2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kendını yanlız hısseden bı ben degılmısım meger saolun arkadaslar bırasıda olmasa ıcımızı dokecek kımse yok kendı kendıme kusuyorum aıleme benı buraya verdıler dıye bı hafta oluyor aramıyorum sonra sakınlesınce arıyorum:KK31:gurbetlık zor ama yasemının gıbı bı kayınvalıdenın yanımda olmasınıda ıstememm:KK31:vavemınde dedıgı gıbı allah saglık versınde zaman bı sekılde gecıyor:KK31:

Kızlar valla sık hastalığa hiç bir sebep göremiyorum beslenmesinde eksiklik yok kesinlikle metod yanlış ama aç kalmıyo,doğduğundan beri emziriyorum büyük mücadele verdim kazandım hala emiyo şükür,normal doğum yaptım dirençli oluyomuş tırt hiçbişey olmadı,aklıma gelen tek şey var evi çok ısıttık çocuk sıcağa alıştı en ufak bi dışarı çıksak üşütmeye başladı birde bebek arabasında hiç durmuyo bende taşımak çok yorucu diye fazla çıkarmamaya çalışıyorum belki ondan başka hiçbirşey aklıma gelmiyo bundan dolayı hastalanıyo diye ,birde gece çok terliyo üzerini açıyo neredeyse sabaha kadar üzeri açık ama imkansız örtmüyo belki abartısız 20 defa üzerini örtüyorum bütün gece ama her gidişimde yeniden açık şaşırdım artık tulum giydirsem zaten terliyo sabaha kadar daha bter sırılsıklam oluyo başka hasta olma sebebi göremiyorum.
Pariscim benim annem 10dk yürüme mesafesinde oturuyo,kayınvalidem 15 dk araba mesafesinde inan dün oturup ağladım murata bir öğün bari yemek yediren olsa bezini kirletti Allahım şu bezi değiştirse gelse biri diye dua ettim.Dün kan verdim idrar verdim bende gribim eklem yerlerim tutmuyodu sanki bazen yanında olmamaları daha iyi vave ve paris canlarım.Bugün kayınvalidem dolma çorba getirmiş gelmiş aklımdan annemden daha çok düşünmüş sağolsun diye geçirirken kendimi çay servisi yaparken buldum meğer oğluna getirmiş sipariş üzere 3-4 saat ağarlama pozisyonuna düştüm.Ve günün en kötü anı murat ayakabı kutularını dağıttı kayınvalidem en sevdiğim ceyodan 160tl ye aldığım sezonun son çifti ayakabılarımı bu çok rahatmış bunu ben götürüyorum deyip alıp götürmesi oldu.Anne iş yerinde giyiyorum başka ayakabıda rahat edemiyorum dememe rağmen ben bunlara bayıldım kesinlikle götürüyorum deyip eline almasıyla gitmesi bir oldu.Neyse yani iyi bi gün geçirmediğimiz açık.
Neyse sizi seviyorum içimi döküyorum bu olayıda sadece size anlatıyorum.(birazda eşime söylendim tabi)

canım immun sistemi zayıf. yemesi içmesi normal olsa bile bazı bebeklerin doğuştan böyle oluyor ondan sık hastalanıyor. Bağışıklık kuvvetlendirici bişeyler dene. Kayınvalidenin Ayakkabı konusunda da ısrarcılığına şaştım kaldım :KK53:
Bu arada ben yine de yakınımda en azından aynı şehirde olmak ister idim :KK51:

paris sen nick dolayısıyla, meryem sen de avatar resminden ötürü Paris'temi yaşıyorsünüz? :KK53:
Benim orada erzurumlu yakın bir arkadaşım var teeee liseden beri görüşürük. gitti gurbet ellere :KK43: neden sevdiklerim çok uzaktalar diycem birincil olanlar yanımda şükkür :KK16: :KK51:

hosgeldin merye seninle pek fazla sohbet edemedik ama arada karsima cikiyorsun:KK1:
vavem ben parise pek yakin degilim ama ilk nic alirken oyle geldi aklima oylede kaldi:KK37:

hosgeldin merye seninle pek fazla sohbet edemedik ama arada karsima cikiyorsun:KK1:
vavem ben parise pek yakin degilim ama ilk nic alirken oyle geldi aklima oylede kaldi:KK37:

evet ya bazen boyle rasgele karsilasiyoruz senle :KK1:nasilsin kiz neler yapiyorsun :emir_bebek:buyudumu yoksa resimdeki afacanlar seninmi :121:
bn bazen giriyorum boyle nete arkadaslarla sohbet yapayim biraz ama bu siralar kimselere rasliyamiyorum :18::18:
arkadaslar yazin kokusunu alinca disari firliyorlar galiba :KK6::KK6::KK24:

Haftasonu emirgana gitsek laleler açmış çok güzeldir havada güzel oldu ama bütün istanbul aynı yerde olmaya çalışınca orasıda çekilmez oluyo.:KK36:
Repu tam senin dediğin gibi yedirmek gerekiyormuş sonunda kendi kendine oturup yiyen kendine güvenen bi çocuk olacak ama benim tahammül sınırlarım kaldırmadı:KK4: aç kaldı diye içime sıkıntı girdi daha fazla dayanamayıp yedirdim yine tv ile ve zorla.:KK19:
Bıtuful mama sandalyesinde ağzını açıyo sende mamayı ağzına koyuyosun yutuyosa Allah'tan daha ne isteyeceksin artık.
Ferdacım ablamda aynısını söyledi sen bildiğin yoldan şaşma çocuğu aç bırakma dedi ama kendi kızı 5 yaşında ve halaaa zorla yiyo:KK53: 5 yıl uğraşmak istemiyorum böyle.Ama doğru söylüyosun doktorun çocuğu yok:KK1:
İntro çok geçmiş olsun sizede hasta bebek çoooooooooook zor.Allahım hayırlı şifalar versin inş bi daha göstermesin:KK5:
Yeldacım ben işe başlamadım henüz 2 yıl aldım ücretsiz izin epeyce emiyo ama yettiğini sanmıyorum ben dmekki tutuyo biraz onunla yetinmeye çalışıyo annemi veya eşimi benim kadar zorlamıyo yediriken bende işe gitsem kurtulsam diye aklımdan geçirmiyor değilim memeden kesmeyim diye vazgeçiyorum kıyamıyorum bırakamıyorum ve ayrılmaktan çok korkuyorum:KK50:

