2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

15 günde bir gidiyorum canım ben sık sık görüyorum bebişi

kızlaaaaaaaaaaaaaar
şööle güzel uyku seti alayım diyorum paşaya
fekat çok pahalı zaar
210 tl diyor
yuh dedim

bildiğiniz güzel siteler var mı uyku seti için uygun fiyatlı???????????????????????
kızz sen nerelisin?bu arada güzelmiş uyku seti ama ne gerek var okadar pahalı bişeye?Başka yerlere bak bence bulursun daha uygununu

ayy ne güzel bizim topicin en ileri haftalı hamilesi sensin sanırım maşallah canım.. ben de 7 aylık olacağım günü iple çekiyorum...zaman zor geçiyor...[/QUOTE]

Teşekkürler canım bi Bakmışsın yawrularımızı kucağımıza almışız.... Sayılı gün cabuk geçer iinşallah...

ben en son 7 nisanda gittim kontrolüme ve diğer kontrolüm 25 mayıs da düşünün yani ben napıyım peki

ayy ne güzel bizim topicin en ileri haftalı hamilesi sensin sanırım maşallah canım.. ben de 7 aylık olacağım günü iple çekiyorum...zaman zor geçiyor...

Teşekkürler canım bi Bakmışsın yawrularımızı kucağımıza almışız.... Sayılı gün cabuk geçer iinşallah...[/QUOTE]

Ay inşallah inşallah innnşallahhh...

benim de yarın kontrolüm şeker yüklemesi yapılacak inş.herşey yolundadır. kızlar benim size bir sorum olacak bende 1,5- 2 aydır sol göğüs altımda batma var ve bazen korkunç derece de canımı acıtıyor sol yanıma yatamaz oldum uykuda bazen bilmeden dönermişim yönümü değiştirirken sanki göğüs kafesime bir bıçak girmiş içinde çeviriyolar gibi oluyor bazen nefes alıp verirken batıyo ilk hissetiğimde dr. söyledim cevabı üşütmeden olabilir 7. ayda olsan göğüs kemiğin batabilir diycem ama bunun için daha erken dedi. Ama o zamandan buzamana üşütme hiç mi geçmez yarın sorcam Allahım sabır versin ve ne olur bebeğime sakıncası olan bir şey olmasın diye dua ediyorum ama çok acı çekiyorum özellikle yatıyosam. Aranız da böyle olan var mı ? ya da olan tanıdığı olan ?

kızz sen nerelisin?bu arada güzelmiş uyku seti ama ne gerek var okadar pahalı bişeye?Başka yerlere bak bence bulursun daha uygununu

Tekirdağlıyım
dırırım dı rı rı rımm 9 8 lik benim herşey
yok kız
o kadar para vermem o paraya 3 dene uyku seti alırım ben hey heeeyyyy

bildiğiiz bi site varsa hele bi deyiverin gari

Çok geçmiş olsun.Ben de sağıma ya da sırtüstü yatınca bazen rahatsız oluyorum.Ama kendimi sen kadar hiç yormadım.Bence seni o yıprattı.Temizliğe bence çok yüklenme.Sağlığından önemli değil ya.

yüklenen şekerde bebeğe zararlıymış ama .. offf doktora sorayımda ne derse o artık

e o da zararlı tabi
ama onu bi kere yaptırıon öğrenion
öbür türlü bilmeden
yicen dondurmaları karpuzları her aksam
ohhh
çocuk içerde bayılsın sekerden
yaptırda rahat rahat ye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…