2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kendını yanlız hısseden bı ben degılmısım meger saolun arkadaslar bırasıda olmasa ıcımızı dokecek kımse yok kendı kendıme kusuyorum aıleme benı buraya verdıler dıye bı hafta oluyor aramıyorum sonra sakınlesınce arıyorumgurbetlık zor ama yasemının gıbı bı kayınvalıdenın yanımda olmasınıda ıstememmvavemınde dedıgı gıbı allah saglık versınde zaman bı sekılde gecıyor

canım immun sistemi zayıf. yemesi içmesi normal olsa bile bazı bebeklerin doğuştan böyle oluyor ondan sık hastalanıyor. Bağışıklık kuvvetlendirici bişeyler dene. Kayınvalidenin Ayakkabı konusunda da ısrarcılığına şaştım kaldım
Bu arada ben yine de yakınımda en azından aynı şehirde olmak ister idim

paris sen nick dolayısıyla, meryem sen de avatar resminden ötürü Paris'temi yaşıyorsünüz?
Benim orada erzurumlu yakın bir arkadaşım var teeee liseden beri görüşürük. gitti gurbet ellere neden sevdiklerim çok uzaktalar diycem birincil olanlar yanımda şükkür

hosgeldin merye seninle pek fazla sohbet edemedik ama arada karsima cikiyorsun
vavem ben parise pek yakin degilim ama ilk nic alirken oyle geldi aklima oylede kaldi

hosgeldin merye seninle pek fazla sohbet edemedik ama arada karsima cikiyorsun
vavem ben parise pek yakin degilim ama ilk nic alirken oyle geldi aklima oylede kaldi

evet ya bazen boyle rasgele karsilasiyoruz senle nasilsin kiz neler yapiyorsun buyudumu yoksa resimdeki afacanlar seninmi :121:
bn bazen giriyorum boyle nete arkadaslarla sohbet yapayim biraz ama bu siralar kimselere rasliyamiyorum :18::18:
arkadaslar yazin kokusunu alinca disari firliyorlar galiba

yuuuh bu nasil kayinvalide. ben kayinvalideme bir hata yapip bu guzelmis desem kendine aldigi birsey icin kabul ettirene kadar anami aglatir, hatta etmesem de ben gormeZken valizime tikistirir ayak numaralarinizin ayni olmasi kotu olmus bu durumda. insan yeni ayakkabi alsa gostermeye korkar buna

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübu

gecmis olsun canim. Allah saglik sihat versin bebisine ve tum hasta bebeklere insallah. habersiz birakma oZluyoruZ. optum

repu kuşunun üstünde meyve veren ağaç. yakında belli olur kiraz mı vişne mi yazıyo. ne demek?

begeni aldikca adminin yorumlari degisiyo, cok begeni alirsan kuslarin cogaliyo. ama site coktu begenilerim sifirlandi. hadi begenin beni. begensenize. kusum oksuz kaldi

haklisin estarabim kendi yagimizda kavruluyoruz iste. en azindan candan bir dost bir komsu olsa iyi olur :)

hosgeldin merye, seni gormedim hic ocak anasi misin

Son düzenleme:
herkese iyi geceler hasta bebiş anneleri geçmiş olsun kuzulara ve sizlere
iştahsız bebiş anneleri sizi çok iyi anlıyorum allah kolaylık versin .biz yavaş yavaş düzeliyoruz ac bıraktım olmadı çabaladım zorla yedirdim olmadı akışına bıraktım yaptıgım yemeklerden kendine de bir servis açtım döke saça tüküre tüküre tatlara alıştı .kahvaltı yaptığı yok onun içinde külaha labne peynirini dondurma gibi veriyorum muzlu ve çilekli sütü pipetli bardakla veriyorum havalı buluyor galiba böyle böyle idare ediyoruz
geçmişten tek tek alıntı yapcam hakkınızda çok bilgi bilmiyorum damdan düşer gibi konuya dalmak istemiyorum
yavaş yavaş aranıza kaynarım
bebişleri ve sizleri öpüyorum daha sık girecem dediğim sıra hastalık,telfonumun kırılması , ev taşımam gibi aksaklıklar mani oldu :18:

merak ettiğim bir konu anne sütünü kesince gece uykusu düzelen bebişler var mı
memeden kesmek için bir yöntem bilen var mı ?aklı eriyor zor vazgeçecek bu çocuk
mağazada yolda her önüne gelene." anne meme ımm ımmm." diye hava atıyor yerin dibine giriyorum

meldaaaa o kuş sürüsüne takıldım çok takığım

yerim onu memeyle havalnıyor he anne sütünü gece kesince düzelir canım uykusu. Kızım 1 kez kalkarken hiç kalkmamıştı mesela. oğlanı gece emzirmeyeli baya oldu. gündüz emzirmeye devam

selamlar herkese

inşallah canım tek umudum ne zaman memeden kesmeye niyetlensem ya diş patlıyor kıyamıyorum ya hasta oluyor tek gıdamız o oluyor ben bu gidişle adam oluncaya kadar kesemem

selamlar herkese

inşallah canım tek umudum ne zaman memeden kesmeye niyetlensem ya diş patlıyor kıyamıyorum ya hasta oluyor tek gıdamız o oluyor ben bu gidişle adam oluncaya kadar kesemem

ben askere gidene kadar emzircem :):)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…