2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Az önce Yasin okudum ve tüm ağustos anelerine dua ettim.birbirimiz için dua edelim kızlar.

Ayni durumu bende yasiyorum ama kontrolüme iki hafta var daha(

canım doktora sorduktan sonra sonucu yazar mısın benim gitmeme normalde iki hafta var ama gitsem mi diye düşünüyorum beklemeden

canım doktora sorduktan sonra sonucu yazar mısın benim gitmeme normalde iki hafta var ama gitsem mi diye düşünüyorum beklemeden

Icinizi rahat tutun hamilelikte böyle şeyler gayet normalmis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1398979768985.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 19
hayırlı kandiller kızlar..
Rabbim bu gece hürmetine hepimze hayırlı sağlıklı evlatlarımızı kucağımza almayı nasip etsin..
kimseyi evladıyla sınamasın

arkadaşlar biraz geçmiş mesajları okudum..
facele ilgili yazılar yazılmışş.. burda öle konular konuşulması yasak..
bu yüzden konumuz bir kere kapandı ve kazen sağolsun iyi niyetimze inandığı için açtı..
ben bu şekilde uyarı yapınca küsenler oluyor ve bir daha topiğe de girmiyorlar..
ama burda ne güzel yazışıyor konuşuyoruz ha faceye girmişiz ha kk ye ne farkeder..
kimse yanlış anlamasın üzülmesin kırılıp küsmesin yine ama konunun selameti için yazmak zorundayım

Bugünlerde genellikle bebeğinizin kaşları ve kirpikleri oluşmuştur. Önümüzdeki birkaç gün içinde bebeğinizin tırnakları iyice belirginleşecektir. Bebeğinizin tınakları büyürken sizin tırnaklarınızda çok hızlı büyüyor olacaktır. Bunun sebebi metobolizmanızın hızlı çalışmasıdır. Güçlü, sağlıklı ve uzuk tırnaklar metobolizmanızdaki ve dolaşım sizteminizdeki gelişimin göstergesidir. Eğer önceden sezeryan doğumu yaşadıysanız, SSVD (Sezeryan sonrası vajinal doğum) düşünmelisiniz.

hamilelik takvimde bu yazıyordu..
7 sene geçti sezeryanımın üzerinden dr.umla normal doğum işini konuşmak istiyorum ne dersiniz
kızlar kabul eder mi?

gunaydin kizlarr... nefes darligi ceken arkadaslar varms bende yasadim
nefes nefese kaliydm dr syldm tiroid testi yaptirdi ama bise cikmadi
hamilelikten dedi simdi biraz daha iyiym.simdide sirt agrisi cekiyorum gece tuvalate kalkmak olum ya yasli kadnlar gibiym sizdede oluymu havuzluhana gidenler cok yoruldu galiba
hic sesleri cikmyo merakla bekliyorumm...

slm canım ankaradaysan ufuk üniversitesini neden tercih etmedin ,oraya da sordun mu , ben oraya gidiyorum memnunum doğumu da orada yapacağım inşaallah...

Gunaydin hamisler bencede konusmalisin her ne kadar korksamda normal doğum taraftariyim sezeryanin üzerinden baya geçmiş eğer senin için ve bebegin için bir sakinca yoksa bence doktorun da normal doğuma onay verecektir. Bence denemeye değer :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Evet bir gittiler pir gittiler gelemediler bi turlu dur bakalim bugün belli olur halleri

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Günaydın ağustos anneleri :)
Hellobaby'nin beylikdüzü mağazası 17 mayısta açılıyormuş. Daha önceden kozyatağı açılışına gidenler bazı ürünlerin yarı fiyatlara kadar düştüğünü söylediler. Beylikdüzüne yakın olan anneler gidebilir bence. Puset almasaydım anadolu yakasında oturmama rağmen gidip alabilirdim. Biraz sıra olabiliyormuş, çok beklemeyeceğimi bilsem diğer ihtiyaçlar için de gidebilirim ama ne kadar sıra olur kestiremiyorum

Günaydın sırt ağrısı bende de oluyor doktor bana da hamilelikte olur dedi çok kilo alırsan daha çok olur dedi benim atakta kaldığım yoruldugum günler daha çok oluyor

Günaydın kızlaaaa hepinize güzel bir gün dilerim.
Kefir yapmaya başladım,çok faydalıymış içiyoruz oğlumla.:)

Günaydın kızlaaaa hepinize güzel bir gün dilerim.
Kefir yapmaya başladım,çok faydalıymış içiyoruz oğlumla.:)

canım kefirle ilgili daha önce bikaç yazımız oldu bende kefir bağırsaklarımda mikrobik şeyler oluşturdu 15 gün ishal oldum doktoruna danışmadan kullanma bence ben o organizmalar bebeğede bulaşır diye bıraktım nettende bakarsan kefir okadarda masum değil

Ayni durumu bende yasiyorum ama kontrolüme iki hafta var daha(

canım tansiyon düşüklüğü bendede var çarşamba günü ölçtürdüm 8-5 ordan çıktım biyere gittim kendimden geçmişim tansiyonum dibe vurmuş tekrar doktora gittim yatıp dinlenmemi söyledi normalmiş hamilelikte tansiyon düşüklüğü yüksek olması tehlikeliymiş vücut sinyal veriyo dinlencez işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…