2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Sen tecrübelisin o zaman benim ilk bebğim 10 haftalıkken gıtmiştim en son şimdide 17-20 temmuz arası gel test için dedi ama 4 aydan önce pek söylemiyorlar sanırım. ultrasonlada göremedi çok içte dedi.bakalım bu sefer görüncek mi

koku evet ses de evet :)) arabada radyonun sesine tahammül edemiyorum, bütün sesler rahatsız ediyor beni de.. hatta bazen eşim yüksek sesle konuştuğunda ona bile dayanamıyorum inan.. koku hele türk kahvesi en sevdiğim şeydi bazen günde 3 defa içtiğim olurdu, ne uykusuzluk ne başka bişey yapardı.. ama şu an türk kahvesinden nefret ediyorum, kokusuna dayanamıyorum.. havasız ortamların kokusuna da dayanamıyorum.. peynir, badem, süt, ceviz.. bunları da öyle zor yiyip içiyorum ki anlatamam.. hepsi de sevdiğim şeylerdi oysa ki.. sütü nesquik ile içiyorum drum da sorun yok içebilirsin dedi.. ayrıca günde iki bardak acık çay içiyorum onu da söyledim; keyfine bak tatlım dedi :) çok seviyorum doktorumu ya allah ondan bin kere razı olsun ...

tecrübe yok valla herşeyi unutmuşum sanki bu benim ilk gebeliğim:) eeee 10 sene ara verirsem böle olur işte bide ilk zamanlar az lekelenme ve kanama oldu şimdi böle pipirikli gezioum aman bişi olcak die pskolojim bozulcak nerdeyse:) allah yardımcımız olsun hepimiznnn..

ayy süper.. hadi bakalım hayırlı haberlerle dön inşallah, belki cinsiyet de belli olur.. yaz hemen bekkliyoruz bak tamam mı :)

7 haftada olmuştu bende 2gun,o gunden beri progestan kullanıyorum bıdaha olmadı. 7 haftada yerleşme kanaması olabılırmiş ama doktor ılk 3ay herkes için risk önlemimizi alalım dedi bu haftadan sonra içmeyeceğim.ama hala sürekli tedirgın oluyorum hep kontrol ediyorum bişi var mı diye:)

ya ben türk kahvesiz yaşayamayan bir insandım ne diyosun :)) kokusu da kendisi de vazgeçilmezimdi. ve hamile kalmadan önce de tek derdim buydu, zararlı diye içemiycem, dr yasaklıycak napıcam nası dayanıcam diye düşünüyodum.. görümcemle beraber kahve keyifleri yapardık, bizim için büyük zevkti yani.. ama şimdi kızcağız benim olduğum ortamda benden uzak bir noktada içmek zorunda kalıyor maalsef..

1,5 ay daha buradayım geleli bi kaç ay oldu yine yolcuyuz trabzona taşıncaz kısmet olursa burda kimseyi bilmiyorum cebecide oturuyoruz ulaşımı kolay diye fatih hastanesini aradım ayla hanım diye birine randevu verdiler değiştirsem mi? biliyor musunuz ultrason mahareti nasıl acaba?

maşallah:) kızım 3.3 kg doğdu

evet canım geçen hafta devlete gidip dersimi aldım artık özele gitmek istiyorum

bende kullandım ama kanama kesilince bıraktırdı bana.. aynen:)) bende hep kontroldeyimm allahım bida göstermez inşş yaşatmaz o günleri çok korkmuştumm benn kabuss gibiydi resmen

Son düzenleme:
Sabahtan beri öğle yemeğinde ne yesem diye düşünüyorum

düşünüyorum bulamıyorum yok :26:

Sabahtan beri öğle yemeğinde ne yesem diye düşünüyorum

düşünüyorum bulamıyorum yok :26:

evet ya herşeyden bıktım ben de... ev yemeği bile olsa o yağlı, bunu canım istemedi derken aç kalıyoruz yaa ( zaten herşeyi yiyemiyoruz ...

evet ya herşeyden bıktım ben de... ev yemeği bile olsa o yağlı, bunu canım istemedi derken aç kalıyoruz yaa ( zaten herşeyi yiyemiyoruz ...

evet canım sorma yaa

şöyle güzel tavuklu bi salata yerdım aslında da ıs yerındeyım e burada yapan yer yok

çorbalar hep mercımek zaten mercımek de yenmıyo bu sıcaktaa

hergun tost yıyodum o da baydı artık bugun napıcam gercekten bılemıyorum

kara kara dusunuyorum :S

dışardan söyleyebileceğin bi yer yok mu şöyle temiz yapan ( ben arada sırada evden getiriyorum. ama her gün de olmuyo tabi mecbur dışardan yiyoruz. allahtan ev yemeği yapan bir yer var ordan istiyoruz. ama orası da her gün aynı şeyleri yaptığı için sıkıyor bir zaman sonra ..

mrb ben çtlaklar için doktora sormuştum bacaklarım çatlamaya başladı die oda bana excipial lipo die yağ içinde su emilasyonu verdi reçeteyi okudum hamileler için denenmemiş hayvanlarda çok mecbur kalmadıkça hamilelerin kullanmaması iyi olur yazıyo napsam bilemedim bi eczaneye yine sorucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…