2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğin haretkerlerini bu ayda bnim gibi çok şiddetli hisseden var mı? göbek değiliğimden çıkacak gibi geliyor.
karnım dalga dalga sürekli.

Hahahahaaaaaa aynen öyle ben buraya gobegimin resmini koymazsam neyim :p abarttimmi ki :?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım mesele göbek resmini koyman değil ben onu koydum zaten geçmiş sayfalarda görebilirsin.Asıl konu memişler onun fotolarını koyamayız yemez yani:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım ben 24,haftamda gitmiştim 4d ultrasyonummuz ve şeker yüklemesi vardı oğluşumuzla tanışmış olduk çok güzel bir duygu:))hem dr um hemde ultrasyon drumuz bir hafta önde olduğumuzu söylediler boyu34 cm.kilosu 850 gr çıkmıştı hatta dr umuz oğluşum tombiş diye doğumun gününden önce olabileceğini söyledi artık hayırlısı şimdi diğer kontrolümüzü dört gözle bekliyoruz

canım bir hafta öndeyse 25. hafta değerleri onlar.. normal doğum olursa yandın :)))) maşallah tosuncuk :nazar::nazar::nazar:

bebeğin haretkerlerini bu ayda bnim gibi çok şiddetli hisseden var mı? göbek değiliğimden çıkacak gibi geliyor.

maşallah benimde sabah ve akşam öyle gün içinde hareketli olduğum için sakin.. bu aslında kaslarla beyin arasındaki iletişimin kuvvetli olduğunu gösteriyor. iyi birşey :))

Benimde koltuk altim hatta asagisida kararmis yeni farkettim heeeee bide hani asagidan göbek deliğine çizgi oluyoya benim hafif belirginlesmis sizdede varmi:?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bende daha çok hissediyorum bide ben dokuza saati kuruyorum uyanmak icin yavrum beni alarm gibi saat dokuz dedimmi tekmelemeye basliyor yaa hissediyomu yoksa acikiyomu cozemedim ama bayiliyorum :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım sevindim maşallah yaaa... bende 25. haftasında doktora giden birini arıyordum :)) boyu kilosu ne kadardı?? yüzü filanda bayağı şekillenmiş artık bizde haftaya gidicez ve ben 25. haftamda olucam

saol cnm benım, bende geç gittim anca işde randevu falan. dediğin gibi yüzü şekillenmiş öyle duygulandımki bildiğin bi adam var içimde . önceki resimlerde çok net değildi .

kilosunu 800gr.dedi boyunu söyledimi hatırlamıyorum. yarın normal kontrol zamanım yarın kendi doktoruma sorcam artık söyler zaten.

ben minyon yapılıyım boyumda ufak , oğluşumun nasıl olur bilmiyorum bu gr boy falan normalmı yada benim vucuduma göremi normal bilgim yok. ama ayrıntılı ultrs.doktoru herşey normal dedii.

Senin oglusunu yerim ben maşallah maşallah nazardan saklasin Allahim çok güzel cikmis

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Allah razı olsun canm =) cümlemizin inşallah. şimdiden poz vermeyi öğrenmiş :KK1: fotojenik olcak sanırım.

doğuncada resimlerini koyarız grupça sağlıkla ögünleri görürüz inşallah...:KK16:

X