2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın arkadaşlar

Regaip Kandili bugün.. hepimizin mübarek olsun... Bebeğime hatim dinletmeye başladım. Bugünde ona devam edicem. Özel günlerden de haberi olsun keratanın :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım annem , kayınvalidem ve eşim nöbetleşe bakıyolar bana sağolsunlar.her istediğim ayağıma geliyo Allah razı olsun onlardan, sadece tuvalete kalkıyorum.senin de yanında yardımcı olabilecek biri olursa daha iyi olur canım zor oluyo öbür türlü.
Bana simdilik esim bakiyo yemekleri de kv yapiyo oyleden sonra geliyo 1 2saatlik bulasik falan yikayip gidiyo sagolsun..bugun de annem gelicek 1hafta o bakicak bakalim boyle idare edicez mecbur..Rabbim sagsalim kucagimiza aldigimizi gostersin de bunlar zor gelmiyo..
Slm kızlar ayın 25 de şeker taraması yaptırmıştım bu gün sonucu alırım dedim hastanede kanımı kaybetmişler ama idrarıma bakılmış ne sinir oldum yaa o şekerli suyu icmek cok igrencdi yeniden yapalım diyorlar bide ayyy bi sinir oldumki nasıl kaybolur yaa ne bu ilgisizlik yarın 1 mayıs sonra yolcuyum dedim artık balıkesirde belki yaptırım ailede şeker yok tekrardan yapılsamki bilemiyorum 2 doz aşımıda vuruldum bundan sonraki aşım ekim ayında artık allah kısmet ederse
yaa ben hic seker testi yaptirmadim dk da istemedi hic...sadece ailede seker ve ya kilo sorunu yasayan varmi dedi yok dedim..hem zaten sekerim ciksa bile yasaklanilacak olan hamur isi beyaz ekmek falan ben yemiyorum ki hic..cok dikkat ediyorum.sadece son 1haftadir canim feci cikolata tarzi seyler istedi o da azicik azicik yedim 3 4gun arka arkaya simdi istemiyorum.yani dediyim ciksa bile bunlari yemeyeceksin artik dediyi seyleri ben yemiyorum zaten.cokmu onemli ki bu testi yaptirmak

Merhaba kızlar ben eylül annesiyim muhtemel dogm tarigm 4 eylul ama sezeryan dusundugum icin kendimi agustos annesi olarak görüyorum benide araniza alirsiniz değil mi :):KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Hos geldin cnm..sagsalim kucagimiza aliriz insallah miniklerimizi..
Bir bas agrisi sendromu ile yine karsinizdayim.denemedigim nane yagini da denedim o da fis cikti simdi bisiler yiyip hap ictim insallah sabaha gecmis olarak uyanirim :KK43:
Gecmis olsun cnm...
Benim gece gece sinir nobetim geldi resmen uykularim kacti rahatlayamiyorum aglamiyorumda kavga etmek istiyorum iyice psikopata bagladim gece gece Esimde uyuyor ona sarayim ne yapcam ben simdi nasil sakinlescem

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
az uyuma gunlerimiz basliyo yavas yavas galiba.normalde 12de yatip sbh 11 12de gucle uyanan ben saatin 7den gozlerim oyle aciliyoki noluyoo niye uykum yok diyorum..hadi hayirlisiii

Günaydın arkadaşlar

Regaip Kandili bugün.. hepimizin mübarek olsun... Bebeğime hatim dinletmeye başladım. Bugünde ona devam edicem. Özel günlerden de haberi olsun keratanın :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kandilimiz kutlu olsun..
ben de dinleteyim cnm.benimki de cok seviyo arada ayetul kursi dinletiyorum seviyor galibaaa

Bende böyle örgü şeyler arıyordum canım sağol ya... bir tane battaniye ördüm kendim ama bunları yapabilecek kadar örgü bilmiyorum maalesef :KK50: bende baktım çok güzeller...:KK1:

Rica ederim canim bende anlamadigim için maalesef sipariş verdim :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Günaydın arkadaşlar

Gunaydinn bütün annislerin kandili mübarek olsun ne güzel yapiyosun bebisine dualar dinletmek le bende yasin vs okuyayim diyorum evlatlarimiz dualarla buyusunler inş

