2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

canım en erken 12. hafta en gec 16. haftada bellı olr ınsallahh

ben sahsen alışverıs yapmıycam ne olru ne olmaz...beşiğinı dolabını dahı ınsallah doğumdan

sağ salım ıkımızde donersek öle alıcam ınsallahh

Herkese Merhaba.

merhaba canım

off bızdede var o kredıden 2015 nısan bıtecek ama cok zaman var nasıl gecıcek hıc bılmıyorum
:

bızım daha bıtmesıne baya var yaa sizin az kalmıs gene :)

Kızlar bir şey sormak istiyorum.
Sizin de karınlarınız çıktı mı?
Ya benim sanki birden çıktı. :S
Daha 2 aylıkken böyle hemen çıkarsa 9 aylıkken nasıl olur ki.
Ben de mi erken olmuş. Sizin de çıktımı göbiş?

hıc duymamıstım bu hastalıgı canım . bu arada konunuda okudum yorumda yazmıstım ama burayada yazayım
cok gecmıs olsun canım hakıkaten kotu bır durum yasatmıslar sana bu halınle
ben pndık devlet hastanesıne gıdıyorum devlet hastanesı ama bır sıkayetım olmadı umarım hep boyle devam eder
zaten ben eylule kadar burdayım sonra yıne gıdıcem o yuzden cok sorun etmıyorum ama sızler buradasınız burada dogum yapıyacaksınız o yuzden
guvendıgın bır dr bulmak cok onemlı Allah ıyılerle karsılastırsın canım
bu arada kızımda 38+3 gıbıyken hala kafası terstı bırak dogum kanalına gırmayı donmedı bıle
dr da belkı doner ama bılemıyorum dedı bende rıske atmak ıstemedım cunku makat gelısı tehlıkelı oluyormus
bazen dıyorum bıraz daha beklesem donermıydı acaba ama son gunler gecmek bılmıyor tedırgınlık heyecan korku karmakarısık oluyor ınsan :)
bunda bakalım nasıl olucak sabırsızlıkla beklıyorum :)
Herkese Merhaba.
merhaba

iyi düşün ki iyi olsun Allahın izniyle kötü şeyler olmaz içini ferah tut yeter sen...

hıc duymamıstım bu hastalıgı canım . bu arada konunuda okudum yorumda yazmıstım ama burayada yazayım
cok gecmıs olsun canım hakıkaten kotu bır durum yasatmıslar sana bu halınle
ben pndık devlet hastanesıne gıdıyorum devlet hastanesı ama bır sıkayetım olmadı umarım hep boyle devam eder
zaten ben eylule kadar burdayım sonra yıne gıdıcem o yuzden cok sorun etmıyorum ama sızler buradasınız burada dogum yapıyacaksınız o yuzden
guvendıgın bır dr bulmak cok onemlı Allah ıyılerle karsılastırsın canım
bu arada kızımda 38+3 gıbıyken hala kafası terstı bırak dogum kanalına gırmayı donmedı bıle
dr da belkı doner ama bılemıyorum dedı bende rıske atmak ıstemedım cunku makat gelısı tehlıkelı oluyormus
bazen dıyorum bıraz daha beklesem donermıydı acaba ama son gunler gecmek bılmıyor tedırgınlık heyecan korku karmakarısık oluyor ınsan :)
bunda bakalım nasıl olucak sabırsızlıkla beklıyorum :)
Herkese Merhaba.
merhaba

yaa evet benımde kocaman oldu bırden gaz gaz dıyrodum ama gaz gıdıo gene öle duruo :)

tamam çok zayıf değildim ama böle karnım yoktu benım ben de şaşırdım gecen hamıleliğimde de böle olmustu gercı

ama ıste ılk baslar yumusak oluo mesela su an hafıfı yumusaktır ama yasadıkça göruceksın bebek buyudukce karnın sertlesıcek

o zaman akrnın varmıs gıbı hıssedıceksın.....

iyi düşün ki iyi olsun Allahın izniyle kötü şeyler olmaz içini ferah tut yeter sen...

sagol canım destegın ıcın
onceden kayıp olunca boyle tedırgınlıkler oluyor gelecek kontrolede gıdeyım ondan sonra ıyıce rahatlayacagım bılıyorumda
ay sonuda kadar bıraz huzursuzum
sımdı oncekı bebegımı kaybetmeseydım bu ay sonu dogumum olucaktı yada ortası .
ıns bu bebıs nasıptedırde aranızdan ayrılmam kımse ayrılmaz ınsallah.
Allah herkesı saglıkla tamamına erdırsın

bende asla ve asla sezeryan ıstemıyorum ama normal doğum yaptıgımı hematologa söleyınce yat kalk dua et hala yasıyosun

kan kaybından ölebılrıdın çok tehlıkelı senın cıın demsıtı bılmıyorum nası olcuak normal istiyorum yaa sezeryanda yatıosn kalkamıosn

off çok kötüü bebegım değilde ben rısk altındayım ıste napıcaz bılmıyorum daha bugun yazdım pıhtılaşma topiğine

o gun gelsıdne bakalım drlar ne dıcekk :26:

ben encok su kıpırtılar ıcın sabırsızlanıyorum. o ne guzel duygu oyle:))) anlatılmaz yasanır:))

bende normal dogumu cok ıstıyorum ama hıc ısrarda etmıyorum :)
sezaryan oldum ben ve cok rahat gectı yanı ılk hafta sorun oluyor sorun cok hızlı ıyılesıyorsun
ben hıc sorun yasamadım belkı dr baglıdır cook memnun kaldım tek sorun bebkle hemen ılgılenemıyorsun ama normal dogum ypıncada o kadar acıdan sonra
cok ılgılenılemeyecegını dusunuyorum
bır tanıdıgım normla dogum yaptı sabah yattı hastaneye tam 12 saat sonra dogum oldu
o kadar yorulmustukı emzıremedı hemsıreler baktı sabaha kadar su verdıler bebege. sonrasındada mesanesı zedelendıgı ıcın sorun yasadı

