2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

((
ya üzülme lütfen, ben hiç anlamıyorum bu boş gebelikten :26:
ağlama dua et hayırlısını iste
bilemiyoruz bizim için hayırlı olanın ne oldugunu
ama inşaAllah sandığın gibi değildir

canim inşallah ama azcık Rahim toplansın doctor sure verdimi bekle diye RAbbim inşallah sana da bizede hayırlısını verir

bende dünden beri kötüyüm zaten 2belirti var onlarda geçti bişey mi oldu diyorum dün ağlıcam diyorum artık gözümden yaş gelmiyo kocişte ben senden kötüyüm diyor bana doctor izni vermiyor çok dinlerim ben kocişimi korkuyorum ama pzt bekliyorum ona izin al dedim iyi bi haberle çıkmak güzel ama geçen ki gibi kalp atışı durmuş diye duyarsam yanımda ol dedim ay öyle bizamanda kimse bişey söylemezse öyle kalıyorum ama dokunan üzülme diyen oldumu yaşlar şıpır şıpır iniyor Rabbim korusun hepimizinkileri

amiiinn Allah gerçekten yardımcımız olsun
bayagı sıkıntın varmış canım bir de sıcaklar bastırdı sinüzit çok yorar adamı
Rabbim şifanı versin

şubat anneside olarak kış bebeğine neler alınması gerekiyor tecrübelerinden yararlanmak isterim ileriki zamanlarda
oğlum nisanda doğmuştu şansına havalarda sıcaktı rahat etmiştim.
şimdide kendimi yaza kadar 5 aylık olurlar yazın rahat ederiz diye ikna etmeye çalışıyorum
eklendin bile
hoşgeldin aramıza
14 aylık mı oy oyy küçükmüş daha
ama bundada bir hayır vardır...
sağlık sorunu yaşıyorken çocuklarla ilgilenememek insanın canını sıkıyor

eğer erkekse daha erken söylüyorlar
oğlumda 12.haftamda öğrenmiştim
günaydın kızlar
dün cok işim vardı giremedim. bugün ve yarında var aslında ama hiç gücüm yok. evde de temizlik yapılacak ama yorgun oluyorum öyleeeeee duruyor adam beni boşayacak yakında
eşler anlayışlı olucak mecburen
bunun doğumdan sonrası var birde kendilerini hazırlasınlar
bende ocakta bekliyorum... SAtıma göre ocak 3 ama benim minik iki hafta geriden geliyor... :)
hoşgeldin canım
annenlerde iyice dinlen,güzel bir tatil geçir canım
inş.onların minicik kıyafetlerinde yer alıcak bavulda:)

vücudun çatlaması biraz genetik diye düşünüyorum
ilk hamileliğimde çatlak kremlerini kullandım ama yinede çatladım
bu kez badem yağıyla başladım böylede devam ederim
aslında önemli olan vücudun kurumasını önlemek bence
yani bebek yağı kullanıp memnun olanlarda var
aynı durumdayım bir de üzerine migren eklendi bugün :85:
offff geçmiş olsun canım ya
benim sinüzitimde ileri safhalardasinüzit ilaçlarımı kullanmadan geçirme yollarını arıyorum
zaten mide bulantım var sinüzitle daha bir artıyor
senin daha kötü durumda çok iyi anlıyorum seni allah yardımcın olsun
merhaba kızlar :) aranızda bana da yer var mı :) allah izin verirse ocak ayında bende bebeğime kavuşacağım inşallah hepimize bebeğimizi sağlıkla kucağımıza almak nasip olur
hoşgeldin canım
bu durumda insan ne yazacağını bilemiyor canım
inş.allahım yüzünü güldürür ve çarşamba mutlu dönersin evine
ama aksi olursada biliyorum kolay olmaz ama bundada bir hayır vardır deyip umudunu kırmadan inş.doğru zamanda hayırlısıyla bir bebiş gelir

canım gerçekten çok zor Rabbim yardımcın olsun ama üzülme ben öncekinde renkli deplore yollamıştı ve kese görünmemişti 3gün sonrada förülmezse kürtaj demişti 3gün ağla ağla ve gidip tekrar yatınca seni niye yolladılar işte burda ya demişlerdi gerçi nasip değildi sonrasında kalbi atmadı ama 8hafta gözükmeyen kese 3günde belirmişti üzme bebişide bol bol dua et inşallah gelişir bebiş bide gerçi ult gözükmüş ama başka bi doktora da çık istersen ben devlette ve renkli duplör özelde yapıldığı halde özelde kürtaj olcagım zaman keseyi ve bebeği tam görmüştüm ama kesem bozulnaya başlamıştı

