2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

valla canım sorma eskiden yıyordum cıkarmıyodum acıkınca bulanıyodu sımdı yedıgım an cıkarıyorum dunden beri

napıcam bılmıyorum açlıktan halsiz düşüyorum iş yerıde çok yoğun herkes ayşe şöle oldu mu ayşe bu halloldumu

ayşe mutabakat var şu yetısıcek bu gelcıek bu gidicek kafayı yedım yıyıcem ınan eve gıdıyorum soğuk suyla yıkanıp

yataga bı uzanıyorum herseyı unutuyorum bi an içinde olsa :) hamışlık çok güzel ama su bulantılar mahvedıo

canım bacakalrımda varis olustu zaten az az pıhtılaşmadan kaynaklı oluyomuş da ordada oalbileceği hiç aklıma

gelmedi morluk yoktu ama du ben ii bi inceleyim eve gidince zaten cuma dr kontrolum var kanama alanı kuculmusmu dıe bakcak

gecmezse o zamana kadar sölerım dr da....sağol canım yaa inşallah yoktur öel bişi

Kızlar simir testi yaptırmam lazımmış. Farklı bir durumumuz varda...
Hamilelikte zararı olmaz dedi doktorum.
Ama şuna bakın yaa. Bir zararı olabilir bence yüksek ihtimal. Alınışına bakar mısınız :S Acıyor mudur.

Son düzenleme:
slm kızlar bugün doktora gittik ama her zaman gittiğim doktor değil o biraz pahalı olduğu için anlaşmalı özel bi hastanenin doktoruna gittik maşallah devlet hastanesinden daha beter. 1.5 saat bekledik artık eşim bırak iptal edelim kendi doktoruna git dedi. resmen parayla rezillik. yarın kendi doktoruma gidicem o da çok pahalı ama sunulan hizmet süper. ya sizin muayene ücretleriniz nasıl. benim 15 gün için 120 dokuz ayda 2250 civarı. bakınca çok ama bugünkü o rezilliği görünce o kadar şeye para harcıyoruz ki bu gibi önemli şeye vermemk saçma geliyo ne bileyim..

Ben de özel hastaneye gidiyorum. Muayene ücreti 25 TL. Allah'a şükür doktorumdan da memnunum.

canım çok gecmıs olsun yaa ağrın sızın varsa istersen bi gözük canıms en bilrisin

önemli olan içinin rahat etmesi için nasıl rahat edicekse öle yap....

canım bi kere için rahat olsun, ben daha önce yaptırdım acı falan yok çok az dokunuş hissediyosun sadece. hamilelikte de yapılmasında sorun yok diye biliyorum. araştırdım şimdi netten de okudum biraz sorun deniliyo.

Simir testi yaptıran bir arkadaşım vardı. Ona bir sorayım. Ya canım özel olmazsa farklı durum dediğin ne?

canım ben hamile kalmadan önce gittiğimde sadece o aletle rahim ağzına baktı onda bi acı yoktu. o kulak çöpü gibi bişeyi sürmedi gerek görmemişti ama ondada korkulacak bişey yoktur. olumsuz şeyleri hiç okuma rahat ol canım hatta resimlere de bakma zaten herşeyden haberimiz olduğu için bu kadar korkuyoruz.

kızlar özel hastanelerde kadın doğuma 15 gün içinde tekrar gidince tekrar ücret ödüyormusunuz yoksa direk kontrol diye mi oluyor

Ben de özel hastaneye gidiyorum. Muayene ücreti 25 TL. Allah'a şükür doktorumdan da memnunum.

canım ne güzel. buda özel hastane güya ücreti 45 tl ama devlet hastanesi gibi sıra, birde kimin girip kimin çıktığı belli değil ve hergün öyleymiş. 1.5 saat beklemek randevulu olarak bide para vererek rezillik resmen.

Ben şanslıymışım o yönden.
Ben randevu saatimden en fazla 15 dk geç giriyorum.
Temiz de bir yer. Umarım sen de daha uygun fiyata daha rahat bir yer bulursun.

gecmiş olsun canım. ben atlattım burun tıkanıklıgını gercı tam gecmedı burnum bırazcık daha tıkalı ama cok onemlı degıl
denızsuyu onerırım ıyı gelıyor
lekelenme varsa bır gorun derim ıns bırsey yoktur canım ama yinede tedbirli olmak lazım gecmiş olsun
ay sukret canım ne kadar sanslısın ya keske bendede bulanmasa ınankı cıkarta cıkarta bır hal oldum 2 gundur cıkarmıyorum ama mıdem donuk hala
cok zor cok kotu ıns tamamen gecer bu hafta sonuna kadar

hakikaten pahalıymıs canım. ben burda devlete gidiyorum iyi dr lara denk geldi ama burda gecici oldugum icin ozele baslamadım.
ama oncekı gebelıkte muayene 30 tl fılan verıyordum. ozel hastaneydı hatta dogumumuda orda yaptım memnun kaldım

canım agzının ıcıne yanagına bi çubuk sürerek doku aldııgnı düşün aynı şey

ayrıca rahım agzı tıkacı denen bişey var belkı duymussundur doğum balsamadan önce nişan gelır ıste bı nişan

bu rahım agzı tıkacıdır nbak resmıde var eklıyorum...doktor bu tıkacı asmayacagından bebegıne bişey olmaz

ve doktorun sorun yok dediyse sorun yoktur...ayrıca gebe kadınlara smear çok kez yapılır bebege tehdir bi durum var mı

anlaşılsın diye yıne de kafana takılıyorsa baska bi hastaneden dr a sor hastanızım dr a bişi sormak ıstıyorum de :)

kızlar özel hastanelerde kadın doğuma 15 gün içinde tekrar gidince tekrar ücret ödüyormusunuz yoksa direk kontrol diye mi oluyor

kontrole diye gidiyoz canım cuam gunu gıdıcem para vermıcem mesela :)

canım bişey soracam sana tahlillere kaçar lira verdin yada dışardamı yaptırdın devlette falanmı yaptırdın tahlilleri çok pahalı değil mi

yok lekelenmem olmadı olsa kesin gidecektim erken daha minicik bişey olmamıştır diye düşündüm inşallah öyledir bi türlü kendime dikkat etmeyi öğrenemedim siz de dikkat din kendinize göz acıp kapayıncaya kadar oluveriyo bişeyler.

canım bişey soracam sana tahlillere kaçar lira verdin yada dışardamı yaptırdın devlette falanmı yaptırdın tahlilleri çok pahalı değil mi

ben devlette yaptrıdım ozel 370 tl ıstedı cok geldı bana
zaten 6-7 ay oncede gebelık gecırdıgım ıcın butun tahlıllerı ydısında eksıksız yaptırmıstım o bıle tl ye gore 200tl cıvarıydı ustelık sıgortasız
neyse burdada devlette elıza hormon hemogram testı yaptırdım.

Bu bildiğimiz normal tahlillere mi kadar para veriyorsunuz?

Haklısın canım ya. Ne bileyim korktum işte :/
Rahim filmi falan da çektirmiştim ben. Herşey de alttan baktılar bıktım yani bebek öncesinde. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…