2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben eşime tembihledim olur da gece beni sırtüstü uyurken görürsen uyandır dedim.o da dün gece uyandırdı fakat öyle bi derin uyuyormuşum ki deprem oluyo sanıp kocama bir yapışmışım korkudan adam uyandırdığına pişman oldu valla.zor sakinleştirdi beni gündüz küçük bi deprem olduydu da korkmuşum...

canım sevindim maşallah yaaa... bende 25. haftasında doktora giden birini arıyordum :)) boyu kilosu ne kadardı?? yüzü filanda bayağı şekillenmiş artık bizde haftaya gidicez ve ben 25. haftamda olucam

benim kadar bağımlımısın bilmiyorum ben 1 paket içerdim günde içtiğim sigara çok ağır dı öyle 1 falan değildi nikotini.Ben bıraktıysam herkes bırakır kafada bitiyor.

doğru diyosun
ben de 1 paket içiyordum günde
bu kadar bıraktığıma bile inanamıyorum
benim irade zayıf
3 gram aklım vardı o da gitti hamileliklerde

Dun kimse yoktu burada bugun herkes burda ne guzel bi yarim saat kayboldum ne güzel kaynatmissiniz annisler :)) valla ben goguslerimin bu haline bayiliyorum (tabi esimde) keşke hep boyle kalsalar tam boyle ideal dolgun dolgun sert sert acayip seksi gozukuyolar ama bebis emince balon gibi sonecekler maalesef (

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım sevindim maşallah yaaa... bende 25. haftasında doktora giden birini arıyordum :)) boyu kilosu ne kadardı?? yüzü filanda bayağı şekillenmiş artık bizde haftaya gidicez ve ben 25. haftamda olucam

Ben de 13 mayısta gidicem doktora.25.haftam olucak.çok heyecanlıyım..bi terslik çıkıcak diye ödüm patlıyo benim ya , değişik bi ruh haline büründüm özellikle 2-3 gündür.bu ruh haliyle nasıl başa çıkacağımı bilemiyorum.hep ağlayasım geliyo.

Senin oglusunu yerim ben maşallah maşallah nazardan saklasin Allahim çok güzel cikmis

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızlaaaaaaaaaaaaarrrrr
indirimlerden haberdar edin olur mu?????
kazıklanmayalım
ben üye oldum sağa sola ama
indirimleri laf olsun diye yapmışlar
diyo yok % 40 indirim aynı ürünü soruyom mağazada daha ucuz
şöööle gerçek güzel indirim yapan siteler var mı bildiğiniz

Kızlarrrr bu arada bugün işden 16:00 da çıkacağız aile hekimliğine gidip tetanoz aşımın ilk dozunu yaptıracağım çok heyecanlıyım:18:

heyecana mahal yok 2-3 gün kolunu kaldıramazsın o kadar şaka bir yana bende cuma günüydü yaptırdığımda.. o gün gayet iyiydim. cumartesi pazar biraz ağrı yaptı sonra geçti..

Senin oglusunu yerim ben maşallah maşallah nazardan saklasin Allahim çok güzel cikmis

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa maşallah ne kadar net çıkmış
kaç haftalık??
ya ben benimkinin hiç biyerini göremedim
daha
üfff ya
ayrıntılı ultrasona gittik..
böyle gösteren aygıtın ucu bozulmuş
ağlıcaktım sinirden

dedim bari bi pipisini görem
yok arkadaş göremedik
çocuk doğacak neye benzio haberimiz yok
bakalım haftaya doktora dicem görene kar cıkmıcam odadan

heyecana mahal yok 2-3 gün kolunu kaldıramazsın o kadar şaka bir yana bende cuma günüydü yaptırdığımda.. o gün gayet iyiydim. cumartesi pazar biraz ağrı yaptı sonra geçti..
ciddimisin canımm?Tüh neyse dayanıcam artık yapıcak bişey yok.Aşıdan kaçacak halim yok:)))))))))))))))))))

benimde haftaya perşembe şeker yüklemem olacak.. ama kararsızım yaptırmayabilirim belki

sorma canım bende de bazen o ruh hali oluyor takmamaya çalışıyorum, o an kendi kendime geçici bu duygular diyorum sonra açıyorum bir yabancı dizi izliyorum yada kocama sardırıyorum azcık masaj yap sev beni diye :))))

Allahın izniyle bir terslik çıkmaz sen gönlünü ferah tut evrene çarpuk çurpuk mesajlar yollama :))))

bu arada kaç günün üstüne gideceksin doktora??? benim 38 günün üstüne olacak o yüzden çıldırıyorum meraktan :)))

kızlaaaaaaaaaaaaaar
şööle güzel uyku seti alayım diyorum paşaya
fekat çok pahalı zaar
210 tl diyor
yuh dedim

bildiğiniz güzel siteler var mı uyku seti için uygun fiyatlı???????????????????????

Eklentiler

• $Kidboo-Oyun-Parki-Bebek-Uyku-Seti-3882.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…