2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

düzenlı ıcıyorum canım napalım kaçırdık bugunkını yapcak bişi yok...
ayy ınsallah valla he gecıyo zaman 14. haftaya giricez yarın 3,5 aylık olcakalr ınsallahhh
Rabbım sağlıklı bi şekıdle kucaklamamızı nasib etsınnn :)
Aminn canım olmayanalra da nasib etsin Rabbimmm

Bende de oluyor bazen.Doktora sordum nerede dedi.Göbek deliğime yakın dedim.Bağırsak spazmı o dedi.

eheueheue

beni kimse görmüyomuu((

ben seni göremıyorum ama yazdıkalrını görüyorum :)

Son düzenleme:

:)) o zaaman cvpppppp:)))

Bende vitamine başlamadım bulantılar yokluyor çünkü
Çok can sıkıcı bir durum 15.Hafta bitti nerdeyse ama rahata eremedim
Dunyanın bir ucundan rahatça asereyim diye geldim ama bulantilardan gözümü
Açamadım üstelik canıminda çektiği birsey olmadı hiç
Bende 2-3 hafta sonra baslarım artık vitamine demire Demir'de kabiz ediyordu
Nasıl olucak bilmiyorum cevizde yiyemiyorum zaten omegayi alamıyorum
Allah korusun bebeklerimizi

Son düzenleme:

aaa hadi yaaa eczacı bana özellıkle aç karnına al dedi bak sen cadalozaaa

çok sağol canım yaa ben doktoruma sormadım hıc nasıl ıceyım dıye ona da sorayım bı

doğru dıyosun zaten baya yan etkı yaptıydı belkı de aç karnıan icıtıgımden oldu

ay güldürdün beni ayşeeeeee :)))))))))) allah da seni güldürsün emiiiii

beni kimse görmüyomuu((

Canım bendede oluyor özellikle oturup aniden kalkınca yada hızlı hareket edince oluyor bende.bu 2.hamileligim ama bu sefer cok pipirikliyim en ufacık ağrıyı bile hissediyorum acabalara boğuluyorum ah biraz daha relax olabilsem

ehehehe ay ben elevıtı hıc sevmıyorum ya bı ınsna bu kadar mı sevemz bi ilacı

kan hapını ben de ıcmedım bugun hava zaten sıcak kan hapını ıcınce ıyıce yanıyorum ateş basıyo

ay evet ya elevit çok kötüymüş ben bemiks içiyordum oda kokuyordu ama küçük olduğundan yutuyordum gidiyordu bunu yuturken midem kalkıyor. midesi bulanmayan ben hap içerken nerdeyse çıkarıcam

aynı şeyi minosette de yaşıyorum migren olduğundan içmem gerektiğinde bile ağrıya katlanıyorum yinede içmiyorum.

ay evet ya aynı ben

canım çok sağol cvp içinn:) aynen bende sen qibiyim 2. benimde pipirikliliği heç sormaa:))çok fenaaa bendeee araba kullanmaktan bile nefret etti eşimm:)) yavaş qit tümsek var uokur varrr ayy deliii ediiiomm adamııı:) allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimiziii..

Bende de oluyor canım, özellikle yattığım zamanlar, bir de artık fazla eğildiğim zamanlar da uyarı veriyor galiba ayağa kalk diye :) Ama normalmiş merak etme.

kızlar bişi sorcam? dün gecede oldu ara ara da oluyo hızlı dönmekten sanırım yatakta karnıma bi ağrı giriyo bıcak saplanır qibi 1 dk sürüp geçiyo sizdede oluyomu? neden acaba?

bende de oluyor canım.kasıkta karında .bunun için dün doktora gittim .normal dedi.bıcak saplanır gibi yumruk oturur gibi birden ağrı girer dedi.

bu arada hoşgeldin.bende yeniyim ama

ay_she bende kan hapı alıyorum.ferra sunal diye içinde folik asit ve b12 vitaminide var.aç karna alıyorum .kan hapı sabah aç karna alınıyor benim bildiğim.ben uuzn zamandır o şekilde öle alıyorum hem doktor hem eczacı söyledi.kahvaltıdan sonrada iğnemi vuruyorum coraspini alıyorum.magnezyum ilacı suda suluyorum içiyorum.progestanıda akşam yatarken vajinal alıyorum.doktorum ısrarla ağızdan almamamı istedi .yan etkisi çok dedi.vajinal daha etkili dedi.

valla elevitte yine normal demir oranı da ferro sanol diye bi lanetvarya ona başladım diye yusuf yusufum yani:2:

ya kızlar benim aykalarım çok kötü şişiyor benim gibi olan varmı ?

canım allahtan temmuz hamilesi falan değiliz. bnm işyerinde iki hamile vardı dün. 37den 40a çıkmış ayakkabı nosu. Buna da şükür yani!

bu dönemler geçici canım. erkekler bu günlere bizim verdiğimiz kadar önem vermiyor merak etme. sen bebişinize iyi bak yeter bence ona.

hadi kızlar cvp verin bana yemek yicem bak he
yemek olarak kuzu eti yedim desem bütün topiktekiler öğürür diye korkuyorum
birlikte yemek yediğim arkadaşım bile şaştı, yemedi ben hamile hamile yedim valla buram buram kouyodu misssssssss
kızlar bişi sorcam? dün gecede oldu ara ara da oluyo hızlı dönmekten sanırım yatakta karnıma bi ağrı giriyo bıcak saplanır qibi 1 dk sürüp geçiyo sizdede oluyomu? neden acaba?

Kesinlikle milsaya katılıyorum canım aynı seyleri bende yasadım doktorumda aynı seyleri söyledi bencede tok icmelisin.

valla elevitte yine normal demir oranı da ferro sanol diye bi lanetvarya ona başladım diye yusuf yusufum yani:2:

ya kızlar benim aykalarım çok kötü şişiyor benim gibi olan varmı ?

canım allahtan temmuz hamilesi falan değiliz. bnm işyerinde iki hamile vardı dün. 37den 40a çıkmış ayakkabı nosu. Buna da şükür yani!

bu dönemler geçici canım. erkekler bu günlere bizim verdiğimiz kadar önem vermiyor merak etme. sen bebişinize iyi bak yeter bence ona.

hadi kızlar cvp verin bana yemek yicem bak he
yemek olarak kuzu eti yedim desem bütün topiktekiler öğürür diye korkuyorum
birlikte yemek yediğim arkadaşım bile şaştı, yemedi ben hamile hamile yedim valla buram buram kouyodu misssssssss

evet canım o rahimdeki kasılmalardan oluyo diye düşünüyodum ben, gerçi farklı açıklamalar gelmiş arkadaşlardan ama olabilir yani.

bana da doktorum aç karnına al dedi canım önce. ama mideniz bulanırsa tok da alabilirsiniz bişey olmaz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…