2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet öyle görünüyor malesef..hayır evlendıgım gunden berı sız gencsınz ayrı yasamak hakkınız dıyen bır kadın..cıdden bızde kalmak zorunda olsa basımın ustunde yerı var ama o kalmak ıstedıgı ıcın kalıyor...yanlız kalmak ıstemıyor ama bunu ıtıraf etmıyor bahane uyduruyor..ama napabılırım o yanlız kalmasın duye onunla yasamak ıstemıyorum...ne esımle uzanıp fılm ızleyebılıyoruz ne bısı...kızınA gıttı 10 duramadı geldı sıkıldı..burda gezıyor cunku .esıme bırsey demedım annemı ıstemıyomusun dıcek ama 10 gun degıl 20 gun degıl 3 ay oldu ve kalacak daha bellı.ev falan aradıgı yok..offffffff valla sınırlerım gerılıyor ıster ıstemez surat asıyorum sonra cekılıyor aglıyor vs..soruyorum yok bısı herkezın kendı evı cart curt duygu sömürüsü esımde neoldu bırseymı oldu habıre soruyor..anne oyle deme sende alıcaksın ev dıyorum ben acele etmek ıstemıyorum bana kalsa beklıycem belkı uygun fıyata daha ıyı ev duser dıyor cıldırıcam yanı o derece:KK36::KK36::KK36::KK36:

Bu erkekler gerçekten odun olabiliyor kendileri rahat ediyor mu şöyle gelince sarilmadan opmeden filan tamam annesine git dememeli ama ev konusunda telkin etmeli.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saol cnm benım, bende geç gittim anca işde randevu falan. dediğin gibi yüzü şekillenmiş öyle duygulandımki bildiğin bi adam var içimde . önceki resimlerde çok net değildi .

kilosunu 800gr.dedi boyunu söyledimi hatırlamıyorum. yarın normal kontrol zamanım yarın kendi doktoruma sorcam artık söyler zaten.

ben minyon yapılıyım boyumda ufak , oğluşumun nasıl olur bilmiyorum bu gr boy falan normalmı yada benim vucuduma göremi normal bilgim yok. ama ayrıntılı ultrs.doktoru herşey normal dedii.

maşallah doktorda normal dediyse normaldir zaten Allah sağlıkla kucaklamanı nasip etsin :)

Benide kaynanam simdi sinir etti anlastilarmi ne yapiyolar bunlar anlamıyorum düğünler varmis da benden altin parasi istiyor neymiş benim dugunume gelip takmislar anlamıyorum ben bu yuzsuzlugu benim annem babam bana bir lafini dahi etmedi hatta bana ellerinden gelen yardimdan fazlasini yaptılar hic bir mecburiyetleri yokken zaten kaynanamlarin evlenirken saolsunlar bize verdikleri hicbisey yoktu ne ev ne para sifir yani simdi bide dugunde takilan altinlari ben geri odicekmisim dayanamadim saydirdim eşime valla senin anan ne kadar akilli dil pabuç gibi maşallah onların bize bu zamanda yardim etmesi gerekirken utanmadan bide benden para istiyor onuds birak ya sen bana ne yaptinki şimdiye kadar ben bide sana düğünde takilan altinlari takman için yerine para vereyim senin analik görevine ne oldu ozaman dedim ama hala çok sinirliyim kusamadim yetmedi bide bu kadinla beraber oturuyorum Allahin bana sabir versin daha torununa bi tane pantalon aldi oldu odu patliyor bisey isticem diye istememde zaten hic biseyine kalmadi benim kizim onun offfff varya içimi bosaltamiyorum çok gicik durumdayim kadini bogasim geliyor resmen bu gecede bana uyku yok bu kadinin yuzunden

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Neden birlikte oturuyorsunuz?boşver ya kendini üzüp uykusuz kalma aman ne saçma sapan şeyler bu işler altın ödünç filan kabul etmeseydin geri oğlundan alacaksan

işte budur
halka hizmet :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

doğru dersin be arkadaşım.. kilolar veriliyor zaten
ama ah o memeler o memeler :KK53::KK53::KK53:
saçlarda çok fena dökülüyor..kızım 4 aylık olduğunda öbek öbek döküldü benim..ödüm kopmuştu
sonra ilaç kullandım da tekrar cıktı saçım:KK52:

deme ya, önceden alinabilecek bir önlemi var midir acaba? ben cok sac dökülmesi sorunu yasadim, cok azaldi saclarim, hamile kalmadan önce
cok feciydi, hamile kaldim durdu, ama sonra dökülüyormus diye duymustum, sen de onaylamis oldun.

Ne yapsam? Bir önerisi olan var midir?

Eki Görüntüle 1097818

Eki Görüntüle 1097819

Böyle bu ikinci resimdeki gibi ama birincideki kadar kirmiziydi... :KK43:
Aynen simdiden sevinemiyorum cünkü genelde 30. haftalardan sonra catlayanlar var.

