2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Cook gecmis olsun canım bu bayginlik hissi bende çok olur bı kızım var hergün dışarıyı istiyor mecburen çıkarıyorum ama beni gören bu kızın bı rahatsızlığı var der omuzlarim düşük kaldırımlara otura otura yürürùm bazen gözlerim kararır icim gecer bahilacakmisim gibi olurum hemen oturur biraz dinlendikten sonra gecer.cok zor ya Allah herkesin yardimcisinplsun.

Bebeğe zarar verse yapılmaz herhalde icini ferah tut Allah yardımcın olsun.

Hb saolun kızlar valla acemiyim öğretceksiniz bana artık:) evet ocak annesiyim bende kısmetse 15 ocak.. 13 haftalık oldum:) çok şükürrrrrrr.

Oh ne güzel iştahla anlatıyorsun herhalde bulantinda yok ne güzel işte bebeğini sağlıklı bı sekilde besliyorsun.darısı benim basıma iştahım sıfır her yemeği zorla yiyorum.

ya bakma öyle anlattığıma ZynpT, herşeyi yediğimden değil. kokulara ve yiyeceklere karşı hassasiyetlerim 6.haftadan beri sürüyor. pişmiş türk kahvesinin kokusu yüzünden kustum gecen hafta düşün... ama açlık hissine mani olamıyosun malesef.. aacıktığımda da cok midem bulanıyor o yüzden ac kalmamaya calışıyorum işte.. 4.aydan itibaren hepimiz daha iyi olucaz canım, hep böyle gececek değil ya..

Elif Hanıma mı? çok dolu diyorlar dogrumu? benim eve cok yakın aslında ama hastaneden herkes cok şikayetci birde Fatma bolkar vardı değil mi?

şikayet derken? içime şüphe üşürdün.
ben aysun hanıma gidiyorum elif hanıma gıden bır arkadasım hastaneyı tavsıye ettı özelliklede tum ekip bayan o yuzden tercıh ettım.elif hanım 2 aylık ızındeymış forumda bi arkadas yazmıştı

Halbuki kahve kokusu cok hoş bi kokudur.bende mesela hiç kusmadım kızıma hamileykende öyle ama progestan kullanıyorum ben ona bağlıyorum acayip bı iştahsızlık yemek görmek istemiyorum.biliyorum bunlar hep geçici ileride bana artık dur yeme diyecekler.inşallah!

@aherdo
Ben acıkmıyorum canım öyle. ama bu elevite başladım bu hafta ve acayip tırsıyorum. içinde demir varya o iştah açıyo ya, napcam ben de bilmiyorum ama hamur işlerini bırakman süper olmuş. bari yazın yemeyelim. kışın nasıl olsa zaman çok, vakit geçmiyo, o zaman elimiz gider

Son düzenleme:
Hb saolun kızlar valla acemiyim öğretceksiniz bana artık:) evet ocak annesiyim bende kısmetse 15 ocak.. 13 haftalık oldum:) çok şükürrrrrrr.

hşgeldin:) bende yenıyım 3 gun oldu ama her dakka burdayım nerdeyse çok hoşuma gıttı benım gıbı lerle sohbet etmek ,okumak bile yetiyor. bende 14haftamdayım

Ben acıkmıyorum canım öyle. ama bu elevite başladım bu hafta ve acayip tırsıyorum. içinde demir varya o iştah açıyo ya, napcam ben de bilmiyorum ama hamur işlerini bırakman süper olmuş. bari yazın yemeyelim. kışın nasıl olsa zaman çok, vakit geçmiyo, o zaman elimiz gider

geçmiş olsun canım. inşallah en kısa sürede geçer.

