2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

canım bwenım sana tavsiyem sıcak su. ama ılık değil içebildiğin derecede sıcak su. bende önceden kabız oluyodum az yemeye bağlı olara sonra sabah kalkıyodum sıcak su içip yatıyodum akşamda aklıma geldikçe içtim çok şükür çok rahatladım ama 1-2 günde bekleme iifa biraz sabret devamm et bende işe yaradı sana da şifa olur inş.
hoşbulduk bu arada hangi şehirdeydin?

offf senin korkunu endişeni öle içten anlıyorum ki..bu gece tüm dualarım seninle olacak...
insallah yavrun cana gelmiştir...pıtpıtları duyurur annesine

2yıldır ugrasır durdum hamile kalabilmek pkosu yenebilmek için ama bölesi daha zormuş yeni anlıyorum..

ben hiç öle kötü topicler okumadım..daha da evhamlanmak istemedim..
ama bende korkuyorum inan çok...salı günü yeniden gidecegimya..

yarın akşam senden haber bekleyecegim..müjdeler getir olur mu

selam arkadaşlar..kısmet olursa bende 23 ocakta anne olucam... 6+1 günlük hamileyim...Daha önce 3 kez bebeğimi kaybettim inşallah bu kez sonuna kadar gideriz bebeğimle... Benide listeye eklermisiniz elimden geldiğince girip takip edicem merak ediyorum benimle birlikte olan hamişlerin genel durumunu... görüşmek üzeree

sağol canım ben de yeni öğrendim böyle bir seçenek olduğunu bu iyi oldu çünkü bugün dinlendim iyice Allah ım o kadar enerjisizim ki...
neyse eşimle gittik dr a bebeğimizi gördük kalp sesini duyduk hatta kalbi gördük de atıp duruyordu yolk kesesini de gösterdi. 7+1 miş bebek yani sat a uyumlu...
aaaayyyy kızlar o kadar mutluyum ki Allah bunu yaşamayı bekleyen herkese tez zamanda yaşamayı nasip etsin...

bulantılarım öğlen başlıyor şu an hala bulanıyor koku hassasiyetim de hat safada ama dayanacağım Allah ın izniyle
12. haftadan sonra geçer dedi inşallah uzamaz
bir sürü kan testi istedi benden bir de şeker yüklemesi istedi bende insülin direnci var ya o yüzden ileriki aylarda gebelik şekeri olabilirmiş o yüzden sanırım şimdiden yükleme yapılacak zaten yarın diyabet vakfına gidecektim orada yaptıracağım diyet falan da verirler herhalde...

hepinizi öpüyorum kocaman iyi geceler hepinize

cnm bebeğin seninle inş. üzme kendini bu kadar bak yarın doktordan sevinçle ayrılacaksın inanıyorum ben geç döllenme falandır ondan görememişinzdir. stres daha kötü iyi düşün iyi olsun. bu arada biz yarın doktora saatinde yetişemiycez galiba erken giderseniz benim yerime girersin. yarın görüşmek üzere bende de stres başladı.

ipekcim seni bir hafta sonradan takip ediyorum şimdilik bel ağrısı dışında hiç bir şikayetim yok oda yetiyor zaten..bari bulantım olmasın inşallah seninkide geçer biran önce....evet canım başlıycaz inşallah
sevgiler...

uzun zamandır takip edemedim sizleri
geçen hafta büyük heycanla gittim dr bebişi görücek kalp sesini duyucam falan diye dr göremedi bebeği sonra yok senın rahmin biraz ters
falan dedi bebğide göremeiyorum deyince moralim çok bozuldu hiç bişey soramadım kal geldi derler ya aynen öyle oldum
sonra keseyi gördüm dedi kalp atışınıda ben duydum bi dahaki geldiğinzde sizede dinletirim dedi ama böyle sanki geçiştirdi gibime geldi
hemen dr değiştirdim ancak yarına bulabildim randevuyu yarın gidicem ama kaç gündür korkuyorumm içim içimi yiyo

ah canım ya sen neler atlatmışsın bunu da atlatırsın allahın izniyle. şu yazını bi yabancı gibi oku o zaman anlarsın ne güçlü olduğunu maşallah diyorum sana ve bebeğini sağlıkla kucağına alacaksın inşallah.

ne güzel bak en azından yardım edenin var canım, benim bi annem var o da kendi aleminde...ne yapıcam bilmiyorum valla.

:))))
bir bardak süt koy buzdolabına ama ağzı açık olsun
kokuyu alıyor
acaba buzdolabındaki yemek kokuları dışındaki kötü kokuyu da alır mı? aman diyim bilen söylesin, yoksa mutfağa bile giremiycem yakında. geçen 1 hafta evde yoktuk limon mu peynir mi bişey bozulmuş onun kokusunu geçiremedim ne yaptıysam. karbonatla sildim vanilya döktüm sirke koydum hiç işe yaramadı ya

canım ben de aynı durumdayım senle... inşallah gönlüne göre verir allah. hoşgeldin.

