2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sizlerede iiyi pazarlar taze anneler.
nasıl gidiyor hamişlik.
bizde herşey yolunda çok şükür.
bir dahaki doktor randevum 1 ay sonra ama belki dayanamz 20 gün sonra giderim

Tünaydın kızlar bulantım geri geldi yaa bulantım az aslında birden öğürtü gelıo yalnız bu sefer mutfaga asla yanasamıyorum daha oncekıelrde gene gırıodm bısı olmuody
ama sımdı acaip kokuyo :S kociş kahvaltı hazırlıo su an 1 mt yakınından gecemıyorum maalesef yapcak bişi yok :)

Canım yüz şişmesi önemli yaa benimde ellerim ayaklarım daha çok ayakalrım şişiyo ama benım yazın hep olur...çok tulzuda yemıyorum ama
neden oldu anlamadım dr a gidicne sölicem gebelıkte şişlık çok ama çok önemlı cunku sıslık gordugum an korkuyorum cunku öncekını
çok fazla şişliğim oldugu zaman kaybetmsıtım resmen ayakkabı fln mumkun değil olmuyordu ben el ayak şişlikleırm ıcın
sabah kalkınca buz gibi suyla yıkıyorum sonra ayakalrımı duvara dayıyorum ıı oluyo ::) hem bel agrım varsa o da gecıo :) bacakalrı kaldırınca

off iyi demişte kol bacaktan çok korkuyorum ben yaaaa( özellikle bacaktan nerden yapılcagını da bilmiyorum...
ay_she kızzzz dezenfekte et vuracağın bölgeyi önce bi kolonyayla sil aman mikrop kapar filan dikkat et

ayy canım ınan hıc akıl edemedım kadın bana dırek sapla bişeye ıhtıyac yok deınce bundan sonra kolonya ile yaparım cok sağolun
zaten ben saplayamıyorum yaa kocıse vurdutuyom hıc kıyamıyorum kendıme eheuehuehe

bende de var varıs özellıkle dizimin arka tarafından totoya kadar alt bacagımda hiiç yok pıhtılaşmayla alakesı var mı bılmıyordum ama mantıklı dusununce :)

Herkese mutlu pazarlar.

sanada canım sağol :)

sizlerede iiyi pazarlar taze anneler.
nasıl gidiyor hamişlik.
bizde herşey yolunda çok şükür.
bir dahaki doktor randevum 1 ay sonra ama belki dayanamz 20 gün sonra giderim

iyi pazaralr canım oh ne güzel eevt dayanmak çok zor ben en fazla 15 gun dayanıyorum ehehe :)

Son düzenleme:
Listenin son hali kızlarr :) cuma ve cumartesı yazanları ekleyememıstım ekledım :)

ayşecim mrb nasılsın sadece sen burdasın sana sorman lazım da canm.Biliosun benim durumu ya.Kahvarengi lekeler devam ediodu ya kanamadan sonra hani.2 gündür çok şükür kahverengi gelmio artık koyu sarımtırak bi renk oldu az az.İyiye gidiyomu canım sen tecrübelisin ya soruym dedim hayatım.Ama bu progestan 200 mg olan acayip sersem yapıo beni başım filan dönüo etkisiz hala geliorum sanki demekki diğerinden daha etkiliymiş.Bu yüzden günde 2 tane demiş demekki dr.

Canimmm arkadaslarimmmmmm dualariniz icin Allahim binlerce kez razi olsun.. Sizinleyimmm bebegimizi gordukkkkkkkkk mutluluk buymus.. Ask buymuss.. Ucuyorum kizlarrrrrr Allahim herkese nasip etsiiiiinnnn insallahhh..

amin canım inşallah hep güzel haberlerini alırız.hiç bişeyi kafana takma herşey güzel olacak inşallah :)

selam canım benimde 2 gündür sütlü kahve akıntım var 5+4 üm daha önce bir düşşüğüm olduğu için tedirginim senin kaçıncı haftada oldu lekelemen progestana başladım bende ama bu lekelenmenin rengi açılarak mı kesilecek acaba

kızlar takip edemiyorum bu ara ama aklım sizde iyisinizdir umarım benim güzel annelerim:) cuma dr a gittim kesemizi gördük 5+5 ken bugün 6+0 olduk bakalım.haftaya kalp atışını duyarız dedi haftaya cuma 6+5 olucak kalp atışı ultrasonda duyulur mu ?

evet canım bence duyabilirsin:))

iyi pazarlar annişler veeeeeeee

canım ben keseyi 4+3de gördüm 3hafta sonraya Verdi görürüz dedi 7olacam yani 6da da göbişten görülmüyebiliyor inşallah duyar ama duymazsa sorun yapma erken 8haftaya kadar sarkabiliyor ultrason kalitesi diyelim göbiştense

ben öncekinde keseyi bile devlette 6cı haftada özelde renklide görememiştik kürtaj için özele gittiğimde keseyi görmüş ve ben bile bebişin şeklini anlamıştım ama kese bozuluyordu yani ult farkettiriyor o yüzden sakın üzülüp takma sonucu inşallah ta görürsün

evet canım bence duyabilirsin:))

tşk ederim canım benim içimi rahatlatacak sözlere ihtiyacım vardır belkide :)
ilk ki düşük olduğu için korkuyorum biraz çünkü ilk önce onun kalp atışlarını almıştık ama azdı 1 hafta sonra hiç alamadık kürtaj olmak zorunda kalmıştım inşallah canımın içinin minik kalbinin atışını duyarım ve sizinle paylasırım..

