2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
benide listeye ekler misniz??? 31 yaş 67 kilo ilk bebiş doğum tarihi 15 ocak gözüküyor istanbul bu arada 15 ocak doğumu gözüken baya kişi var :))

benden de herkese merhabalar.
bugün sersem gibiyim.geç saate kadar uyyudum hala kendime gelemedim bütün gün.
bide tansiyonum düşük hep.yinede şükür.

yarın randevum var..bebeği görmemiz lazım artık 8. haftaya girmiş oluyoruz çünkü..yine gözükmezse kürtaj olabilirim..bana dua edin kızlar ya..nasıııı kötü bi ruh halindeyim bi bilseniz..bebeğime çok ihtiyacım var..topicleri okudukça moralim bozuluyo..benim gibi olupta bebeğini kaybeden çok kişi var..ne yapcam ben yarın ya..:KK14:

canım ya inşallah kuzucuk gelişmiştir ve bağlanmıştır annesine seni okadar iyi anlıyorum ki düşünme üzülme demek çok zor ama kendini sakin tutmaya çalış geçen yıl buzaman lar yaşamıştım 8haftada kese bile yoktu 2sonra görmüşlerdi ağlıyor şükrediyordum ama 10 hafta kalp atımı olmayınca kürtaj olmuştum yanımda kanserli hastalar vardı bak neler yaşıyolar benimki ne ki diyodum ama biekişi bana baksa sokunsa hıçkırıklar başlıyordu canım Rabbim yardımcın olsun inşallah hayırlısıyla gelişmiştir bebişin

ah kızlar ilk olanlar takmayın üzülmeyin biz daha once sorun yaşayanlar eminim bu hamileliğimizin keyfini bile yaşayamıyoruz inanın hamile kalmak isteyip o bulantıları hiç yataktan kalkmadan yatmayı isteyen ne çok kişi var ben doctor düzgün 1hamilelik desede eşime şöyle evde ultroson olsa bağlayıp her dakika baksam emin olsam diyorum ama ilkinde okadar çok ult ölçümleri yapıldı ki günde 2kez girdiğim oldu bu sefer sabretcem desemde 3hafta geçmiyorki
normalde ne güzel içim de bişey büyüyor diyeceğimize hep gelişiyormiki tutundumuki of hepimize Rabbim hayırlı 1hamilelik ve kucağımıza kuzularımızı versin inşallah

benide listeye ekler misniz??? 31 yaş 67 kilo ilk bebiş doğum tarihi 15 ocak gözüküyor istanbul bu arada 15 ocak doğumu gözüken baya kişi var :))

Ben de onlardan biriyim. :)) Hoş geldin aramıza. :)
benden de herkese merhabalar.
bugün sersem gibiyim.geç saate kadar uyyudum hala kendime gelemedim bütün gün.
bide tansiyonum düşük hep.yinede şükür.

Geçmiş olsun. ): Umarım düzene girer tansiyonun.

Ya ben de çok kötüyüm bugün.
Bu kabızlık beni mahvediyor. Dün burada okudum sabah aç karnına iki kayısı üzerine ılık su içilmeli diye. Bu sabah yaptım ama sadece inanılmaz bir sancı çektim. Onun haricinde tık yok. Karnım o kadar şişti ki 5-6 aylık hamile gibiyim. ):
Bana bir yol gösterin ne olur. Benim gibi olup kurtulan var mı bu sıkıntıdan??

Canim benimde onceki gebeligimde doktorum bahsettigin doktordu kupeli :) mete tarcan :))) kurtajimda orda oldu.. Guzel bi yer ama randevu saatinde gidip 2 saatten fazla bekledigim oluyodu.. Cok yogun.. Bu gebeligimde tercih etmedimmm o yuzden ve bazi nedenlerden dolayi..

canım bende digger doktorda olmuştum ay seninde 2ciymiş inşallah kavuşuruz bu sefer şuan galiba tıp merkezi olmuş orası sade kadın doğumdu önceden ben alsancak devletteyim doktorları iyi eger bebiş gelişirse belki ordaki doktorumun özeline gidip doğumu devlette yapabilirim

yarın randevum var..bebeği görmemiz lazım artık 8. haftaya girmiş oluyoruz çünkü..yine gözükmezse kürtaj olabilirim..bana dua edin kızlar ya..nasıııı kötü bi ruh halindeyim bi bilseniz..bebeğime çok ihtiyacım var..topicleri okudukça moralim bozuluyo..benim gibi olupta bebeğini kaybeden çok kişi var..ne yapcam ben yarın ya..:KK14:

İyi düşün. Dua et bol bol. Allah yardımcın olsun canım. Dualarım seninle.

Ben de onlardan biriyim. :)) Hoş geldin aramıza. :)

Geçmiş olsun. ): Umarım düzene girer tansiyonun.

Ya ben de çok kötüyüm bugün.
Bu kabızlık beni mahvediyor. Dün burada okudum sabah aç karnına iki kayısı üzerine ılık su içilmeli diye. Bu sabah yaptım ama sadece inanılmaz bir sancı çektim. Onun haricinde tık yok. Karnım o kadar şişti ki 5-6 aylık hamile gibiyim. ):
Bana bir yol gösterin ne olur. Benim gibi olup kurtulan var mı bu sıkıntıdan??

saol canım ama benim tansiyonum pek geçici gibi değil.ilk gebeliğimde de hep düşüktü.kulağım tıkanır ,bende yatar ayaklarımı yükseğe koyar normale dönerdim.bi süre öyle giderdi sonra kısır döngü,yine aynı şeyler.bu da ayaklar havada bi hamilelik olucak yüksek ihtimal:KK1:
kabızlık problemim yok şükür.bu sabah dinledim kabızlığa kuru incir çok iyi geliyomuş.geceden sıcak suyun içine koy sabah suyunu iç.bide keten tohumu iyi geliyomuş.

saol canım ama benim tansiyonum pek geçici gibi değil.ilk gebeliğimde de hep düşüktü.kulağım tıkanır ,bende yatar ayaklarımı yükseğe koyar normale dönerdim.bi süre öyle giderdi sonra kısır döngü,yine aynı şeyler.bu da ayaklar havada bi hamilelik olucak yüksek ihtimal:KK1:
kabızlık problemim yok şükür.bu sabah dinledim kabızlığa kuru incir çok iyi geliyomuş.geceden sıcak suyun içine koy sabah suyunu iç.bide keten tohumu iyi geliyomuş.

