2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Off ekler yenmez mi; )) ye ye direnme

Yiyim dimi? Yiyim yiyim:KK56:
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

onlara direnilir mi ya...
ayrıca niye direniyosun
zaten doğurduktan sonra istesende kilo alamıcan
sen takmasan başkaları takacan..moral bozukluğundan yiyemicen
o yüzden hayatının en rahat kilo alabildiğin döneminde ye yiyebildiğin kadar :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
haklısın kız..kız sen hep haklısın:KK52: sabahtır senin yazdıklarına gülmekle geçti günüm hee ne alem kızsın ya :KK52::KK54:

hoşbuldumm... daha yepyeni adet günüm bile geçmedi :))))
bide . koyup deneyeyim . kafayı yicem yapamadım gitti
hoşgeldin canım..nasıl yeni mi hamile kaldın?

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr
hastaneye ve eve gelenlere buzdolabı süsleri vermeyi düşünüyorum..hani var ya öle süsler
bi sepet beğendim bisiklet şeklinde
ama süse kaarar veremedim..
bi de kapı süsü

Eklentiler

• $b2c27a87788dc27de1fce45004382e.jpg
    $b2c27a87788dc27de1fce45004382e.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 31
kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr
hastaneye ve eve gelenlere buzdolabı süsleri vermeyi düşünüyorum..hani var ya öle süsler
bi sepet beğendim bisiklet şeklinde
ama süse kaarar veremedim..
bi de kapı süsü

Ne kadar canim bunlar ben hastanede kurabiye mevlutte boyle birşeyler düşünüyorum bakalim havuzluhana gitmistim oradaki mağazada da 50 adet bebek şekeri 1 adet kapi süsü 1 adet seker sepeti 1 adet taki yastigi 7 mt kapi süsü hoşgeldin bebek yazisi nakit 100 TL karta 110 TL haberiniz olsun :KK66: bayada çeşit var

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

haklısın kız..kız sen hep haklısın:KK52: sabahtır senin yazdıklarına gülmekle geçti günüm hee ne alem kızsın ya :KK52::KK54:

hoşgeldin canım..nasıl yeni mi hamile kaldın?

güldükçe güleriz inşallahhhhhhh :KK9::KK9::KK9::KK9:
haklıyım tabee kızım
ye yiyebildiğin kadar ohhh sefam olsun
bak canım istedi şimdi
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
kız sen beni görse n
deli gibi yiyom walla..napim aç mi kaliimmm:KK52:
:KK37:

Arkadaşlar hepinize merhaba:)) listede hala adımı görünce kötü oldum ama neyse size güzel haberlerim var..:)) ocak ayında 10 haftalıkken bebişimin kalbi durduğu için alınmıştı bebişim..:KK43: ama şimdi yeniden hamileyimmmm ocak annesi olucam ama..:)) hepinize hayırlı doğumlar diliyorum..:) Allah'ım sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..:))

İştahı eskiye göre artan var mı? Benim sanki artıyomuş gibi...şu an canım pasta ekler falan çekiyo yememek için direniyorum ..offfff..

Benim feci artti sorma hic agzim bos kalmasin istiyorum helede nerde kalorili sey varsa onu istuo oyle bir barcada kesmiyo bildigin tokluk hissim kaybildu

Ne kadar canim bunlar ben hastanede kurabiye mevlutte boyle birşeyler düşünüyorum bakalim havuzluhana gitmistim oradaki mağazada da 50 adet bebek şekeri 1 adet kapi süsü 1 adet seker sepeti 1 adet taki yastigi 7 mt kapi süsü hoşgeldin bebek yazisi nakit 100 TL karta 110 TL haberiniz olsun :KK66: bayada çeşit var

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

evet öyle setlerde var
gittigidiyorda
uygun fitalılarda var
ama ben oradaki sepetleri beğenmedim
ayrı ayrı alıcam heralde
kapı süsü de keçeden özel yaptırcam
kıza yaptırmıştım
odasında asılı hala:KK76:

Kızlaaaaaaaaaaaar nolur yardım edın :KK43: kayınvalıdemlere geldık birkaç günlüğüne gelmez olaydım zehir oldu tatil. bu ınsanları anlamıyorum ya tutturmus butun yaz bebekde olcak sizdeyiz diye kayınvalıdem görumcem bıde kayınpeder yok artık bıde ustune demezmı sende nasılsa butun kış doğum iznindesin kışında sizdeyiz delirmessem iyi. Ben sadece annem gelsın 15 20 gun dursun gıtsın ıstıyorum hem annem hem kayınpeder hem kayınvalıde bıde uzerıne gorumce bebek mı bakılır? geldiğimden beri bebeğim çok az hareket ediyor sanırım gerilmekten :KK43: bir akıl verin Allah aşkına napıcam ben :...(

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

evet ya o setin içinde tülde var
o tülü kapıya biz nası takıcaz????
bi de evdeki odasının kapısına mı takıcaz ? hastane kapısına mı?????:KK53:

Kızlaaaaaaaaaaaar nolur yardım edın :KK43: kayınvalıdemlere geldık birkaç günlüğüne gelmez olaydım zehir oldu tatil. bu ınsanları anlamıyorum ya tutturmus butun yaz bebekde olcak sizdeyiz diye kayınvalıdem görumcem bıde kayınpeder yok artık bıde ustune demezmı sende nasılsa butun kış doğum iznindesin kışında sizdeyiz delirmessem iyi. Ben sadece annem gelsın 15 20 gun dursun gıtsın ıstıyorum hem annem hem kayınpeder hem kayınvalıde bıde uzerıne gorumce bebek mı bakılır? geldiğimden beri bebeğim çok az hareket ediyor sanırım gerilmekten :KK43: bir akıl verin Allah aşkına napıcam ben :...(

Kocanla konuş tatlım bu işi anca kocalar ayarlar..benim durumum da öyle olcak doğurunca 40ık çıkana kadsr..ama ben kayınvalidemle iyi anlaşıyom Allah'tan.

Oğlan canım bilmiyom ki ahşap mı tipine baktım beğendim.ahşaptan mı yapılıyo.:44:

ben gerçek mağazadan beğendim tülünü,ahşabını kurdelesini
kADIN bana tanesi 1,5 lira dedi

sonra aksam gittigidiyorda aynısını buldum 65 kuruş tanesi
resmen kazıklamış kadın beni dur göstereyim aşağıda
bunlar ahşap süslü

Eklentiler

• $108480000_tn30_0.jpg
    $108480000_tn30_0.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 28
  • $112499042_tn30_R_399331_0.jpg
    $112499042_tn30_R_399331_0.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 28
Dogru haklisin canim. Normal dogumun dahi kendine göre riskleri varken... Ben de henüz dogumu arastirmaya baslamadim aslinda, düsünmek istemiyorum gibi bir sey. :KK70:
Epidural isteyecegim büyük ihtimalle, benim aci esigim düsüktür, nazliyimdir da. :) Digerine ancak dogum cok cabuk gelip, cok hizli gerceklesirse katlanabilirim herhalde.

Ay gecen bir cafede arkadasimi bekliyodum, bizim kiz tekmeleyince öyle elimi göbegime koymus oturuyordum. Kadin agriniz mi var dedi, dalmisim ya ondan sorunlu göründüm herhalde. Yok yok kiz tekmeliyo dedim. Heh iyi tekmelesin tekmelesin dedi. Sonra kendisinin hemsire oldugunu doguma 22 yasindayken girdigini ve o günden sonra ne evlendigini ne cocuk sahibi olmak istedigini söyledi. Agrisi cok beter dedi.

