2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlaaar cok mutluyum Allaha şükür bizde duyduk bebeğimizin kalbini cok şükür Allaha.darısı duymayanların başına inşallah dualarım sizinle.

kızlar özel hastanelerde kadın doğuma 15 gün içinde tekrar gidince tekrar ücret ödüyormusunuz yoksa direk kontrol diye mi oluyor

Bence gideceğin hastaney sormalısın değişebiliyor çünkü süreler. Benim hastanede 10 gün kontrol süresi, yakınımdaki hastanede de aynı şekilde

kızlar dun dayımlarda kaldım bügün annaneme getirdi beni ama öle bi araba kullandıkı eve zor yetiştim direk lavabo ve bütün yediklerimi çıkardım yaa hamileliğimde ilk defa kusuyorum çok kötüü

şuanda arabada tekirdağ kumbağ yolundayız.deniz bekle beni geliyorum.buarada kızlar doktor denize girmeye bi mahsur görmedi.dayanamazsam atlıcam denize.herkese iyi tatiller.

ben evlenmeden önceden beri iki kızım olacağını biliyorum yüzük testinden öğrendim:) tabi körü köörüne inanmak değilde .içimdende öyle hissediyorum.bir kızım var şimdide 2.kızımı bekliyorum.hiç erkek ismi düşünmüyorum.heep haayallerim kız üstüne:)tabi hayırlısı sağlıklısı..

canım benım gecmiş olsun.dediğin gibi daha cok minik inş.bişey olmamıştır.ben hamile olduğumu bilmeden denize girdim ve tepemede kardeşimi almıştım,dalgalar boyumu geciyordu.güzeel bi eğlendik Allahıma cok şükür bişey olmamıştı.sanada olmamıştır allahın izniyle.ama tabiki herzaman dikkatli olmak tedgiri elden bırakmamak lazım.

kızlaaar cok mutluyum Allaha şükür bizde duyduk bebeğimizin kalbini cok şükür Allaha.darısı duymayanların başına inşallah dualarım sizinle.

gözünüz aydın maşaallah..bebek ultrasondada 6 haftalık mıydı?yani bu kadar erken duyulabilio mu

canım maşallahh sağlıkal kucagına ve kucağımzıa aldıgımız gunlerıde görürüz inşallahhh aminn :)

merhaba şuan hayretler içersindeyim.aslında bu yüzük işini biliodum ama inanmıodum(oğluma hamileyken bi kız çocuğu bunu tesbihle yapmıştı oğlun olcak yenge dedi saçma yaa demiştim,şimdi hatrlıorum bunu,çünkü inanmamıştım..)az öncede yazınızı okudum kalkıp kendi kendime yapim bari dedim zincirime alyansımı taktım (bulgarinin yüzüğ bayağda ağır oluo bilirsinz)o kadar yavaş saldımki hiç kıpırdamıodu bikaç saniye sonra hızla dikine dikine atmaya başladı,bu sayılmaz dedim elim titremiştir dedim bu seferde sol avucuma tuttum,önce yine kıpırdamıodu 5 sn.kadar sonra yavaş yavaş hızlanarak dik gitmeye başladı hemde nasıl hızlanmak hayret verici yaa..bence bunu herkes denemeli doğrudur demiorum ama hayret verici bi olay yaşanıo benim fikrim..kimi arkadaşlar çocuğunun cinsiyeti hakkında tahminde bulunmuştu bende sölim erkek olcak inş.içimde çook büyük 1 his var ve en sonki muayenede dr. çocuk sağa yerleşmiş dediği an benim için cinsiyetinin erkek olduğunu öğreneceğim güne denktir herşeyin hayrlısı cümlemiz için ama şu yüzük işini bi yapında sizde düşüncelerinizi belirtin maksat muhabbet dielim adına da

kızlar daha öncekı bebegımın 11+0 ikenki ultrason resimlerine denk geldım bakın böle 11. haftada dahı baya baya

bebege benzıyolar :) birisi yandan görünüş (elleride belli) diğeri ise ayakları ve hatta ayak parmakları da seçiliyo :)

en güzel göründüğü zamanlar yaa :) benım daha var ama bu goruntulere yaklaşanlar var aramızda :)

canım bende kalpatıslarını duydugumda 6+4 du bebeim duyulabiliyo yani

allah izin verirse yarın gidicem 8+1günlük oluo,eşim acele etme dio.kardeşimde aynı fikirde 9.hafta kesin duyarsın dedi ama ben artık dayanamıorum varmı yok mu canlı mı cansız mı işte mrk bilirsiniz..bu yüzden üstüne basa basa sordum 6 haftalıkta duyuluo mu die..en son ki gittiğimde 6+4 günlüktü sadece noktaydı kendi belli deildiki kalbi de atsın böyle işte

evet ayşecim benim öncekide 9 haftalıktı herşeyi besbelliydi 11 haftalık bebeğin nerdeyse cinsiyeti belli olcak ki 9.haftada bütün azaları tastamam görünebilio

ben de gecen hafta 9+3 ken gitmiştik, elleri ayakları hareket ediyodu
şimdi daha da bellidir heralde

bence git canım doktora ben duramazdım senin kadar çünkü ben ilk doktora gittigimde 4.5 haftalıktı bebeim doktorum iki hafta sonra gel kalp atışlarını duyarız demişti gittim duyabilcezmi ddedim pıt pıt ekranda görünüyodu zaten dur bakalım dedi sonra dinledik bebişimi çok güzel bi duygu ama inş cuma günü gidicem tekrar o zaman 12. haftanın içinde oluyoruz Allah kısmet ederse belki cinsdiyetini bile söler doktorumuz ama sağlıgı yerınde olsun bana yeter tabii

canuım ben doktora gittigimde bebişim böle belli olcak mı şimdi çok haycanlandım yaa Allah hepimizin bebişini saglıklı sıhhatlı kucaklarımıza almayı nasip etsinn aMİNNNN

ben de yaptım şimdi dönüyo yüzük :) yanımda abimin eşi de var o da hamile onun erkek gerçekten onunki dönmüyo ileri geri gidip geliyo :) Allah sağlıklı evlat versin ama gönlümden geçen ne yalan diyim kız (allahım sen günah yazma)

canım bende6+2de gitmiştim arından görülmedi vajinal baksak görürüz dedi ama bakmadık 6+4de karıdan mı nokta şeklinde gördünüz banada 10 gün sonra gel dedi

Ya ben hamilelik depresyonuna girdim sanırım.
Bugün iki defa çok kötü ağlama krizine girdim. Ama öyle böyle değil resmen ağlamaktan kaskatı oldum.
Acaba bebeğe zarar vermişmiyimdir.
Ağlarken ister istemez karnıma çok baskı oldu.

kızlar ben bi şey sorcam,cinsiyet tahmini yöntemleri falan var ya kimi yerlerde,orda 140tan az atarsa kalbi erkek,140tan fazla atıosa kız demişler..sanırım dk.da atışını kastediolarda oğlumda kalp atışı dinlemedim ta ki doğuma kadar ya da hatırlamıorum neyse sorum şu;dr kalp atışını dinletirken dk.da şu kadar atıo die bilgi verio mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…