Ne biliyim. Birden çıkınca dedim acaba 9 ay sonunda yuvarlanarak mı yürücem.
Normalde zayıfımdır ben. Birden baya bir göbek çıkınca panik oldum.

ahh cnm yaa zayıflarda belli oluyo hemen görümcemde hamile 11 hafta oldu onun da çıktı göbüşü ben zaten biraz kilolu oldugumdan zaten göbüşüm var 4 aylık gibi ama sertleşme var az az :)) onu hissediyorum :))

Ne biliyim. Birden çıkınca dedim acaba 9 ay sonunda yuvarlanarak mı yürücem.
Normalde zayıfımdır ben. Birden baya bir göbek çıkınca panik oldum.

ben encok su kıpırtılar ıcın sabırsızlanıyorum. o ne guzel duygu oyle:))) anlatılmaz yasanır:))

ayyy evet yaa keısnlıklee bende tekmelerı beklıyorum valla çok guzel bişeeyy

canım ben 28 haftalık kızım karnıdma kalbı durunca sunısancı ıle normal doğum baslattılar

12 saat sancı cektım bende sabah 9 akşam 9.....sıkıntı cektınmı dersen sadece son yarım saat gelen sancı bagırttı benı

öncesı adet agrısı gıbı geldı bana tabıı agır bı adet agrısı gıbı...kalktım dr a dedım bebek gelıo die doktorda dalga gectı hadı canım dıe

baktı dedı cidden gelıo koş doğumhaneye yürüyerek gittim yattım suyu patlattılar ve ıkı ıkınamda cıktı tamam tabıı kı 40 haftalık bebek gıbı olmaz ama

sonucta herseyı bellı kılo almaya baslamıs koca bebektı doğunca gördum kocamandı

3-4 cm acılma yetıcekken benım baya ıyı acılma olmus yanı doğuam elverıslı bi vucudum var die ne bıleım hemde yarım saat sorna ayaktaydım

zaten bebek cıkınca sıkıntı agrı sızı kalmıo onun ıcın ısrarla normal ıstıyorum ama dr senın hayatın tehlıkede deince bişey dıyemıyorum

onun ıcın hayırlısı olsun son aya bı gelelım de ınsallah sağ salım bakalım ne oluyo ne bıtıyo :)

Herkese Merhaba,

Allah kısmet ederse bende ilk bebeğimi Ocak ayında dünyaya getireceğim.Benimle aynı süreçleri yaşayan sizlerle burada paylaşımda bulunmak güzel.Ben şu an Amerikadayım,bu süreci memleketten uzakta tek başıma geçireceğim.İnşallah hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız.Herkese sevgiler

ben haftalardır bişey yemediğim için karnımın tahta gibi olması gerekirdi, zaten dümdüzdür karnım normalde
ancak şimdi yan yatınca şişkinlik çıkıyo ama sert değil yumuşak:)
çok mutlu oluyorum onu görünce

ben çok zayıfım,karnım biraz biraz çıktı çıkmasından ziyade sertleşti.bide ağrı oluyo aşağılarda bastırınca sizdede oluyomu:44:

ayshecim sen baya sancı çekmişsin çok şükür benim o kadar sürmemişti . inşallah bu sefer hayırlısıyla alalım kucaklarımıza

bu arada göbeği çıkanlara maşallah benim iç karnım baya bi geniş 5 aylıkken bile hiç karnım yoktu :) şimdide çıkmaz sanırım

ben ilk doumumda çok uğraştım normal olsun diye kilosu çok dediler dr deiştirdim ve catın musaıt 8 kıloluk bebek dogurursun dedı dr ama dogumum 1 hafta geçikti tansiyonum yuksektı son zamanlar suni sancı veremediler sonum sezeryan oldu hee bende 6 saat zorunlu yatıstan sonra hemen ayaktaydım ertesı sabahta erkenden taburcu oldum dahada yatmadım ama normal doğum isterdim gerçi normal olsaymışta sanırım alt kısmım çok fena olurmuş

merhaba..
ya benim de karnim cikti zaten kucuk bi karnim yoktu. sanki 4-5 aylik hamile gibiyim..hele bugun giydigim bi pantolonda daha da anlasiliyodu hamile oldugum. is yerindeki erkek arkadaslarin bile dikkatini cekmis..kizimda da karnim cok buyumustu sanirim bu da oyle olacak

ocak anneleri baya bi tombiş olucaz biz demekkii benimde suanda bile karnım 4 aylık gibi..bende hiç bozuntuya vermiyorum ohhh kocaman bebiş taşıyomuşum gibi dar giyinip gerine gerine geziniyorum :))ama daha 2 aylığızzz hemen büyüsün istiyorumm yaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…