Icimden sagol ya iyi destek oldun diye gecirdim. :KK52::KK52: Ne geveze insanlar var hayatta dedim gectim.
Milyonlarca kadin doguruyor yeryüzünde di mi ama? :KK1:

Ya bnimde komşu doğurdu 3.cocugu bnim ilk cok da zor olmus doğumu sürkli anlatitor ve bnde korkuyorum bu nedenle dr uma daniştım sezeryan istemiyorum bir sorun olmazsa inşallah epdural normal doğum yapacağim rabbim hepimze kolaylik versin insallah

kiz ne kocasi o gun bi odayi supurdu koca oda 1 dakikada bitti.bi yerine degiyosa supurge 10 yerine deymiyo :)

Hahahaha :) Ah erkekler ah... :KK9::KK9::KK9::KK9:
Halbuki zor bir is degil, bilseler zor olmadigini. :KK1:
Oglu olanlar kesinlikle ogullarinizi eslerine yardimci olabilecek sekilde yetistiriniz diye bir seslenis yapalim buradan anne adaylarina. :KK1::KK1:

biz buna halk dilinde polyannacılık diyoruz :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
amaaan bosver şekerim
ilk hamilelikyte şoktan mıdır,paniktend midir nedendir bilmem
kilolar veriliyor hemen zaten :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Hehehehe :) Kilolari vermekten korkmuyorum zaten ya o kismi isin en kolay kismi bence. :KK9::KK9::KK9::KK9:
Önemli olan vücuttaki diger degisikliklerle basa cikmak, memelerin sarkmasi, vücudun catlamasi gibi. :KK1::KK1::1
Saclar da cok dökülüyor diyorlar...
Dur bakalim neler yasayacagiz. :21::21::21::21::21:
Benim deneyimim yok, yasayip ögrenecegim. :KK37::KK37:

walla inanırmısın hiç bir şey sürmüyorum
hatta önceden banyo sonrası kremlerdim tüm vücudumu
şimdi süremiyom..sanki zarar vercekmiş gibi bebeğe..çünkü kremler hemen emiliyor .kana karışıyor ya..istemiyorum .iç güdüsel bişey..
ilk hamileliğimde 25 kilo aldım toplamda..
şu an 24 haftalık 14 kilo aldım ..sanırım bunu da 25 ,26 gibi kapatırım...

Ben de krem sürmüyorum, badem yagi ve jojoba yagini karistirdim onu kullaniyorum sadece banyodan sonra.
Catlarsam fotosunu koyarim göbegimin. :KK1::KK1::KK1:
Cümle aleme ibret olsun diye. :KK42::KK42:

Ya bnimde komşu doğurdu 3.cocugu bnim ilk cok da zor olmus doğumu sürkli anlatitor ve bnde korkuyorum bu nedenle dr uma daniştım sezeryan istemiyorum bir sorun olmazsa inşallah epdural normal doğum yapacağim rabbim hepimze kolaylik versin insallah

Amin canim. Evet ben de bir saglik sorunu olmazsa, bir aksilik olmazsa normal dogum istiyorum, epidurali de arastirayim güzelce, doktorlarla da konusayim. Insallah hepimizinki bir cirpida bitiverir kolaylikla.:KK3:

ben gerçek mağazadan beğendim tülünü,ahşabını kurdelesini
kADIN bana tanesi 1,5 lira dedi

sonra aksam gittigidiyorda aynısını buldum 65 kuruş tanesi
resmen kazıklamış kadın beni dur göstereyim aşağıda
bunlar ahşap süslü

Güzelmiş gittigidiyor uygun ya ben de ordan alcam.

Kocanla konuş tatlım bu işi anca kocalar ayarlar..benim durumum da öyle olcak doğurunca 40ık çıkana kadsr..ama ben kayınvalidemle iyi anlaşıyom Allah'tan.

ay yok anlaşamıyorum ben karı koca sıgara ıcıyorlar bırde nasıl olcak bılmıyorum. Kocama dedım nasıl gıdın derım dıyor off wallla içim daraldı. kendı kızı da var o evlenıp dogurunca gıtsınler ona bakmaya. off valla canım bu ışler çok zor en sonunda tepem atıcak herkesle papaz olucam :KK43:

X