2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kiz ne diyon sen mahsusmu yapiyon aglarim bak simdi

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ben demiyorum bu eeğğ kaka sözleri onlar bana diyo beni üzüyolar canım sende benle ittifak olsana şunlara göstrelim koca memeli olmak nedemekmiş

e o da zararlı tabi
ama onu bi kere yaptırıon öğrenion
öbür türlü bilmeden
yicen dondurmaları karpuzları her aksam
ohhh
çocuk içerde bayılsın sekerden
yaptırda rahat rahat ye

hee canım yaaa o da doğruuu ... inşallah çıkmaz ben tatlıya bayılıyorum her türüne her çeşidine :)))))

Tekirdağlıyım
dırırım dı rı rı rımm 9 8 lik benim herşey
yok kız
o kadar para vermem o paraya 3 dene uyku seti alırım ben hey heeeyyyy

bildiğiiz bi site varsa hele bi deyiverin gari
şiven bizim oralara benziyorda oyüzden sordum beaaaaa kızanım.Ben taç a falan bakyorum internetten.Bide markafoni,trendyol ve limangoyu takip ediyorum hergün oralarda kampanyalar oluyor

Gerçekten topic çok kalabalık bugün maşallah ayda bir doktora gidenlere çok imreniyorum ben her hafta gidiyorum yoksa çatlarim

hee canım yaaa o da doğruuu ... inşallah çıkmaz ben tatlıya bayılıyorum her türüne her çeşidine :)))))

Bayılırım tatlıya offff...kız geçen yıldan kalma 10 tane dondurma kapağı vardı evde şimdi bedavası çıkmış akşamları bedava dondurma zamanı bizim market sinir olcak bana bedava bedava

canım sevindim maşallah yaaa... bende 25. haftasında doktora giden birini arıyordum :)) boyu kilosu ne kadardı?? yüzü filanda bayağı şekillenmiş artık bizde haftaya gidicez ve ben 25. haftamda olucam

canım ben 24,haftamda gitmiştim 4d ultrasyonummuz ve şeker yüklemesi vardı oğluşumuzla tanışmış olduk çok güzel bir duygu:))hem dr um hemde ultrasyon drumuz bir hafta önde olduğumuzu söylediler boyu34 cm.kilosu 850 gr çıkmıştı hatta dr umuz oğluşum tombiş diye doğumun gününden önce olabileceğini söyledi artık hayırlısı şimdi diğer kontrolümüzü dört gözle bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…