Anladım. Keten tohumu gebelik için sakıncalı mı acaba?? Bazen bazı bitkisel şeyler zararlı olabiliyormuş. Bu zararlı değildir herhalde. Keten tohumu nasıl tüketiliyormuş?

merhaba guzel anneler:)
bugun cıkarmadım Allaha sukur leblebı yıyorum sureklı Dr ılac vermedi
cook cook kotu durumlarda kullanıyormus. ben yesıl elma havuc ve lımon u sıkarak içtim 2 gundur gazıma şişliğime iyi geldi
sımdı 12. haftaya kadar beklemem gerekiyormus daha cook var :KK43: belkı cınsıyetınıde ogrenebılırım :)

merhaba guzel anneler:)
bugun cıkarmadım Allaha sukur leblebı yıyorum sureklı Dr ılac vermedi
cook cook kotu durumlarda kullanıyormus. ben yesıl elma havuc ve lımon u sıkarak içtim 2 gundur gazıma şişliğime iyi geldi
sımdı 12. haftaya kadar beklemem gerekiyormus daha cook var :KK43: belkı cınsıyetınıde ogrenebılırım :)

Merhaba hoş geldin. :)
Leblebi baya işe yaramış anlaşılan. :)

Son düzenleme:
Anladım. Keten tohumu gebelik için sakıncalı mı acaba?? Bazen bazı bitkisel şeyler zararlı olabiliyormuş. Bu zararlı değildir herhalde. Keten tohumu nasıl tüketiliyormuş?

Aman dikkat, keten, keten tohumu, keten tohumu yagi hamilelikte zararli diye okumustum. Estrogen gibi etki yapiyormus, rahimde kasilmaya sebep olabilirmis. Riske atma derim. Kabizlik icin kavun ise yarar mi sende acaba?

Aman dikkat, keten, keten tohumu, keten tohumu yagi hamilelikte zararli diye okumustum. Estrogen gibi etki yapiyormus, rahimde kasilmaya sebep olabilirmis. Riske atma derim. Kabizlik icin kavun ise yarar mi sende acaba?

Hım evet zararlı olabilir.
Ya bilmiyorum ki. :KK43:
Önceleri böyle bir sorun yaşamazdım pek. Ne iyi gelir pek bilemedim. Kavun iyi geliyorsa bir de onu deneyeyim. :KK43:

ben kayısı ıyı gelır dıye duydum bırde su yaptıgım yesıl elma havuc ve lımon suyunu sıkıp ıcmek baya rahatlatıyor
benım gobus ındı:)

ay_sheciğim beni de listeye ekler misin? lotf yaş 25 kilo 49 ilk bebiş van

kızlar durumunuz nasıl? ben sabah kalk bulantı, akşam oldu yine bulantı, yat yine bulantı:2: cumartesi muayeneye gideceğim kalp atışları için, ay inşallah her şey yolundadır.

Canim inan bebegimi dusunurken kendi kalbim durcak..aysem beni en iyi sen anlarsin benzer seyler yasamisiz gecmiste.. Yani bi duysam ki kalbi atiyo cana gelmis yavrum dunyalar benim olcak.. Ona cok ama cok ihtiyacim var..Allahim kimseyi bu aciyla sinamasin.. Yarin aksam 7.30 da randevum var.. Dua edin lutfen kizlar

canım inşallah yarın bebeğini görürsün.Allah yar ve yardımcın olsun...

keten tohumunu hamilelikte tüketme canım
arkadaşım diyet yapıyordu ve hamile kaldı dr.u bırakmasını söylemiş ketentohumu

yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz...
yarın 11:00da dr.da randevum var,kalp atışlarını inş.duyarım....

yeni annecik adayları merhaba :)
ben 2012 Ocak annesiyim kendi hamileliğimin ilk günlerine döndüm sizin yazdıkalrınızı okudukça :) Canlarım benim inşallah hepinizin gebeliği tamamına erer ve saglıklı mutlu bebekciklerinize kavuşursunuz :)
ben 30 Ocak 2012 de ailemizin ilk bebeciğini kucagıma aldım Zeynep Şule miz çok ama çok karlı bir günde aramıza katıldı :) istanbulda olanlar için hani şu en çok karın oldugu zamanlarda :)
Rabbim hepinizin yardımcısı olsun

Çok ama Çok ayrıcalıklı bugünlerinizin kıymetini bilin yatın uzanın çok gülün çok sevin çünkü içinizdeki küçük kelebek minik mucizenizle konusun :) Hele hafif kıpırdanmalara 'anneeeee ben de buradayım' demeye başlasın o zaman dünya yetmeyecek mutluluğunuza :)

uzun Lafın kısası sizleri takip etmeye devam edeceğim sorunuz olursa hiiiiç çekinmeyin :)

Allah yar ve yardımcınız olsun booool mutlu hamilelikleeer :):KK16::KK16:

X