2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ceydacım nerde bu kızlar? Bugün çok sessiz burası.başka bi yerde mi yazışıyolar?dün burda öyle bi muhabbet olmuş galiba?

basım catlıyor canım ama burdayım :) face falan kurulmuş sanırım ama bence burdan konusmak daha ıyı...nerden cıktı bu grıppppppppppppp

Allah yardımcın olsun. günlerimiz su gibi güzel güzzel akar geçer de inşallah hayırlısıyla evlatlarımıza kavuşuruz..

basım catlıyor canım ama burdayım :) face falan kurulmuş sanırım ama bence burdan konusmak daha ıyı...nerden cıktı bu grıppppppppppppp

Ooo geçmiş olsun canim ne biliyim kizlar öyle dahami iyi olur falan dediler bana farketmez valla sohbet devam etsin yeter :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

arkadaslar herkezin regaip kandili mubarek olsun....dua ettim hepimiz icin allah herkeze hayirli evlatlar nasip etsin yarabbim.
tatil oldugu icin dinlendm tv izliyom..havuzluhana giden arkadaslarin gelmelrn bekliyorum bakalim neler almslr bende gdcm ya nerdn ne alcm bilmiyrmya bakalim ogrncm...evde dnlnmek ne guzel ohhh

Saol canim seninde kandilin mübarek olsun havuzluhanda herşey bir arada zaten merak etme geze geze aklina yatanlari alirsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Valla bende ayni durumu 2 hafta once yasadim tansiyonum 8_5 ken nabzim 120 idi carpintim oluyodu bu gibi durumlarda en iyi tedavi dinlenmekcsurekli yatmak iyi geliyo zamanlada geciyo gecmis olsun canim

Hicc valla isteyim calisiyorum dünkü sinir nobetimi baya bi ağlama kriziyle sonlandirdim rahatladim :)) sen neyapiyon

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
ayy napim yaa guya ise girisicektim bugun once mutfagi yapayim dedim bi girdim cikamadim camasir at makinaya ser su bu derken bissuru saat geçti komsu geldi oturduk is kaldi artik yatin yapicam simdide yemek yapiorum.iyi olmus aglayip rahatlaman yoksa icinde kalicakti.

Burda hava guzel canim face grup kurdular burada yazdilar ama kacirdiniz galiba faceden gulfem çakal arkadasimizi ekleyin o sizi gruba katiyor

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ohh ne güzel ben iki gün kuzenimdeydim okudum ama en son sayfadan takip ettim. .

Dün sanki öyle bişii konuşuldu burda ama emin değilim.burası daha iyi ya kimse gitmesin başka yere gerek yok bence. .burda daha rahat yazışıyoz.

kapalı grup olsa sorun olmaz bence her gelen girmez. .

geçmiş olsun canım

facede grup kurmak yasak değil mi ??
Face grup kurmak neden yasak olsun kiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kolay gelsin canim ama yorma kendini sakin az az yap is hic bitmez

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Facedeki kapali grup

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…