2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benimde göğüslerim şınıyor, çatlak var mı yokmu ayırt edemiyorum şuan, renkli kısım büyüdü yayıldı bi tuhaf bişeyler oldu bana :26::26::KK9::KK9:
benim goguslerimde yesil yesil damarlandi koyu yeride dedigin gibi koyulasti ucu kalinlasti catlak yoktur sanirim cunku buyumedi ya da bana oyle geliyor.

Kasima kizzz kasindigi an nemlendir belki iyi gelir sen öyle gerile gerile kasirsan kotu olur

Sola yatis pozisyonunda ters bir harekettemi kaliyon acaba söyle denedinmi yogada bizi hep düz uzandin diyelim sol tarafina dogru sağ bacaginin altina bi yastik alip koyuyosun boyle dizin kirik bir şekilde bacak yastik uzerinde kaliyor yani anlatabildimmi ki:?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
napim ya farkinda olmadan kendimi kasirken buluyorum.Valla yatisi bilmiom ama rahat edemiyorum yani solda surekli agrisa bise var dicem ama pozisyonunu degistirdigim an geciyor hani su bosluk derler ya ora agriyor.yastigi koyuyom cnm dedigun gibi.

birden şimşekler çaktı ve siz göz göze geldiniz:KK9::KK9: aşık olmuş gibi anlatıyorsun :)))) :KK9::KK9: normal canım vücudumuz bize kalkma yat diyor :KK9::KK9:
Hemen uygulayalim o zamannnnn ama nahhh :))) bugun temizlik yapmam lazim :)
bakalım ne zaman normale dönücez, afrikalı memesine döndü iyice :KK9::KK9::KK9:
Kiz benim memeler buyumedi zaten cok da buyuk degildi sutlenirde geri cekilip iyicene kuculmez insallah.

Cips ve mayonez hamilelikte asla tüketilmemelidir.ahhh ahhh..inşallah tez zamanda iyileşir arkadaşın canım.

sağol canım amin.Çok söyledim ama dinlemedi 15 tane serum yemiş,şimdi taburcu olmuş hastaneden eşi raporunu getirip bıraktı biraz önce evde ilaç tedavisi görecekmiş Allah yardımcısı olsun

Günaydın ağustos anneleri :)
Hellobaby'nin beylikdüzü mağazası 17 mayısta açılıyormuş. Daha önceden kozyatağı açılışına gidenler bazı ürünlerin yarı fiyatlara kadar düştüğünü söylediler. Beylikdüzüne yakın olan anneler gidebilir bence. Puset almasaydım anadolu yakasında oturmama rağmen gidip alabilirdim. Biraz sıra olabiliyormuş, çok beklemeyeceğimi bilsem diğer ihtiyaçlar için de gidebilirim ama ne kadar sıra olur kestiremiyorum :KK50:

Tam da o gün o tarafta bir arkadaşın ikizlerine bir yaş kutlamasına gideceğiz. Öğrendiğim iyi oldu, çok sağol. Kalabalık malabalık dalarım ben, eşim zaten sağolsun alışveriş konusunda çok mükemmeldir, saatlerce gezsem "yeter" demez. Geçen mağaza açılışında bazı ürünler %80 indirimli satılmış.:KK1:

Şimdi baktım internet adresine gene açılışta %80E varan indirimler diyor :) http://www.hellobaby.com.tr/

Bu arada dün sabah eşimin verdiği haberle dünyam başıma yıkılmış durumda. Ankara'ya tayinimiz çıktı. Evlendikten sonra Pendik lojmanlarda kalmaya başlamıştık. Ben zaten aslen Tuzlalıyım, annemlere her cuma gidiyordum. Ekim gibi mütahite verdiğimiz yerlerde ki evler bitecekti, bir daireye de ben konacaktım. Bebek küçükken annem etrafımda olsun istemiştim ama heyhat tayin işi hayallerimi bozdu. Lojmanı ağustosta boşaltmak lazım, Ankara da lojman çıkmasını ummak lazım. Bebeğin sürpriz yapmamasını ummak lazım. Lazım da lazım.

Gece uyuyamadım haliyle, özenle aldığım mobilyalarımın başına bir iş gelir mi? Ankara da ne yapıcam? Hep tek başına bebeğe bakabilir miyim? Düşündümde düşündüm. Nakliyecilerin dokunmasını istemediğim eşyaların paketlediğimin hayalini kurdum birde.

Bebeğimin doğumu en birinci haber olmalıydı. Bu taşınma işi rol çaldı resmen. Eşim garibim çok üzüldü. Ben tek gideyim, siz yeni evde kalın dediyse de olmaz. Bebek toparlanır toparlanmaz eşimin yanına giderim. Bugün daha çok belli olur bakalım hayırlısıyla kısmet :)

Son düzenleme:
Herkese günaydın...kiraz karpuz şeftalii üzüm istiyoruuuuuummmm ama yok işte yok offfffffff:KK30::KK4::KK4:

Arkadaşlar hepinize merhaba:)) listede hala adımı görünce kötü oldum ama neyse size güzel haberlerim var..:)) ocak ayında 10 haftalıkken bebişimin kalbi durduğu için alınmıştı bebişim..:KK43: ama şimdi yeniden hamileyimmmm ocak annesi olucam ama..:)) hepinize hayırlı doğumlar diliyorum..:) Allah'ım sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..:))

Hayirli ugurlu olsun cok sevindim senin adina :)) Rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin.

