2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın kızlar,
nasılsınız? Benim işler yogun devam etmekte :) haftasonuda kpss bakacagım az kaldı pofff sonrasında da tatil düşünüyorum yine. ılgaz-inebolu-amasra giden gören var mı önerileri bekliyorum. Birde güneyde dalyan yakınlarındaki sarıgerme ye daah önce giden var mı?

ah canım bende ttil düşünyrum bende erdeğe gidicem uzak bi yer aslında istrumda okadar yolda bebeişe bişe olur die korkyruz

Selam kızlar ben de yeniyim!
Hepinize rahat bir hamilelik dönemi geçirmenizi dilerim.

ay-she beni de ekleyebilir misin listeye.

anne yaşı kilosu bebişin doğumu kaçıncı bebiş cinsiyeti ismi son durum yaşadığı il
bilseku 27 54 14 Ocak ilk bebiş ? ? Ankara

hoşgeldın caım hayırlı olsun ekleyeyım tabıı kı :)

günaydın kızlar,
nasılsınız? Benim işler yogun devam etmekte :) haftasonuda kpss bakacagım az kaldı pofff sonrasında da tatil düşünüyorum yine. ılgaz-inebolu-amasra giden gören var mı önerileri bekliyorum. Birde güneyde dalyan yakınlarındaki sarıgerme ye daah önce giden var mı?

ah canım bende ttil düşünyrum bende erdeğe gidicem uzak bi yer aslında istrumda okadar yolda bebeişe bişe olur die korkyruz

ay-şe hala beni eklemedin ya aşkolsun he.neyse belki eklersin ben yine yeniden yazayım bilgieri
ilk bebiş,,,yaş 26,,,,muhtemelen 23 ocakda doğum,,,,,kilo 47

günaydın kızlar,

ttail deyince içim geçti vallahi,bizde düşünüyoruz offf..uzak yer olmasın diyorum ,en fazla egede kalırız ama dalyan çok uzakkk....en fazla didim e kadar uzanabiliz:KK43:((o yolu çekemem :))ama içim gitti dalyan ,fethiyee,dalyanla marmaris arası çok değil ama marmarisi kesinlikle tavsiye ederimm:)
acaba eşimi burda bırakıpta 1 haftalığına eneze mi gitsem diye düşünüyorum ,bu seferde kayınvalidemde kalıcak,adamı o kadar uğraştımm:)))))yavaş yavaşşş ,işledim ,onca emeği çöpe atamam :)))

ay-şe hala beni eklemedin ya aşkolsun he.neyse belki eklersin ben yine yeniden yazayım bilgieri
ilk bebiş,,,yaş 26,,,,muhtemelen 23 ocakda doğum,,,,,kilo 47

canım topik suay arkadasın zuerıen o bebegını kaybettıgı ıcın ben girip eklıyorum

sık sık hesbaı mesgul etmek ıstemedıgım için bi kaç kişi birikince eklıyorum ayrıca ıs yerındeyım

calsııyorum devamlı listeyle ılgılenme vaktım olmuyo tatlımm beni anlayın accuk :) :KK53:

canım topik suay arkadasın zuerıen o bebegını kaybettıgı ıcın ben girip eklıyorum

sık sık hesbaı mesgul etmek ıstemedıgım için bi kaç kişi birikince eklıyorum ayrıca ıs yerındeyım

calsııyorum devamlı listeyle ılgılenme vaktım olmuyo tatlımm beni anlayın accuk :) :KK53:

tamam canım sorun yok :))) allah kolaylık versin sana ve bebişe

Sevgili 2013 ocak anne adayları herkese selam.,
Aranızda elevit kullanıp kilo alan var mı ? Benim elevit iştahımı açtı ve kilo aldığımı hissediyorum.

herkese mrb ben bu gün dr. kontrolünden geldim üzüntüden ölmek üzereyim :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: başım çatlıyo malesef kalp atışı için gittim kontrolümden bebeğimi bile göremeden geldim sanırım benimki boş gebelik çarşambaya randevum var eğer hala görünmezse tabii bi mucize olucak cuma gününe kürtaj olucam bana dua edin
Eki Görüntüle 444885 Eki Görüntüle 444885

canım allah yardımcın olsun inşallah iyi haberlerle dönersin çarşamba..çok çok üzüldüm inanki şu anda o nedenle sanada üzülme diyemiyorum allah yardımcın olsun inşallah...

benim midem bulandığı için pek bişey yiyemiyorum ama çok ilginç canım cips çekti bugün
cips zararlı bişey mi hamilelikte?

