2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlarr...
şimdilik göbeğimde oluşmadı ama hafif bacaklarımda oldu oluşurken de kaşıntı çok oluyor malesef

Günaydın anneler
Çatlakların oluşmaya başladığını nasıl anlarsınız?

Benim henüz yok çok şükür inş da olmaz ama aynaya bakinca anlarsin bence galiba kirmizi morumsu bir renk tonunda oluyor doğumdan sonra beyaza donuyor bol bol nemlendirici zeytinyağı kullan canim bide bol su tabi

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

günaydınlarr...
şimdilik göbeğimde oluşmadı ama hafif bacaklarımda oldu oluşurken de kaşıntı çok oluyor malesef

Sakin kasima zor ama tut kendini bide banyodayken lif ve hatta kuruyosa sabun duj jeli bile kullanma sade su ile yikan bi sure katlancaz ne yapalim ve yağ sürmek tabi sabah aksam usenmeden en azindan olacaksa bile hafifletirsin tatlim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Düzenli olarak yağ kullanıyorum fakat kaşınma durumu var, demek ki başladı ya da başlayacak, en çok göğüslerimde oluyor kaşıntı, göbeğim nispeten daha az kaşınıyor

günaydın anneler..

tansiyon düşüklüğünden bahsedilmiş.. kağan kocatepe özellikle bu haftalarda tansiyonun düşmesinin bir hastalık değil anneyi dinlenmeye sevk eden bir belirti olduğunu söylüyor.. benimde bu ara çok düşüyor, dengemi kaybediyorum .. sakın tuzlu ayran filan yada başka tuzlularla bastırmaya çalışmayın.. bol bol dinlenin.. bende her fırsat bulduğumda uzanıyor dinleniyorum iyi geliyor.

Düzenli olarak yağ kullanıyorum fakat kaşınma durumu var, demek ki başladı ya da başlayacak, en çok göğüslerimde oluyor kaşıntı, göbeğim nispeten daha az kaşınıyor

benimde göğüslerim çok kaşınıyor, çatlak var mı yokmu ayırt edemiyorum şuan, renkli kısım büyüdü yayıldı bi tuhaf bişeyler oldu bana :26::26:

dun ben yaga kalktim gozumun onunde piriltilar ucustu

Kirmizi cizgiler olustuysa baslicaktir benim de gobegim cok kasiniyo ben de kasiyorum valla bakalim nolcak

Kizlar ben hic soluma yatamiyorum ya hic rahat edemedigim gibi sag kasigim agriyor sola yatinca niye acaba?

Kasima kizzz kasindigi an nemlendir belki iyi gelir sen öyle gerile gerile kasirsan kotu olur

Sola yatis pozisyonunda ters bir harekettemi kaliyon acaba söyle denedinmi yogada bizi hep düz uzandin diyelim sol tarafina dogru sağ bacaginin altina bi yastik alip koyuyosun boyle dizin kirik bir şekilde bacak yastik uzerinde kaliyor yani anlatabildimmi ki:?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

benimde göğüslerim çok kaşınıyor, çatlak var mı yokmu ayırt edemiyorum şuan, renkli kısım büyüdü yayıldı bi tuhaf bişeyler oldu bana :26::26:

Hahahaaa yok kuzum tuhaf bisey değil o göğüs etrafındaki sut damarları oluşup gelişmeye basladigi için koyulasiyor hepimizin ki öyle hatta diyolarki bebek o koyuluktan memeyi bulmakta zorlanmiyomus :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Hahaha Benim de öyle, orantisizdilar zaten iyice orantidan eser kalmadi, üstelik Afrikali kadinlar gibi oldum, o derece de karardi.
Ben gecen bir tanidigin göbegini gördüm soke oldum. 2 haftasi vardi doguma, kirmizi kirmizi yarik yarik her tarafi göbeginin catlamis..
Krem de kullandim, yag da kullandim fayda etmedi dedi.

Ben de bende baslamadi diye seviniyordum. Daha büyüyecek ki bu göbek.

Benim göbek de çatladı günde genelde 2 kez krem kullanıyorum mustelayi ama nafile en azından acimasa diyorum catlarken aciyor bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…