Benim göbek de çatladı :KK25: günde genelde 2 kez krem kullanıyorum mustelayi ama nafile en azından acimasa diyorum catlarken aciyor bir de

Uf ya.. :KK43::KK43: Aciyor mu bi de? Gecmis olsun canim. Acisini dindirecek bir yöntem buldun mu? Göbegin büyük mü peki?
Benimki cok asiri büyük degil daha belki de ondan catlamadi. Annemin catlamamis hic ama annemle hamilelik sürecimiz hic benzemedi.

Getireyim mi sana moonlight? :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
Ben de cok meyve istiyorum. Ama seker konusunda dikkatli davransam iyi olacak diyerek kendimi durduruyorum. :KK15::KK15:

Süper olurdu , eşimi pazara yolladım kiraz yok daha üzüm şeftali zaten yok karpuz bulmuş ama tadı eminim iyi değildir bu mevsimde :KK50:

ayy canım gerçekten kaşımadan durmak da çok zor ama katlanmaya çalışıyorum,dr umun tavsiye ettiği krem var onu onu göbek ve göğsüme sürmeye çalışıyorum inşallah fazla olmaz

Hahahaaa yok kuzum tuhaf bisey değil o göğüs etrafındaki sut damarları oluşup gelişmeye basladigi için koyulasiyor hepimizin ki öyle hatta diyolarki bebek o koyuluktan memeyi bulmakta zorlanmiyomus :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ahhh yavrum yaaa :)) eski hali olsa ne güzel emerdi şimdi çirkin mirkin bişey oldu :))))

Migros baya uzak canım biz küçük bi ilçedeyiz migros şehir merkezinde .napalım 1 ay daha bekliycem...tadı da tam olsun istiyorum öyle görüntü var tat yok olmasın...:KK50:
Hii o zaman evet zor bulursun cnm bir de metro martkete baksin dicektim o da yoktur tabi ki.idare et aklina getirme
)

Hahaha :KK9::KK9: Benim de öyle, orantisizdilar zaten iyice orantidan eser kalmadi, üstelik Afrikali kadinlar gibi oldum, o derece de karardi. :KK31::KK31:
Ben gecen bir tanidigin göbegini gördüm soke oldum. 2 haftasi vardi doguma, kirmizi kirmizi yarik yarik her tarafi göbeginin catlamis.. :KK14::KK14::KK14::KK14:
Krem de kullandim, yag da kullandim fayda etmedi dedi.

Ben de bende baslamadi diye seviniyordum. Daha büyüyecek ki bu göbek. :KK43::KK43::KK43:

çatlak öyle belirgin oluyor yanii dimi?? görünce tanırız herhalde:))) bende bakıyorum şuan yok o zaman varda ben mi göremiyorum diyordum :)))) aman daha şimdiden sevinmeyelim belli olmaz hava yapmayalım bari:KK9::KK9::KK9:

dün gece rüyamda göbeğimde çatlaklar vardı ayyyyy resmen kabusss:KK9::KK9::18::18::18:

çatlak öyle belirgin oluyor yanii dimi?? görünce tanırız herhalde:))) bende bakıyorum şuan yok o zaman varda ben mi göremiyorum diyordum :)))) aman daha şimdiden sevinmeyelim belli olmaz hava yapmayalım bari:KK9::KK9::KK9:

dün gece rüyamda göbeğimde çatlaklar vardı ayyyyy resmen kabusss:KK9::KK9::18::18::18:

Göbeğim çok çıktı 7 aylık gibi duruyo , göğüslerim bir numara büyüdü fazla büyümedi iyi durumdalar , çatlağım yok , şükür ki kaşıntım yok :nazar: , kilo alışım da durdu nerdeyse.ilginç bi hamile oldum ben.22 haftada hızla kilo aldım 11 kilo kadar , bu son ay sadece 1 kilo almışım.

kime ne olmus cnm ben yiyorum
ofisteki oda arkadaşım hamileydi 19 haftalık.Sürekli cips,çikolata,kek,kraker ve özellikle de mayonezi çok tüketiyodu uyardım ama dinlemedi.Enfeksiyon kapmış 3 gün hastanede yattı 15 tane serum bağlamışlar ve 10 gün rapor vermişler evde ilaç tedavisine devam edeceklermiş canım

benim goguslerimde yesil yesil damarlandi koyu yeride dedigin gibi koyulasti ucu kalinlasti catlak yoktur sanirim cunku buyumedi ya da bana oyle geliyor.

napim ya farkinda olmadan kendimi kasirken buluyorum.Valla yatisi bilmiom ama rahat edemiyorum yani solda surekli agrisa bise var dicem ama pozisyonunu degistirdigim an geciyor hani su bosluk derler ya ora agriyor.yastigi koyuyom cnm dedigun gibi.

Hemen uygulayalim o zamannnnn ama nahhh :))) bugun temizlik yapmam lazim :)

Kiz benim memeler buyumedi zaten cok da buyuk degildi sutlenirde geri cekilip iyicene kuculmez insallah.

benimkiler göbeğimle yarış halinde:)) kim daha büyük olacak diye :)))) hatta beni görenlerin iki cümlesinden biri göğüsler nolmuş oluyor :))))

yapma kuzu temizlik filan kocana yaptır:)) o süpürsün sen sil ohh misss

X