kalsa beklıycem belkı uygun fıyata daha ıyı ev duser dıyor cıldırıcam yanı o derece:KK36::KK36::KK36::KK36:

amanınn aman arkadaşım allah kolaylık versin ve bravo sana çok sabırlısın

X