2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bende denedim yüzüğü benimde ileri geri erkek çıktı. ilk öğrendiğim sıra kayınvalidemin kahve falında da erkek çıkmış. her duyanda senin oğlun olcak içime öyle doğdu diyor. ben sağlığından başka bir şey düşünemiyorum içime doğmuyor cinsiyeti falan.

selam ocak annişleri nasılsınız???ben tatildeyim birkaç gündür giremiyorum herkesler iyidir inşallah... bende bu aralar çok fazla halsizlik var uykudan kafamı kaldıramıyorum diyebilirim... superisi canım görmüşsün işte 1 kere kalp atışını neden takıyosun ki kafana yapma böyle lütfen üzme kendini gereksiz yere...kızlar sizde aşerme fila varmı? benim canım hiç bişey istemiyo doğru düzgün bişey yiyemiyorum,mecburi midem bulanınca atıştırıyorum bişiler o kadar...neyse görüşürüz kendinize iyi bakın...

cnm yaptırmakta fayda var .
zaten daha 3lü testimiz olucak kısmetse 16-20. haftalar arasında
geçen gebeliğimde 2li testimiz iyi 3lü testimiz riskli çıkmıştı fakat ayrıntılı ultraonda birşey olmadığı görülmüştü.

kızlar kaç gündür hiç kafam kalkmıyor .
yemek yiyememekte çok kötü
inşallah uzun sürmez böyle

bende yaptım yüzük testini benim kız çıktı:) çevremdekiler hep erkek beklediklerini söylüyorlar ama ben hiçbir şey hissetmiyorum. sağlıklı olsun inşallah önemli değil gerisi:)))

sen nerde yaşıyorsun canım geliyormusun siirte gelirsen görüşelim olurmu benimde doğum tarihi sata göre 27 ocak ama dr. göre 31 ocak falan oluyor canım :)

ben istanbulda kadıköydeyim.maalesef bu sıralar öyle bişey yok eşim göndermiyo o eskişehirli biraz ön yargılı bişey olur diye birde geçen yıl bi kayıbım olmuştu endişeleniyor hak veriyorum artık sen buralara gelirsen ben beklerim :)

gecen gebelıkte 200tl cıvarı verdım canım ama bu sefer vermedım devlette yaptırdım
ben sgk yı dısardan oduyorum zaten nıye kullanmıyım kı?
Ben özele gidiyorum ama ücret ödemiyorum. Acaba maaştan mı kesiliyor. Yine de yanlış söylemiş olmiyim şimdi. Ama elden para hiç vermedim tahlillere.:100:

Canlarim gunaydinnnn.. Bugun uyandigimda gogus hassasiyetim yok denecek kadar azdiiii..evhamlandim.. İnsallah bi sorun yoktur.. Randevuma daha coook varrr..:18:

Bunun bir anlami yoktur bence ya. Nolcak ki vucutlar kir sekle giriyo hergun..

Benim Çin takvimi, doğum tarihi testi, yüzük testi hep erkek çıktı. Gaza geldim ismini bile buldum.

Ben özele gidiyorum ama ücret ödemiyorum. Acaba maaştan mı kesiliyor. Yine de yanlış söylemiş olmiyim şimdi. Ama elden para hiç vermedim tahlillere.:100:

bır sor canım yine sen bir surprizle karsılasma
ben ozel muayenede kızıma bır alerji testi yaptırdım muayene ucretıyle 280 tl odedım 1 saat icinde
icime oturdu cok fazla geldi ama sgk da yaptırmak cok guc bu testi bu gıbı durumlarda sadece ozeli kullanıyorum
yoksa sgk nın yaptıgı testler ucretsiz

kızlar haftaya persembe randevum var bebısımle cok heyecanlıyım nasıl gecıcek su gunler :)

benim yüzük testi erkek diyo..ama tabiki önce sağlıklı olsun
ben yarın kontrole gidiyorum..düşük tehlikesi var demişti dr
bakalım dua edin kızlar sorun çıkmaz inşlah

Benim Çin takvimi, doğum tarihi testi, yüzük testi hep erkek çıktı. Gaza geldim ismini bile buldum.

Çok güldüm yazına demek gaza geldin isim bile baktın :) dogum tarihi testi ne nasıl oluo onuda sen öğretsende bizde yapiversek kusur kalmasam Çin takvimi erkek gösterio ama ona pek riayet etmiyorum ben ya

Çok güldüm yazına demek gaza geldin isim bile baktın :) dogum tarihi testi ne nasıl oluo onuda sen öğretsende bizde yapiversek kusur kalmasam Çin takvimi erkek gösterio ama ona pek riayet etmiyorum ben ya

Evet buldum bile isim.
Doğum tarihimden bu sitede bir arkadaş öğreniyordu. Doğum tarihin, eşinin doğum tarihi ve sat. Tabi bunlar kesin sonuçlar değildir de işte öyle merak ediyor insan erkenden. :) O söyledi. Link kopyaliyim sana. Baksın bakalım neymiş.

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...-bebeklerinin-cinsiyetini-ogrenmek-ister.html

Son düzenleme:
benim yüzük testi erkek diyo..ama tabiki önce sağlıklı olsun
ben yarın kontrole gidiyorum..düşük tehlikesi var demişti dr
bakalım dua edin kızlar sorun çıkmaz inşlah

Benim de riskim var. :44:
Ben de haftaya salı gidicem.
Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…