benim canım da hep baharatlı şeyler çekiyor, özellikle de cips valla otursam iki büyük paketi yerim herhalde. Şu anda kendimi şımartma aşamasındayım ama bunlar benden çok kötü çıkacak herhalde, kilo da var zaten yeterince fazla :KK43:((

ttail deyince içim geçti vallahi,bizde düşünüyoruz offf..uzak yer olmasın diyorum ,en fazla egede kalırız ama dalyan çok uzakkk....en fazla didim e kadar uzanabiliz:KK43:((o yolu çekemem :))ama içim gitti dalyan ,fethiyee,dalyanla marmaris arası çok değil ama marmarisi kesinlikle tavsiye ederimm:)
acaba eşimi burda bırakıpta 1 haftalığına eneze mi gitsem diye düşünüyorum ,bu seferde kayınvalidemde kalıcak,adamı o kadar uğraştımm:)))))yavaş yavaşşş ,işledim ,onca emeği çöpe atamam :)))

ege denizine girmek istersen enez derim:KK70:DD yaylayı kesin duymuşsundur bizim yazlıkta orda
enez,erikli ,yayla bayılıyorum oralara
tertemiz denizzz
eşini tatil için mi işledin:))
kızlar tatil planlarınız varmı bu yaz napıcaksınız...uzun yola dayanır dimi bebeişlerimiz
kendimi iyi hissetsem yazlığa gidicez oğlumla ama orda hastane olmadığı için mecbur buralardayız şimdilik
ayyy havalar sıcacık denize girenler keyfini çıkarın

ege denizine girmek istersen enez derim:KK70:DD yaylayı kesin duymuşsundur bizim yazlıkta orda
enez,erikli ,yayla bayılıyorum oralara
tertemiz denizzz
eşini tatil için mi işledin:))

kendimi iyi hissetsem yazlığa gidicez oğlumla ama orda hastane olmadığı için mecbur buralardayız şimdilik
ayyy havalar sıcacık denize girenler keyfini çıkarın

oda var tabi ama ben çok bunaldım ya bi 5 günlük tatil valla çok iyi gelicek ama işte yola dayannamyrumj

brnyns cnm dualarımız seninle üzme kendini inşallah herşey yoluna girecek..

bugün kasık ağrılarım azaldı bir rahatladımki kuş gibiyim sanki ne güzelmiş acı çekmemek :) Ayşecim bende üzüldüm cnm listede adımı göremeyi,nce peki müsait olduğunda eklersin cnm sorun değil.. unutmaman için özel mesaj atayım ben madem

kızlar tatil planlarınız varmı bu yaz napıcaksınız...uzun yola dayanır dimi bebeişlerimiz

uzun yolu doktorlar pek öndermiyormuş canım yaa :KK43: Bende gidecektim vazgeçtim. 16 hafta bitsin bakıcam artık o zamanda ramazana geliyor. belki bayramdan sonra yakın biryerler olabilir.

benim midem bulandığı için pek bişey yiyemiyorum ama çok ilginç canım cips çekti bugün
cips zararlı bişey mi hamilelikte?[

kız bende 2tane sen olunca tabiki sakıncalı ah ah 45 50 kilo hatun mu olurmuş :KK19: :KK31: :KK31:

ben çalışlırken 1anda işsiz kalıp bide evlilikte sorunlar yaşayınca ilk 3yıl 10 ar kiloyu bu cips ve kola sayesinde almıştım sonar acık azaltsamda 1oturuşta enbüyük boyu yiyebiliyordum sonar koca bana kızcana bide ona hadi benim sorunlarım varmış yemişim sen niye kilo aldın diye uyarmıyosun diyip bide suçu ona atmıştım :KK9:

şimdi zararsıysa bildiğim kadarıyla tuzlu ve yağlı oldu ğu için özellikle hamilelik tansiyonunu arttırıyor ve bu zayıf kilolu fark etmeyen bişey oyüzden yasak yada tehlikeli mi diyeyim :KK34:

merhaba annişler :) ben izmirde yaşıyodum ailemin yanına marmarise geldim kpss den sonrada memelekete rizeye gidicem yaylalara eylüle kadar ordayım biraz şişicem orda yemekten ama olsun şu an eşim de memlekette onu çok özledim bi an önce gitmek istiyorum :KK43: tabi burdaykende değerlendiriyorum fırsatı dün denize girdim bebeğim denizle tanıştı felaket sıcak burası kızlar...inşallah herkes istediği tatile gidebilir...

benimde sata göre 3 gün geride ultrasona göre şu an 8+6 olmam lazım ama galiba 8+3 üm mide bulantım hiçbişeyim yok yiyorum sağlıklı besleniyorum ama böle şeyler olabiliyo o yüzden kafanıza takmayın bu rakamlar değişiyo sağlıklı mı kalbi atıyo mu herşey normal o zaman doktor çok güzel haftasıyla da uyumlu dedi ben görmem gerekeni gördüm duymam gerekeni de duydum dedi çok abartıyosunuz diyo haklı benim kalp atışı 174 tü çok iyiyimiş maşallah.120 ve altı olursa düşük tehlikesiymiş 140-190 arası iyiymiş doktora güveniyosanız dediklerine uyun ve rahatlayın herşey çok güzel olacak :)

X