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Benim gece gece sinir nobetim geldi resmen uykularim kacti rahatlayamiyorum aglamiyorumda kavga etmek istiyorum iyice psikopata bagladim gece gece Esimde uyuyor ona sarayim ne yapcam ben simdi nasil sakinlescem

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Aynısı bendede varr ara ara geliyo kendime engel olamıyorum herkezin yaptığı hareketler batıyo bana disariyada bisey bellinetmek istemiyorum kendi kendimi yiyorum. Gerçi ben hamileligim boyunca çok zor şeyler yaşadım 1.5 aylikken eamle ayrildik suan mahkemeligiz ailemle kalıyorum. Yinede Allahm beni bebeğimle sağlıkla imtihan etmesin diyorum

Aynısı bendede varr ara ara geliyo kendime engel olamıyorum herkezin yaptığı hareketler batıyo bana disariyada bisey bellinetmek istemiyorum kendi kendimi yiyorum. Gerçi ben hamileligim boyunca çok zor şeyler yaşadım 1.5 aylikken eamle ayrildik suan mahkemeligiz ailemle kalıyorum. Yinede Allahm beni bebeğimle sağlıkla imtihan etmesin diyorum

Allah yardımcın olsun canım..

Evet seninki gerçekten zormus Allah sabir versin yardimcin olsun. Bebeğine sagsalim kavuş inş

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Evet seninki gerçekten zormus Allah sabir versin yardimcin olsun. Bebeğine sagsalim kavuş inş

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Herkez keşke olmasaydı dese bile bebeğim benim en büyük destekçim arkadaşım oldu bana güç oldu Allahim bebeklerimize sağlıkla kavustursun inşallah beni ve diger tüm anneleri :)

noldu ayol ??? Dun hic goremedim ne kacirdim.

Ya ben normalde de cabuk parlayan haksizliga gelemeyen birazda sinirli bir tipim ama hamile kaldigimdan beri hep kendimi frenliyorum etrafta olanları görmemeye duymayaya calisiyorum ama bazen tak diyo iste gecenin dördünde uykudan bir uyandim nasil sinirliyim varya o görmezlikten geldiğim seyler in hepsi beynimde sirayla ucusuyor ve onlari düşünüp kendi kendime yorum yapip sinir kat sayimi artiriyorum okadarki nerdeyse yanımda uyuyan esimi bogasim geldi yani öyle bir öfke nöbeti iste

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

QUOTE=elifylmz;35107029]Aynısı bendede varr ara ara geliyo kendime engel olamıyorum herkezin yaptığı hareketler batıyo bana disariyada bisey bellinetmek istemiyorum kendi kendimi yiyorum. Gerçi ben hamileligim boyunca çok zor şeyler yaşadım 1.5 aylikken eamle ayrildik suan mahkemeligiz ailemle kalıyorum. Yinede Allahm beni bebeğimle sağlıkla imtihan etmesin diyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE]ayy cnm Allah yardimcin olsun simdi sen hrm esinden ayrilma stresi hem bebegginin babasiz kalma stresi , disardan milletin laflari akil vermeleri filan filan hepsinin stresini yasiosundur.

Ya ben normalde de cabuk parlayan haksizliga gelemeyen birazda sinirli bir tipim ama hamile kaldigimdan beri hep kendimi frenliyorum etrafta olanları görmemeye duymayaya calisiyorum ama bazen tak diyo iste gecenin dördünde uykudan bir uyandim nasil sinirliyim varya o görmezlikten geldiğim seyler in hepsi beynimde sirayla ucusuyor ve onlari düşünüp kendi kendime yorum yapip sinir kat sayimi artiriyorum okadarki nerdeyse yanımda uyuyan esimi bogasim geldi yani öyle bir öfke nöbeti iste

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
kendine oyalanicak bise bul canim baska turlu nasil gecicek ??