günaydın kızlar.dün doktora gittim bebişimizi gördük.çok büyümüş resmen el sallıyodu bize doktorda çok güldü bak nasıl el sallıyo dedi.2 hafta sonra ense kalınlığı için çağırdı ama ben annemlerde olacağım için izmitte gideceğim.bide 4.sezeryanın risklerinden bahsetti gözüm korktu biraz ama yapacak bişey yok.kızlar biz bugün annemlere gidiyoruz.ramazana kadar yokum.orada int.olmadığı için sizden uzak kalacağım ve sizi çok özleyeceğim ama int.bulduğum her fırsatta girip sizden haber almaya çalışacağım.kendinize ve bebişlerinize çok iyi bakın.allah a emanet olun.hepinizi seviyorum.

günaydın anneler ve kuzucuklar

biz Sabah kahvaltı yapamayınca sütümüzü içiyoruz bu saatte of belli olsada artık bu kahvaltı işini düzene soksak şimdi midem istemiyo diyorum ama pıt pıtlarıda duysak onun için yesek
eh artık cips ve kolaya da veda ettik inşallah sağlıklı sıhhatli kavuşuruz meleğime

önce üzülmee arkadaşım hayırlısı olsun inşallah bende 7-4 ken gitmiştim dr görememişti banada senin rahmin ters bebk görünmüyo
falan demişti sonraki hafta başka bi dr gittiğimde herşeyin normal olduğunu söyledi kalp atışlarını falan dinletmişti
inşallah arkadaşım senınde bebiş naz yapıyodur sana kendini göstermemiştir sen yetrki moralini bozma herşey yolunda gider

Günaydın arkadaşlar.
Tüm hastalara geçmiş olsun.
brnyns canım sıkmamaya çalış canını. Biliyorum çok zor. Ama ilk başta benimde bebeğim görünmemişti. Sonra vajinal bakınca gördüler. Belki öyle bişeydir?
Öyle olmasa bile. Vardır bunda da bir hayır de... Bizimle paylaş.
Bende de bir iç sıkıntısıdır gidiyor.
İki göğüsümün tam ortasında.
Yani çalışmasam, küloduma kadar çıkarıp evde uzancam. Ay bu nasıl bir fenalık ya. NOT: Sıcaktan değil...

Son düzenleme:

maşallahh pıtırcıgaa :) evet canıms ezeryan azbucuk tehlıke ama ınsallah sağsalim ataltırsınn
iyi tatıller güzelce gez dolan dinlen ohh :)

günaydın canım sorma benımde kahvaltıalr bı duzene gırmedı hala bulantım devam ettiği için bişey yıyemıyorum sabahalrı canım
bişi istemı çok nadir ufak tefek atıstırıyorum napaımm :s kola eger canım cekerse bi bardak cııyoırum cips yemıyorumt uzlu diye
çaydan tıksındım kahve carpıntı yapıyo dıye ıcmıyorum süt peynır garip gelıo en cok meyve yıyorum bende
yoğurt meyve sualrı bisküvi çorba öle gecıyo :)

mesaj gönderemediğim için bilgilerimi gönderemedim beni de ekler misin ay she? Herkese iyi geceler

canım hayırlı olsun :) hoşgelsın buraya yaz bılgıelrını ekleyeyım

aaaa ne olmuş kim kimi şikayat etmiş ayol :))))

eheueheue

şşiiittt uykucu anneler uyudunuzmu hepimiz şekerlerim seviyorum sizi uyuyun güzel güzel ohhh bende uyiyim bari bu akşam çok güzel esiyor

ben gunde ıkı posta uyyorum bi işten gelınce şöle bi vücudumu yıkayıp uzanıyorum 2 saat aç karnına cunku tok olunca
rahatsız oluyorum yatamıyorum :) sonra kalkıyorum yemek yıyorum kocişle muahbbet edıyos oturuyoz hoop
12 de tekrar uyyorum sabah da 7,30 da kalkmama gerekrıken yatıyorumda yatıyorum son anda yetısıyorum işe

Ya benim is dolaysiyla ucak seyahati yapmam gerekti(( doktorumu aradim sakincasi yok dedi ama cok tedirginim(
Ya bisey olursa ya duserse allah korusun. Oralarda yorulucam ikigun off offfff.