bizim ufaklıklar bizden beslenmeye başladı artık sanırım :)
bir de ceviz yemeye calşıyorum ben ama midem öyle bulanıyo ki yerken, hele badem görmeye tahammülüm yok cok fenayım bu konuda
aaa ceviz ben çok yedim ilk üç ay ama sıkıldım. badem dedin beni bitirdin, öğle arasında gidip badem alim:2:

iyi hadi yüzde yirmide olduğum için sevindim. inşallah bulantı yaşayan herkesin en kısa sürede geçer bulantıları da rahat rahat beslerler bebişlerini. bu arada ben sadece bebek yağı kullanıyorum çatlaklar için. doktoruma sormayı unuttum ya

selam hamişlerr, doktora gittim tam 16+0 ız 4lü test yapıldı, daha önce 2 li yapmamıstı, cinsiyeti gösternedi bizimki bacaklar kapalıydı bakalım 10 gün sonra gidicez gene
ooo süpermiş, sen önde gidiyosun baya. 10 gün sonra güzel haberleri alırsın inşallah. senden de bi erkek mi gelcek bakalım

benim ikili test sonuçları devlet hastanesinde yapıldığı için bir hafta on gün sonra gelin dediler.

Aman aman! Çoook geçmiş olsun, dikkat et kendine.
Bu sıcaklarda Aydın'da iki kişi ölmüş dün. Sıcaklar çoook fena. Ben de kalkıp Ankara'dan İzmire gidim diyom işte deli miyim ne

çarşambaya rastgele kim boştaysa diyerek özel fatih hastanesinden randevu aldım. ankaradaki kızlar doktor konusunda hiç yardımcı olmadınız bana

ben görmedim canım senin hastane tavsiyesi istediğini :26:
ben akropolde ışın hanıma gidiyorum ama özel. tavsiye ederim eğer özele giderim dersen.
ayrıntılı bakıyo. ultrasonu çok iyi. yeri balgatta. her gidilşte 30 lira veriyosun muayene için. doğum da 1500 tl.

slm kızlarr ben yeni üyeyim
hoşgeldin aramıza. çok hızlı bi topik bu haberin olsun. bi akşam girmeyince ohoooo okuması çok zor oluyo.
ama kaç haftadır çok güzel şeyler paylaşıyoruz.

bu arada yaprak__
bu ciciler çok şirindi. özellikle o minik patikler pek şeker. kızlar beni bile özendirdiniz yaf. çocuğuma ben de bi parça örim bari basit bişiyler.

cok gecmiş olsun canım.. bir daha yaşamazsın umarım, dediğin gibi havalar cok sıcak ve ögle saatlerinde cıkmamak lazım, ben de koruyucusuz asla cıkmıyorum.. sabah işe gelirken ve eve dönerken mutlaka sürüyorum, istenmeyen lekelenmeler olmasın diye.. dikkat et kendine, yalnız da çıkma asla dışarıya..

Günaydın güzel anneler.Biz tatil yaptık 1 hafta anneanne ve dedenin yanında.Bol bol uzandık,dinlendik,yüzdük.Bugün doktorumuza gideceğiz ense kalınlığı ölçümü yapılacak.Ordan da ikili test için kan tahliline gideceğiz.Allahın izniyle inşallah sağlıkla görelim de bebişimizi.Şu sonuçlar da normal çıksın.Doktora sorcam bakalım cinsiyetle ilgili birşeyler söyleyecek mi?Dua edin bizim için e mi? Mutlu günler olsun hepinize.

Milsa çook geçmiş olsun bu arada.Doğru söylüyorsun dikkat etmeli bu sıcaklarda.Benim de doktorla randevum 3'te

hşgeldin:) bende yenıyım 3 gun oldu ama her dakka burdayım nerdeyse çok hoşuma gıttı benım gıbı lerle sohbet etmek ,okumak bile yetiyor. bende 14haftamdayım

hb canım aynen benimde çook hoşuma gittii:) cinsiyeti bellimi canım senin ? ben en son 11 haftalık gittim dr. belli deqildi tabiki bidaki randevumda 2 ağustos merak ediorum açıkcası hem bebişim nasıl hemde cinsiyetini:) 1 kızım var benim 10 yaşında bakalım bu ne:) hayırlısı olsun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin yüce rabbimmm hepimizin bebişleriniii..

geçmiş olsunn....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…