Bu da birinin dogumdan 7 hafta sonraki hali, catlaklar beyaza dönüyormus kirmizidan; Eki Görüntüle 1097821

Valla ne varsa eski toprakta var bosuna demiyorlar. Teyzelerimde anneannemde falan hic yok, annemde de yok, ama yeni nesil kuzenlerde oldu.
Biz artik niye böyleysek? :18:

anaaaammm çok fena Allah korusun yaaa :)) hergün yağlanayım ben en iyisi :))) ama zaten olacağı varsada olur :S

Canlarrr napiosunuzz ben temizlik yaptim belim koptu cok yoruldum daha dogurana kadar yapmicam anasini satimmm...
Ben yokken ne cok yazmissiniz ya okudum okudum bitiremedim gecmisi pes etttim :))

Kizlar bu arada sitenin rengi mi değiş ti yoksa bende bi sorun mu var ?
benim koltuk altlarimin kat yerleri kararmis saka gibi ciGi cizgi kahverengi olmus.

kuzu valla dönüşüm yaşıyoruz sonumuz hayır olsun :)))

Neden birlikte oturuyorsunuz?boşver ya kendini üzüp uykusuz kalma aman ne saçma sapan şeyler bu işler altın ödünç filan kabul etmeseydin geri oğlundan alacaksan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE

Bize ev almadilar paralari yok diye ama diğer ogullari ayri bunların parasiyla alınan evde pasa pasa oturuyor neyse beraber oturalim siz hic masraf yapmayin eve karismayin paranizi biriktirince ev alin dediler ozamanki salaklik iste aman hemen kredi borcuna girmeyelim yok gezelim kira odemeyelim diye dusunduk cahillik aptalliktan başka bisey değil bazen o kadar kiziyorumki kendime ah anam dedi bana dinlemedim essek kafam bunlarin yüzünden eşimden bile sogudugum oluyor agzima geleni sayiyorum adama sistim sistim boyle konustukca gerçekten varya gerçekten gerizakaliyim ben ya

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

deme ya, önceden alinabilecek bir önlemi var midir acaba? ben cok sac dökülmesi sorunu yasadim, cok azaldi saclarim, hamile kalmadan önce
cok feciydi, hamile kaldim durdu, ama sonra dökülüyormus diye duymustum, sen de onaylamis oldun.

Ne yapsam? Bir önerisi olan var midir?

walla bilmiyorum ki herkeste aynı mı oluyor bu iş.
ben de çok döküldü belki sen de dökülmez
ama beim baya açılmıştı yanlarım
ha bi de bir dişimden olmuştum:KK53::KK53::KK53:

anaaaammm çok fena Allah korusun yaaa :)) hergün yağlanayım ben en iyisi :))) ama zaten olacağı varsada olur :S

evet doğru bu iş olacaksa oluyor.
ben hiç bişey sürmedim ilkinde 25 kilo aldım hiç bişey olmadı
arkadaş çokk ünlü pahalı kremler aldı çatır çatır çatladı
bakalım buu sefer ne olacak
ırsi heralde bu olay:nazar:

Bize ev almadilar paralari yok diye ama diğer ogullari ayri bunların parasiyla alınan evde pasa pasa oturuyor neyse beraber oturalim siz hic masraf yapmayin eve karismayin paranizi biriktirince ev alin dediler ozamanki salaklik iste aman hemen kredi borcuna girmeyelim yok gezelim kira odemeyelim diye dusunduk cahillik aptalliktan başka bisey değil bazen o kadar kiziyorumki kendime ah anam dedi bana dinlemedim essek kafam bunlarin yüzünden eşimden bile sogudugum oluyor agzima geleni sayiyorum adama sistim sistim boyle konustukca gerçekten varya gerçekten gerizakaliyim ben ya

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Gunaydin hamisler bencede konusmalisin her ne kadar korksamda normal doğum taraftariyim sezeryanin üzerinden baya geçmiş eğer senin için ve bebegin için bir sakinca yoksa bence doktorun da normal doğuma onay verecektir. Bence denemeye değer :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

uğraşmak istemeyecektir diye düşünüyorum ama canım şansımı denicem yinede :KK34:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Kiz öyle deme kendine hayırlısı olsun. .ama eş konusunda haklısın onlara bişey diyemeyecince adama yükleniyorsun oda denge kurayim derken arada kalıyor. .aman canım ne kadar iyi olurlarsa olsunlar ev ev üstüne olmuyor. .Dün kaynanamla bi yere gittik dubleks ev evde kaynana,kayinbaba,görümce ve kizi eşi vefat etmiş, kayın ve evli çift bebekleri insanlar dışardan iyi gibi içi bilinmez ama çok saçma o evi yapacağına herkese birer daire yapaydin.calisiyorsan aksama kadar evde olmazsın en azından :KK66: neyse inşallah birikir paranız alırsiniz bir ev rahat edersin. .

arkadaşlar, doğum çantasına kendiniz için kaç pijama- gecelik koymayı düşünüyorsunuz... malum yaz ortasında doğacak bebişler çok üst değiştirilir mi acaba... belki daha önce doğum yapmış olanlar tecrübesine dayalı fikir yürütebilir...:emir_bebek:

Günaydın...
Aranızda Plasenta Previa Marjinalis teşhisi konulan var mıdır? Önceki gün gittiğim detaylı ultrasonda plasenta rahime yakın ama ilerleyen haftalarda yukarı çıkabilir ama doktorunuz bazı kısıtlamalar getirebilir dendi.24. haftadan önce olabiliyormuş böyle.Kendi doktorum da çıkar o yukarı dedi ve yaptığım sporlara bile sınırlama getirmedi...Aynı durumda olanlar varsa deneyimlerini öğrenmek isterim...

Kayınvalideleriyle sorunlar yaşayanlara da allahtan sabır diliyorum.Ben birkaç ayda bir görmek zorunda kalmama ve özünde iyi insan olmasına rağmen kendisi beni hemen her seferinde mutlaka sinir etmeyi başaran nadide bir insandır...

X