canım hiçbişey olmaz tedırıgn olman gereken bişi yok :) ucagın bı zararuı yok kı bebege :)

canım ne diyeyım bılemedım inşallah boş gebelık değildir inşallah bebek gozukur
üzülme diyemıyorum çok zor bi durum Allah yardımcın oslun

selam canım :) bu kanuni sultan süleymanda tahlil yaptrmak için randevu alıyım dedim ama taa ayın 30 una verdi randevuyu çok geçe veriyo ya sinir oldum bende mecbur özelde yaptrdım siz nasıl randevu alyosunuz ordan ya

selam canım evet ielritarıhe verıyo ben bugun doktora gittim diyelımkı 15 gun sonraya cagrıdı eve gelrıgelmez randvumu alıyorum yanı

böle ayarlıyorum sende öle yapabilriisn mesela 2 li teste gidicem ınsallah randevusunu bu akşam alıcam :) ınsallah :)

Günaydın canım çok gecmıs olsun yaa
havalarda sıcak valla çok zor katlanmak ama napalım
benıdme bulantılar gecmedı hala devam ediyo :S

hoşgeldın canım kaybın ıcın cok gecmıs olsun ınsallah sağlıkla kuckaların bebegını :)

günaydın kızlar . siteye çok sık yazamasamda takip ediyorum . çok sıcak burası da sürekli elimi yüzümü yıkıyorum. doktorum da 10 gün yatak istirahati verdi. sürekli yatmakta bunaltıyor ama olsun bebişler iyi olsun da pazartesi kontrolumuz var sabırsızlıkla bekliyorum

canım yeniokudum yazdığını umaraım herşey yolundadır. başka bir doktora gitmey i denedinmi

yaaa inşlh öledir benimde rahim ters hatta dün normal batımdan bakıcaktı dr. sonra rahim ters göremiyebiliriz alttan bakalım dedi ama benim hiç böle olmamıştı 5+2 de bile göremüştük embriyoyu bu sefer yolk kesesi bile görünmedi
offf hep bi mucize oluyo ama sonu hüsranla sonuçlanıyo şimdi yine dua ediyorum Allahım bi mucize daha olsun bebeğimi görebilelim die

canım yeniokudum yazdığını umaraım herşey yolundadır. başka bir doktora gitmey i denedinmi

yok cnm ya bu dr. çok i bi dr. başkasına gitmeyi hiç düşünmem 2 kez ameliyatıma ve 2 kezde kürtajıma girdi 4 senedir dr.um 2 kezde hayatımı kurtardı ona güveniyorum zaten o sölemeden ben gördüm anladım yok yani bebek falan ama işte bi umut bi mucize olucakmı onu bekliycez

Selam kızlar ben de yeniyim!
Hepinize rahat bir hamilelik dönemi geçirmenizi dilerim.

ay-she beni de ekleyebilir misin listeye.

anne yaşı kilosu bebişin doğumu kaçıncı bebiş cinsiyeti ismi son durum yaşadığı il
bilseku 27 54 14 Ocak ilk bebiş ? ? Ankara

günaydın kızlar,
nasılsınız? Benim işler yogun devam etmekte :) haftasonuda kpss bakacagım az kaldı pofff sonrasında da tatil düşünüyorum yine. ılgaz-inebolu-amasra giden gören var mı önerileri bekliyorum. Birde güneyde dalyan yakınlarındaki sarıgerme ye daah önce giden var mı?

benim midem bulandığı için pek bişey yiyemiyorum ama çok ilginç canım cips çekti bugün
cips zararlı bişey mi hamilelikte?

o sıkıntıyı biliyorum
bana da bazı vitamin ilaçları ve metpamid adındaki mide bulantısı ilacı aynı sıkıntıyı yapıyor yan etki olarak
sırf bu yüzden onlardan uzak kalıyorum
belki senin de ilaçlardan dolayıdır
aldıgın bir vitamn var mı?

Slm kiZlar nasılsiniz biraz önce doktordan geldim hersey yolunda çok şükür :)) bebisimin gelişimine göre tahmini dogum tarihi 31 Aralık bakalım ne olcak :) ikili test istedi doktorum kan verdim salı gunü çıkicam sonuc ins güzel çıkar sonuclar dua edin kiZlar

Son düzenleme:

Cips bildiğim kadarıyla önerilmiyor canım.
Ben ilaç kullanmıyorum ama yine de böyleyim. İşte bir folik asitim var o kadar... Folidoce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…