ya bu arada benim çok şiddetli sancılarım oluyo, gaz sancısına benziyo ama çok kötü. bi de kayısı ve su içtim bu sabah ama hala wc çıkamadım. e bi yandan da ne zaman yemek yesem öncekinden fazla yiyorum ama ona rağmen sadece 10 dk sonra midem kazınıyo. bu nasıl olabilir eğer hep böyle olacaksa yandım ben.:18:

teşekkürler tavsiyeler için çalıştığım için dikkat etmek biraz zor oluyor. eve gidince dinlenmeye çalışıyorum o da ev işlerinden fırsat kalırsa asitli içecek içmem hele hamilelikte ağzıma sürmem. münkün mertebe geç saatte bişey de yemiyorum. bende arada sevdiğim şeylerden tiksiniyorum tavuk mesela severdim geçende yiyemedim

Günaydın kızlar herkese... + Hayırlı Cumalar

Doktordan doktora çok fark var... Bakalım bugün ne diyecek doktor sana.
Moralini yüksek tutmaya çalış lütfen çünkü bebişlerimiz etkileniyormuş. :)
Allah yardımcısı olsun hepimizin.. Sonucu bize de yaz. :)

------------------------------------------------------------------

Kızlar dün geceden beri midem bulanıyor.
Akşam ne yediysem gece çıkardım.
Sabahta boş mideye çıkardım. Kanlı geldi biraz.
Öyle halsizim ki şimdi de. Ama mecbur işe geldim. Bıraksalar yıllarca uyurum...

Son düzenleme:
herkese günaydın.

merhaba hamişler nasıl gidiyorrr.bazen karnımda gazdan dolayı hareket hissediyorum sanki bebek oynar gibi.
ama daha imkansızz biliyorum.tekmelerini en yakın zamanda hissetmek dileğiyle..
bu arada rus takvimi yaptım kızım oluyomuşş.tabi körü körüne inanmam böyle şeylere ama içimde hep bi kızım daha olsun isteği var.tabi hayırlısııı

Son düzenleme:
Ya ben de çok kötüyüm bugün.
Bu kabızlık beni mahvediyor. Dün burada okudum sabah aç karnına iki kayısı üzerine ılık su içilmeli diye. Bu sabah yaptım ama sadece inanılmaz bir sancı çektim. Onun haricinde tık yok. Karnım o kadar şişti ki 5-6 aylık hamile gibiyim. ):
Bana bir yol gösterin ne olur. Benim gibi olup kurtulan var mı bu sıkıntıdan??[/QUOTE]

ah canıım.seni o kadar iyi anlıyorumki.aynen bende sanki 6 aylık hamileyim.karnım davul gibi.kayısı kompostosu içtim okadar işe yaramadı.bide kuru incir deneyeyim.
kuppe cim.inşallah iyi haberlerle gelirsin.
bu arada herkese günaydın.dün doktor koca bi şişe serum verdi.alıp eve getirip taktırdım.alt komşumun kızı hemşire o taktı.bu sabah biraz daha iyiyim.bulantım az ama benim zaten öğleden sonra artıyor.inşallah artmaz da 1-2 günü rahat geçiririm serumun etkisiyle.

Son düzenleme:
öğrenciler okula gelmiyor.okul bomboş.işte yok.boş boş oturuyo herkes.allahtan k.k.varda zaman geçiriyor hemde dertleşiyorum.
kızlar dün şu kırmızı lahana testini yaptım merak ettim.rengi pembe oldu anında..çok tatlı bi şeker bembesi.hani gül şerbeti plurya onun gibi.ama galiba her yapanın pembe oluyor:))

günaydın hayırlı cumalar şekerler dün akşam randevum vardı miniğim büyümüş teyzeleri 10. haftadayım kalp atışları da normal 2 hafta sonra ense kalınlığı ölçülecek ve ikili test yapılacak inş bir sorun çıkmaz diyetisyenle de görüştüm kaloriyi arttırdı ve hepsini yemelisin dedi napıcam bilmiyorum iştahım da yok bebişim için mecburum ama Allah herkese güzel haberler nasip etsin...

canım inan hep aklımdasın ama çok rahatsız olduğum için giremiyorum çok fazla nete.. bugün iyi haberlerle geleceksin inş buna inanıyorum gelir gelmez haberdar et bizi olurmu ...

ciddi mi? ama ben youtube de mor kalanı da gordum ayy neyse bekleriz biz de 12.-13. haftaya kadar :18:

geçmiş olsun canım

canım hoşgeldın bi sorun olmamasına cok sevındım :)

uslu uslu büyüsün bebıscıkk :) send e hemen gel ınsallah :)

rica ederım canım :)

ayşecim çok teşekkürler canım bugünden itibaren hep sizinleyim kavuştuk sonunda arkadaşım sen nasılsın hamişlik nasıl biz iyiyiz çok şükür

iyi olmana çok sevindim canım.seni aramızda görmek ne güzel..

hadi hayırlısı canım.çok sevindim çift çizgiyi görmene.yanımıza gel yetiş bize.seni bekliyoruz burada.

Canim seninde bebisininde ii olduguna çok sevindim özledik seni gel aramıza :))

Tekrar geçmiş olsun cnm Allah bi daha yaşatmasın kötü günler.Çok sevindim herşey yolundaymış en kısa zamanda beklioruz yine.

kızlar hepinize çok teşekkür ederim rabbım bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bundan sonra burdayım inş. kızlar

slmlar güzel annelerrrrrrrrrr
cumalarınız hayırlı olsun gönlünüz huzurla dolsunnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…