2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar nabersinizi
ben neyi farkettim biliyomusunuz 5.haftalığımdan beri folik asit değilde elevit kullandığımı :)) bana doktor ilkten direk elevit vermiş ala ala

şimdi bide hiç kilo almadım die demir verdi doktorum ya benim iştahım iyi zaten alıcam kilo niye veriyoki kullanmasammı acaba iyice iştahımı açıcak yav

Canım, allah bşr daha yaşatmasın, tahmin edebiliyorum durumunu, ben evin içinde bile baygınlık geçirmek üzereyim, en iyisi saat 5-6'dan sonra çıkmak, tabi her zaman mümkün olmuyor ama artık yapabildiğimiz kadar. Neyse ki son aylarımız serin geçecek inşaallah, bu da bir nimet bizim için.

Çook geçmiş olsun, Merak etme bir şey olacağını sanmıyorum, şu haftalık bilgi veren sitelere baktığımda hep bu haftalar diş kontrolü için ideal diyor, demek ki artık bir zararı yok. İltihap belki de daha zararlı olacak.

benim qibi başı ağrıyan varmı?.. kızarrrrr((

Sorma canım, dün migrenim tuttu, bir ara iyi gibiydim, sonra yine başladı, bu gece sabahı zor ettim. Sıcaklar da baş ağrısı yapıyor, bir de kan hacmimiz arttığı için daha fazla basınç oluyor. Bu sıralar normal yani.

Sabahtan beri öğle yemeğinde ne yesem diye düşünüyorum

düşünüyorum bulamıyorum yok :26:

Ben de dolabın başına gidip gidip geliyorum, dişime göre bir şey bulamıyorum Ne zaman normale döneceğiz acep?

hayırlı günler kızlar.. benide bu koku hassasiyeti öldürecek. en ufacık kokuyu bile hissediyorum. bugün eşimin doğum günü ve ben onun için bişey yapamıyorum:) dışarı çıkıp bişey bakacak halim yok. kardeşime pasta anneme de eşimin ihtiyacı olan bişeyin şiparişini verdim alacaklar.

yok canım maaelsef var bıuyerler ama az uzak çıkıp kendım bakcam olmadı

ya ben de nromalde evden getırıyrodum ama mutfaga girip yemek yapamıyorum kı

yemek olsa bile mutfagın kapısını acar acmaz kokudan hemen öğürmeye baslıyorum :S :S :S

bende dısardan yıyorum mecburr neyse yarım saate kadar bı cıkarım bakarım dısarda baska yer var mı napalım

ehehehe ay ben elevıtı hıc sevmıyorum ya bı ınsna bu kadar mı sevemz bi ilacı

kan hapını ben de ıcmedım bugun hava zaten sıcak kan hapını ıcınce ıyıce yanıyorum ateş basıyo

ya kızlar benim aykalarım çok kötü şişiyor benim gibi olan varmı ?

canım tuzlu yaglı fln mı yıyorsun cok ayakta mı kalıyorsun eve gıdınce ayakalrını yuskege uzat soğuk suyla

yıka ben ehr akşam öyle yaparım ve ayakalrını bacakalrını sıkan kesen şeyler gıyme çalışıyosan

ayaklarınına ltına maarngoztan hafıfı yuksletı yaptır uzat çok işe yarıyo cidden sandalyenın bacakalrını kesmesıne izin verme

hersey normal ve oluyosa maalesef sıcaktan bana da oluyo ama çok değil şu an

canım tuzlu yaglı fln mı yıyorsun cok ayakta mı kalıyorsun eve gıdınce ayakalrını yuskege uzat soğuk suyla

yıka ben ehr akşam öyle yaparım ve ayakalrını bacakalrını sıkan kesen şeyler gıyme çalışıyosan

ayaklarınına ltına maarngoztan hafıfı yuksletı yaptır uzat çok işe yarıyo cidden sandalyenın bacakalrını kesmesıne izin verme

hersey normal ve oluyosa maalesef sıcaktan bana da oluyo ama çok değil şu an[/QUOTE]

hamile kaldıktan sonra tuzu azkullanmaya çalışıyorım işim masa başı sanırım sıcaktan olabilir yada az olan tuzu sıfıra indiricem

hanımlaarr ben bir kaç gündür baş ağrısı çekiyorum
baş ağrısı mide bulantısına dönüşüyo
hangi ağrı kesicileri kullanabiliriz

merhaba kızlar

dün gece doğru düzgün uyuyamadım.5e geliyodu uyurken.

Milsa çok geçmiş olsun canım.dikkat et kendine.mecbur olmadıkça dışarı çıkma akşam üzeri çıkmaya çalış.

Hiç vicdan azabı çekme canım, ben hemen hemen her doğumgününde enteresan hediyeler filan yapar ya da alırdım, bu sefer hediyesini 10 gün sonra aldım. Hatta babalara Babalar Günü hediyelerini bile alamadım bu sene, inşaallah bir ara halledeceğim İyi sen yine yardımla da olsa bir şeyler yapmışsın

yoktur heralde canım .bende 16.haftaya girdim ama sabah mide bulantılarım devam ediyor.soğan ve sarımsağa dayanamıyorum.soğan ve sarımsaklı yemek pişiremiyorum.akşam rahatlıyorum akşam bi deneyeyim dedim.yaptım ama sabahtan beri mutfağa giremiyorum soğan kokusundan direk öööööğğğ oluyorum.allah yardımcımız olsun.

çok kalabalık hastane, devlet hastanesinden beter. gidince anlarsın zaten. birde tam tesekküllü degil sanırım yenidogan ünitesi yok emin degilim ama

kızlar bişi sorcam? dün gecede oldu ara ara da oluyo hızlı dönmekten sanırım yatakta karnıma bi ağrı giriyo bıcak saplanır qibi 1 dk sürüp geçiyo sizdede oluyomu? neden acaba?

ayla hanımı hiç duymadım ama doktorların geneli iyidir. 1.5 ay icinde degmez degiştirmeye boşver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…