yuuuh bu nasil kayinvalide. ben kayinvalideme bir hata yapip bu guzelmis desem kendine aldigi birsey icin kabul ettirene kadar anami aglatir, hatta etmesem de ben gormeZken valizime tikistirir :KK53: ayak numaralarinizin ayni olmasi kotu olmus bu durumda. insan yeni ayakkabi alsa gostermeye korkar buna :KK33:

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübu

gecmis olsun canim. Allah saglik sihat versin bebisine ve tum hasta bebeklere insallah. habersiz birakma oZluyoruZ. optum
Selam herkese nasilsiniz arkadaşlar hepinizi kocaman öpüyorum cok özledim sizleri..

Oglum agir bi bronşit geçirdi cok şükür atlattik ama hala tedavi görüyoruz gözetim altindayiz ve arada küçük çaplı gripler geçiriyor gene ama bronşitken cok zor durumdaydim Allahim bidaha göstermesin saglik sihhat versin ins..

Hasta olan herkeze acil sifalar diliyorum. .

repu kuşunun üstünde meyve veren ağaç. yakında belli olur kiraz mı vişne mi yazıyo. ne demek?

begeni aldikca adminin yorumlari degisiyo, cok begeni alirsan kuslarin cogaliyo. ama site coktu begenilerim sifirlandi. hadi begenin beni. begensenize. kusum oksuz kaldi :KK33:

haklisin estarabim kendi yagimizda kavruluyoruz iste. en azindan candan bir dost bir komsu olsa iyi olur :)

hosgeldin merye, seni gormedim hic ocak anasi misin

Son düzenleme:
herkese iyi geceler hasta bebiş anneleri geçmiş olsun kuzulara ve sizlere :KK34:
iştahsız bebiş anneleri sizi çok iyi anlıyorum allah kolaylık versin .biz yavaş yavaş düzeliyoruz ac bıraktım olmadı çabaladım zorla yedirdim olmadı akışına bıraktım yaptıgım yemeklerden kendine de bir servis açtım döke saça tüküre tüküre tatlara alıştı .kahvaltı yaptığı yok onun içinde külaha labne peynirini dondurma gibi veriyorum:KK53: muzlu ve çilekli sütü pipetli bardakla veriyorum havalı buluyor galiba böyle böyle idare ediyoruz
geçmişten tek tek alıntı yapcam hakkınızda çok bilgi bilmiyorum damdan düşer gibi konuya dalmak istemiyorum :KK17:
yavaş yavaş aranıza kaynarım :KK23::KK23:
bebişleri ve sizleri öpüyorum daha sık girecem dediğim sıra hastalık,telfonumun kırılması , ev taşımam gibi aksaklıklar mani oldu :18:

merak ettiğim bir konu anne sütünü kesince gece uykusu düzelen bebişler var mı :KK31:
memeden kesmek için bir yöntem bilen var mı ?aklı eriyor zor vazgeçecek bu çocuk :KK14::KK14:
mağazada yolda her önüne gelene." anne meme ımm ımmm." diye hava atıyor yerin dibine giriyorum :KK14:

merak ettiğim bir konu anne sütünü kesince gece uykusu düzelen bebişler var mı :KK31:
memeden kesmek için bir yöntem bilen var mı ?aklı eriyor zor vazgeçecek bu çocuk :KK14::KK14:
mağazada yolda her önüne gelene." anne meme ımm ımmm." diye hava atıyor yerin dibine giriyorum :KK14:

meldaaaa o kuş sürüsüne takıldım çok takığım :KK53:

yerim onu memeyle havalnıyor he :KK54: anne sütünü gece kesince düzelir canım uykusu. Kızım 1 kez kalkarken hiç kalkmamıştı mesela. oğlanı gece emzirmeyeli baya oldu. gündüz emzirmeye devam

selamlar herkese :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

meldaaaa o kuş sürüsüne takıldım çok takığım :KK53:

yerim onu memeyle havalnıyor he :KK54: anne sütünü gece kesince düzelir canım uykusu. Kızım 1 kez kalkarken hiç kalkmamıştı mesela. oğlanı gece emzirmeyeli baya oldu. gündüz emzirmeye devam

inşallah canım tek umudum:KK31: ne zaman memeden kesmeye niyetlensem ya diş patlıyor kıyamıyorum ya hasta oluyor tek gıdamız o oluyor ben bu gidişle adam oluncaya kadar kesemem:KK53::KK53::KK53:

selamlar herkese :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah canım tek umudum:KK31: ne zaman memeden kesmeye niyetlensem ya diş patlıyor kıyamıyorum ya hasta oluyor tek gıdamız o oluyor ben bu gidişle adam oluncaya kadar kesemem:KK53::KK53::KK53:

ben askere gidene kadar emzircem :):)

Son düzenleme:
X