bide fıstılar Sabah ta girdim ama utandım ay ben 1kayıpla bişeymi olcak die yerimde duramıyorum sanki anlıyacakmış gibi kendimi dinleyip duruyorum ama size okuyup çektiklerinizi yaptıklarınızı duydukça rabbim kolaylık versin hepinize ve inşallah sağlıcakla alalım bebişlerimizi ay bu listeye girip sonrasında çıkmak nekadar zor inşallah tekrar üzülmeyiz

bizde belirtide yok bazen bulantıyı bile orda olduğunu bilmek için istiyorum sade kahvaltıyı zor yaptık 3saat ayakta durup gazete okucam diyip uyumuşum kocişte kaçtı bizden ama sağolsun pazarı yapıp gelir bu sıcakta bide pazarla uğraşmayız

listemiz oldukça kabarık.hepsi sağlıkla doğar inşallahh.bakalım en çok kızmı olucak erkekmi acaba

Listenin son hali kızlarr :) cuma ve cumartesı yazanları ekleyememıstım ekledım :)

ay_she benim eksik olan bilgilerimide eklermisin sana zahmet olacak ama :) 27 yaşındayım, 61 kiloyum...4.bebişim ama kısmetse ilk kez alıcam kucagıma:) birde benim nickim duman85

selam taze anne adaylarııııı güzel bi pazar diliyorum hepinize...

canım ıyıyee gıdıyo demek cok sukur :) yanı basındann beri benıdme sarı koyu skeılde gelıo olması gereken o yanı :)
ay evet progesteron öle yaa ben gunde 3 kez kullanıordm kanamam varken
cidden sarhoş gibi kafamı kaldıramıyordum yan etkısı ıste.....aman bebıs ıı olsudna
ee progesteronu ne zaman bırakıcaksın ? artık kanamna bıttı gerek kalmadı aslıdna dımı dr bişi dedımı

canımcım benide tabloya eklermisin yaş 28 kilo 59 istanbuldanım ilk bebeğim 27 ocak 2013 inşallah:)

ok eklerım cnım hoşgeldın :)

Beni de ekleyiin. Dun bebegimi gorduk ve kalp atislarini duyduk cok sukur.!!! İnsallah boyle devam eder

bilgilerını yazman alzım ılk sayfada lıste var :)

tamam canım duzelteım :)

listemiz oldukça kabarık.hepsi sağlıkla doğar inşallahh.bakalım en çok kızmı olucak erkekmi acaba

ehehehe ben de merak edıyorum yaa .D

merhaba anne adayları .bu aralar hava ne kadar sıcak

merhaba canım hıcc sorma yaa hazıran böyle isee

kızlar selam nasılsınız ? ne güzel listemiz çoğalmış :)
3 ocak anneleride pek çok :)

bulantılar halsizlik devam ediyoruz çok şükür hepinizi iyisinizdir umarım

benimde ilk hamileliğimde son aylarımda ödem olmuştu,çok rahatsız edicien başından dikkat etmekte yarar var.
varislere dikkat bendede azda olsa mevcut.hamileliğin ilerleyen dönemlerde genital bölgeye sıçrama yapabiliyor(
inş.sağlıkla kucağımıza alırız.bence kız yılı
merhaba anne adayları .bu aralar hava ne kadar sıcak

hemde nasıııılll dün ve bugün sıcaktan canım hiçbirşey yapmak istemiyor.
birde daha hafif olmamıza rağmen yürümek bile zor geliyor.
temmuz ağustos nasıl geçicek acaba

benım bundan oncekı bebegımın kalp atısı 7h2g ken durdu kurtaj oldum dr dollenmede sorun olmus dedı
bundada dr aspırıne baslatmıstı sonra TR ye gelınce baska dr devam etme dedı.
kalp atıslarınıda en son 8h3g ken gormustum aklım hep bebıste kalbı atıyormu dıye 12. haftada gel dedı dr ben nasıl beklıcem bılemıyorum
canım bendede aynı sorun var ilk bebeişimi 5 aylıkkken kalbi durdu kaybettim şimdi ikinci için doktorum gen tahlili istedi
cok gecmıs olsun canım cok acı Allah kımseye vermesın.
ıcın rahat etmeyecekse baska bır dr gorun canım hepsı ıyı olmuyor maalesef
Ben sımdı ssk hastanesıne gıdıyorum Dr bılgılı bırıne benzıyor gercı benımkı 3 aylık gecıcı bır sure oldugu ıcın cok arastrma yapmadım
cunku 3 ay sonra tekrar yurtdısına gıdıcem ve kendı dr devam edıcem zaten dogumuda orda yapıcam nasıp olursa ınsallah

bugun hıc cıkarmadım Allaha sukur azaltıyor sanırım
arada donuyor mıdem tabı bır koku gelıyor burnuma ah dıyorum alsam yesem sonra bakıyorum mıdem donuyor vazgecıyorum
tatlıyada hıc ıstek duymuyorum ben ya normalde tatlı yıyen ınsanım ama hıc canım ıstemıyor

gozun aydın canım bulantılara dayanmak cok zor benımkı gecıyor sanırım yavas yavas ama u seferde grıp oldum ılac kullanamıyorum
ıhlamurla papatya ıcıyorum sımdı ıns ıyı gelır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…