Herkez keşke olmasaydı dese bile bebeğim benim en büyük destekçim arkadaşım oldu bana güç oldu Allahim bebeklerimize sağlıkla kavustursun inşallah beni ve diger tüm anneleri :)

Keşke olmasaydi olurmu onlar bize Allahin hediyesi mucizesi bebislerimizden daha kiymetli değerli ne olabilir Allahim sana bu mucizeyi belki de iste sana güç olsun diye armağan etti ne mutlu sana

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

QUOTE=elifylmz;35107029]Aynısı bendede varr ara ara geliyo kendime engel olamıyorum herkezin yaptığı hareketler batıyo bana disariyada bisey bellinetmek istemiyorum kendi kendimi yiyorum. Gerçi ben hamileligim boyunca çok zor şeyler yaşadım 1.5 aylikken eamle ayrildik suan mahkemeligiz ailemle kalıyorum. Yinede Allahm beni bebeğimle sağlıkla imtihan etmesin diyorum

ayy cnm Allah yardimcin olsun simdi sen hrm esinden ayrilma stresi hem bebegginin babasiz kalma stresi , disardan milletin laflari akil vermeleri filan filan hepsinin stresini yasiosundur.

kendine oyalanicak bise bul canim baska turlu nasil gecicek ??[/QUOTE]

Babasiz kalicak diye bir düşüncem yokk mahkeme ne derse mecburen o gnler göstericem ama zaten ne yüzle bebeğime bakicak ben en cok onu merak ediyorum. Artik insanlarin soylediklerini de umursamiyorum çünkü insani sadece en yakinlari anlıyo disaridakiler konuşmuş olmak için konuşuyorlar.

Keşke olmasaydi olurmu onlar bize Allahin hediyesi mucizesi bebislerimizden daha kiymetli değerli ne olabilir Allahim sana bu mucizeyi belki de iste sana güç olsun diye armağan etti ne mutlu sana

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Evett bende öyle düşünüyorum anne olmayanlar bu duyguyu bilemiyor. Bebegim olmasa ben bu gnleri eminim cokkk daha zor gecirirdim. Şimdi aklima kötü şeyler geldimi bebegimi düşünüp onunda uzuldugunu düşünüp kendime çeki düzen veriyorum sakinlesiyorum. Ki eminim daha bilmediğim ne hayırlar var

Tatlım öncelikle aramıza hoşgeldin , yaşadığın sıkıntılar çok zor anlıyorum, Allah sabır ve güç versin canım..inşallah bebeğini sağsalim kucağına alırsın işte o zaman bambaşka bir hayatın kapıları açılıcak sana diyceksin ki herşeye rağmen iyi ki yapmışım ben bu miniği ve çok mutlu farklı bi hayata gireceksin , üzülme Allah herkes için en hayırlısını verir her zaman.

Tatlım öncelikle aramıza hoşgeldin , yaşadığın sıkıntılar çok zor anlıyorum, Allah sabır ve güç versin canım..inşallah bebeğini sağsalim kucağına alırsın işte o zaman bambaşka bir hayatın kapıları açılıcak sana diyceksin ki herşeye rağmen iyi ki yapmışım ben bu miniği ve çok mutlu farklı bi hayata gireceksin , üzülme Allah herkes için en hayırlısını verir her zaman.

Daha şimdiden iyiki var minik erkeğim diyorum daha 22 yasimdayim hayatta zor seyler yaşadım ama inşallah bundan sonra bebeğim benim için herseyin hayırlısı olur cok tesekkur ederim:)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Tatlım sakinleşmek için bi bardak papatya çayı iyi gelir ama günde sadece bi bardak , fazlası sakıncalı olabilir.ben de senin gibiyim.dün gece 4 te uyandım sabah 7 de tekrar dalmışım.uyuyamayınca da aklıma her türlü sinir bozucu şey geliyo malesef.tamamen hormonel..geçicek herşey mutlu sona az kaldı canım..

Arkadaşlar hepinize merhaba:)) listede hala adımı görünce kötü oldum ama neyse size güzel haberlerim var..:)) ocak ayında 10 haftalıkken bebişimin kalbi durduğu için alınmıştı bebişim..:KK43: ama şimdi yeniden hamileyimmmm ocak annesi olucam ama..:)) hepinize hayırlı doğumlar diliyorum..:) Allah'ım sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..:))

X