2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam herkese :)
ye valla canım ama o kendini yedirtir mi bilmem :) :) yaramazlık diz boyu vavem sen eskişehirliydin hangi köydü peki ?

ben tuttuğum anda yemesem bile mıncıklarım söyle ona :112:

canım ben mihalıççık'ın bir köyündenim, köyümü de pek özledim son zamanlarda :KK43: aile merkezde ve başka bir ilçede yaşıyor. Eşim de Çifteler li o nufusa kayıtlıyım doğal olarak. Çok ayrıntıcıyım seviyorum bu huyumu :) Niye sordun senin de bir bağlantın var yoksa :KK34:
Bu arada pencereden kar geliyor, aman annem gurbet bana zor geliyor derken :KK53: annem bilet almış cuma günü geliyor :KK52: :

selamlar herkese :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah canım tek umudum:KK31: ne zaman memeden kesmeye niyetlensem ya diş patlıyor kıyamıyorum ya hasta oluyor tek gıdamız o oluyor ben bu gidişle adam oluncaya kadar kesemem:KK53::KK53::KK53:

ben kesecem 2 yaş dolunca gününü geçirmem valla. yok meme falan :KK37:

Günaydın arkadaşlar..

Yine asabi mutsuz yorgun ve bitkin günlerin eşiğindeyim..

Yazmayanları şimdi anlıyorum hiçbişey yapmak gelmiyor içimden..

Bahardanmıdır nedir felaket bir yorgunluk içerisindeyim ilaç almazsam yerimden kalkamıyorum.

Hala kusmalarımız devam ediyor, bugüne kadar sabreden bünyem artık yavaş yavaş arıza vermeye başladı.Ve sanırım bitene kadar mutlu olamicam .Adak adadım artık bu kusmalar yüzünden..Lütfen dua edin.

Biraz kayboluyorum ortadan sizi seviyorum herşey gönlünüzce olsun.

Günaydın arkadaşlar..

Bahardanmıdır nedir felaket bir yorgunluk içerisindeyim ilaç almazsam yerimden kalkamıyorum.

Hala kusmalarımız devam ediyor, bugüne kadar sabreden bünyem artık yavaş yavaş arıza vermeye başladı.Ve sanırım bitene kadar mutlu olamicam .Adak adadım artık bu kusmalar yüzünden..Lütfen dua edin.

gunaydin canim, dualarim seninle. Insallah oglum bir an once birakir kusmayi. Doktor falan care bulamiyor mu ya :KK43: bu nasil bir sorundur aylardir mahvetti seni.
Aile buyuklerinden veya esinden bir sure yardim alsan onlar baksalar sen gezsen :) gerci senin simdi canin gezmek de istemiyordur. Allah kolaylik versin.
Ozletme kendini.

Günaydın arkadaşlar..

günaydın,

seni çok iyi anlıyorum. bizim kusmalarımız azaldı ama yeme sıkıntımız devam ediyor ben varken inatla ağzını kilitleyip kaşığı gördüğünde morarırcasına ağlıyor. sinirlerimiz o kadar yorulduki bi anda kendimi çocuğa bağırırken buluyorum. dinlenmeye çok ihtiyacımız var çok

ben kesecem 2 yaş dolunca gününü geçirmem valla. yok meme falan :KK37:

Günaydın arkadaşlar..

dualarımız seninle zor bir durum ama geçecek yorgunluk,sıkıntı,uykusuzluk hepsi üst üste gelince vucut kaldırmıyor:KK14:
umarım bir önce atlatırsınız

Selam genclik keyifler nasil:KK8:
Bitifilim bna da arada geliolar esime diorum ki kendi.den skiliorm:KK37: sonra hemen ustumu degstriorum saclarimi fonluyorum makyaj filn yapinca kendime geliorum esim musaitsa onla cikiorz. Kve komsu gezmesi yapiorum daldan dala konusuorm sevdigim bi kitabi okuorum ya da acip bi bac bolum friends izliorum ya da hic yapacak bise bulamazsam nehiri gidikliorm. Bunlardan birisi mutlaka ii gelio:KK16: bizim ev halki bu ara grip htta nehir istahsiz esim cabuk yoruluo bn grip olmuycagima kendimi cok inandrdigimdan olcak ki gayet iyiyim hasta olmadm:21: persembe cuma gunu meslegimle ilgili kongre icin universtde olcam garip bi sekilde heyecanliym hevesliyim:KK34: tekrar okul havasini solumak guzel olucak. Bugun tekrar farkettim calismak disari cikmk farkli insanlarla gorusmek bnim ruhumu besliyor,kendimi iyi hissetmemi sagliyor:KK16:
Yine yazdiklarim gunluk tadinda oldu valla her zamn azamasam da sıkı takipcinizm:KK30:

Bu arada emzirmeye devam etmeme ragmen lazer epilasyona basladim.alexandre die bi makinayla yapiolar ilk seans sonrasinda bile cook raatladim uzun vade sonuclarini yine yazarim yavrular. :KK34::KK76:

Pazar gunu yine kendimi bir gun organizasyonunda bulucam sanirim,sohbetini cok sevdgm bi komsunun hatrina bi baktim girivermisim:KK53: bakem nasil gecicek aksam oturmasi gb eşli olucakmis,esime katilalim da sosyalleselim birbirmizden sikilmayalim bakalim es dost npio dedim:KK37: kv herkesten mutlu ogluyla gelini cemiyete gircek die pek hevesli simdi bu bna giderkn altinlarini da tak der:KK37::KK37:

Bu msjimin konusu du tutkucanla ruza bnm bursali kankitoslarim. Nerdesiniz ozledimm:KK16::KK16:

Böyle kendi kendime deli gb okur yazarim bn,bari yanima bi yoldas bulaydim defneserkan nasilsin:KK24:

Böyle kendi kendime deli gb okur yazarim bn,bari yanima bi yoldas bulaydim defneserkan nasilsin:KK24:

Kizi uyuttum girip bi okuyum dedim neler yapiyorsunuz.sikintilar hep ayni (yemiyor uyumuyor dis hasta) bizim kiza artik tvdeki reklamlar yetmiyor yemek yerken bilgisayardan aciyoruz.kendi istediklerini tikliyor ve aciyor.gittikce zorlasiyor. Defne kati gida da yemiyordu bahsetmistim.bugun ilk defa blendirdan gecirmeden yogurt corbasi yedirdim.bizim icin buyuk basari.sen nasilsin burcak
Benden bu kadar.

Sağolun kızlar yorumlarınız neşelendirdi beni iyiki varsınız:KK16:

Birileriyle konuşmak paylaşmak rahatlatıyor insanı.

Hata bugun bazı arkadaşlarım sayesinde 2.çocuğu bile gündeme getirdim çok katı olmama rağmen:KK1:

Purçak anı defterini okumayı özlemişim.

Herkese slm
bu gün öğleden sonrayı kendime ayırdım ama huy bu ya sinemadan sonra kendimi bankada sıra beklerken buldum zaman varken bi kaç işi halledeyim diyorum benden adam olmaz anladım ben onu
bu arada diyet spor yatılı misafir iş oğlanın mızmızlığı uyku ve yeme sorunu derken depresyona girip girip çıktım umarım bi daha girmem hepinizi çok özledimmm

Nehiri uyutmk icin oturdum bi baktim sayfa fazla ilerlememis, olmuyor efenim olmuyor daa aktif olmalisiniz:KK20:
Nehir iyilesio gb burnuna tarimer midr nedir o karin agrisini sikarken sanki cocuga iskence ediomus gb hissediorum ins ilerde bunu hatirlmz saykolocisi bozulmsz kuzumun:KK24:
Bitifil bn de seni ozledm:KK19:
Vee asagida ferdayi goruorummm:KK16::KK16::KK16:

Bugun nehir bahcede oynarken saydim yirmikez filan dusmustr o her dustugunde yuregim hoop ediyor,hadi annecim simdi de kalk bakalim diorum yerimden kalkmadan aferinn kizima diorum ama gdip kaldirmamk icin savasiorum kendimle. Dogru cocuk bu ornekteki gb yetistrilirmis bn diil uzmanlar soluo:KK37:

Sağol Baltasarcım, o senin görüşünün güzelliği, inşallah bir gün düşündüğün gibi biri olabilirm.

Repucum beğenicem de önce başka mesajlrı beğenmeme gerekiyormuş müsaade etmüyür :KK50:

Ela çok geçmiş olsun, Allah tekrarını yaşatmasın...

Yasemin bak dedim ben sana çocuğu yoktur diye :KK9: BU arada kvaliden de hakikaten ayıp etmiş, zaten arada derede alışveriş yapıyoruz, ona da el koymuş. Bazı insanlar düşünemiyor böyle şeyleri işte netse boşver. Ayakkabılarını da Murat'ın erişemeyeceği bir yere koy artık :KK34:

Yaparsın Bitufulum yaparsınnn ben sende o ışığı görüyorum, hatta oğluş biraz büyüdüğünde çok kafa bir annesi olduğunu görüp çok mutlu olacak, dolayısıyla sen de :KK34:

Selerm insanın içi rahat etmiyor işte bu sefer aklında kalıyor. En azından sinemaya gitmişsin biraz kafan dağılmıştır.

Purçaak adımı görmesen unutacaksın yani di mi küstüm :KK19:

X