2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hamiledaşlarım regaip kandiliniz kutlu olsun..mümkünse bu gece dua edicek olan arkadaşlar tüm ağustos anneleri için bebeklerimize kucaklarımıza sağsalim ve en zamanında almak için de dua edebilirler mi? Başkasının duası daha çok geçermiş derler.birbirimize bi faydamız daha olur diye düşünüyorum.özellikle benim gibi hamileliği riskli olanlar için çok iyi olur.ben herkes için dua edicem.

Canım tekrar hamile olmana sevindim.Allah yavrunu sağsalim kucağına almanı nasip etsin inşallah..

çok teşekkür ederim acemilik var ya :)

Tesekkur ederim canim benim papatya cayi aklimda olsun inş canim gecicek biliyorum allahim bebeklerimize saglik huzur versin kucaklarimiza almayi nasip etsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Merhaba arkadaşlar Allah kismet ederse ben de 6 ağustosta anne olacagim 26 haftalik hamisim beni de araniza alirsaniz sevinirim:)

slm arkadaşlar.nefes darlığı çekiyorum.hamilelikte oluyor dediler ama içim hiç rahat değil.evdeki tansiyon aletiyle ölçüyorum tansiyonum normalden düşük ama nabzım çok hızlı.100 ile 120 arasında gidip geliyor.özellikle akşam yemeklerinden sonra kötü oluyorum.sizlerde böyle bir durum yaşayan var mı

Nefes darligi hamilelik de oluyor diye bende biliyorum rahimin büyümesiyle göğüs kafesine baski oluşuyor çünkü ama biraz erkenmi acaba onu bilemedim ama tansiyonun düşüklüğü ve nabiz için doktorunla konuşsan iyi olur gibi en azindan normale dönmesi için yapabilecegin bisey tavsiye eder

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ceydacım nerde bu kızlar? Bugün çok sessiz burası.başka bi yerde mi yazışıyolar?dün burda öyle bi muhabbet olmuş galiba?

Ceydacım nerde bu kızlar? Bugün çok sessiz burası.başka bi yerde mi yazışıyolar?dün burda öyle bi muhabbet olmuş galiba?

Valla canim bende anlamadim cok sessiz evet heee ama dur bugün 1 mayis tatil ya havuzluhana gidecekler vardi bide tatil diye firsat bilip gezmeye bebislere birşeyler almaya gitti bunlar dun facede grup actilar ama sadece dokuz kişi var orda buradan pek katılan olmadi dediğim gibi simdi onlar aliyolar bebislere birşeyler sonra gelip burda bize gösterip nispet yapacaklar ;p bizde calisalim iste boyle boynu bükükler (

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

burada hava soğuk kapalı çok sıkıcı ya...

facete grup mu kuruldu ?

Selam. Ben de nefes darligindan cekiyorum bi kat merdiven cikmam yetiyo ve bnm de tansiyonum dusuk yarin doktoruma soracagim. Kalp carpintisi da eslik ediyo ve bacaklarim titriyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…