2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557

kan testi sonucun kaç çıktı cnm

kan testi sonucun kaç çıktı cnm

Cnm benım ılıskıden 1 hafta sonra 7,81 çıktı.
Ben farklı testler için gitmiştim hastaneye, gitmişken BHCG de istedim.
Sonra eve geldim, idrar testi de yaptım, orda da çok sılık de olsa ıkıncı cızgıyı gordum.
Kısmetse haftaya yenıden kan testı ıle degerlerıme baktırıcam..

Kızlar, tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Benim ilk gebeliğimde kalp atışı durdugu ıcın aldırmak zorumda kalmıstım.
İnşallah bu kez sağlıkla, mutlulukla bebeğime kavuşmak nasip olur..
Allahım herkese güzel-mutlu-umutlu günler nasip etsin..
Tüm fedakar, özverili, iyi niyetli insanlara Allah hayırlı evlatlar nasip etsin,
istedikleri, hayırlı olan en kısa sürede....
Aminn......

Günaydın kızlar...
burayı görünce heyecanlandım...
31 yaşındayım iki kızım var büyük kızım 11 yaşında küçük kızım 7 yaşında.Mayıs ayında 16 haftalık bebeğimin , oğlum Hamza Leventin kalbi durdu ve ölü doğum yapmak zorunda kaldım.Malesef gittiğim hastahanenin laboratuarı yalnış sonuçlar çıkartıyormuş, bunuda geç anladım, malesef bebeğimizi kayıp ettikten sonra anladık.
Doktorumu değiştirdim tedavimi oldum ve bu ay artık bekliyorum, çalışmalar tam gaz devam. Kızlarım kardeş çok istiyorlar... bende ve eşimde kalabalık aile seviyoruz,aslında ben hep 3-4 çocuğum olsun diyordum,bekarken bile
küçük kızım Kadir gecesi günü dua etti"Allahım bizden hamzayı aldın, şimdi bize iki tane ver birinin adını Hamza diğerinin adını Muhammet verelim "dedi Mukabeleye gtiiğimiz evde bir teyzemizde kadir gecesi aynı duayı etmiş... ne güzel olurdu ikiz...kısmet önce biri bulalımda....
Kızlar Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah dua edelim inşallah güzel şeyler olur

öncelikle başınız sağolsun cnm.Allahım çocukların duasını kabul eder İnşallah en kısa zamanda bebiş haberini alırız hemde ikiz

Hastanenin laboratuarındakı hata nednıyle boyle bır kayıp yaşamanız çok üzücü..
Ama bu kayıp da emınım sıze cok sey katmıstır..
Henuz yasınız genc,
ikiz olmasa bıle 3. 4. cocugu yapacak kadar vaktınız olacaktır.
Ikızlerın bakımı zor oluyor.
Allah'tan hakkınızda en hayırlısı ne ıse onun olmasını dılıyorum yurekten...
Kızlarınız oldugu ıcın de cok sanslısınız..
Kız cocuk anneyı cok ıyı anlar..
Rabbım onların dualarını kabul eder ınsallah..

Amin...

öncelikle başınız sağolsun cnm.Allahım çocukların duasını kabul eder İnşallah en kısa zamanda bebiş haberini alırız hemde ikiz

Sağol canım, Allah razı olsun, Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah, hepimiz için.

Mutlaka çok şey kattı, insanoğlu her daim birşeyler öğreniyor ve hergün biraz daha olgunlaşıyor.
Dediğin gibi Rabbim hepimizin hakkında hayırlısnı versin inşallah. Kızlarım veli nimetim benim onlar hayatıma neşe katan anlam katanlar, bebeğin ölümünden sonra bana büyük teselli oldular.Onlarla vakit geçirmek harika bir duygu.

bende haziran anne aday adayıyım henüz çalışma aşamasında eğer tutarsa 1 haziran muhtemel doğum tarihi

Kızlar kaçıncı çocuk olacak inşallah Haziran 2013 de olacak olan bebişleriniz?
Benimde yarın doktorda randevum var saat 15 de belki kan tahlili yaptırırım ve inşallah güzel sonuçlarla gelirim.Benimde hesaplamlara göre 30 eylülde regl olmam lazım :) Hayırlısı inşallah regl olmamda bebiş olur

umarım hepiniz müjdelersiniz bebişlerinizi..
benim hayalim bir sonraki aya kaldı bu ay olmadı üzgünüm..yumurtam çatlamamış..gelişmemiş bir sürü sorun..sanırım stres yaptık..
birdahaki ay gelir inşallah meleğim..
hepinize bol şanslar

zamanı gelmemiş demekki cnm hayırlısı olsun deyip ekim ayına ümitle bakıyoruz.

ikbal bende 32 yaşındayım 3,5 yaşında kızım var 2.bebiş için çabalıyoruz büyük gün pazar bel ağrısından başka birşey yok birde sol göğsümdeki damar sızlıyor (ne alaka olursa artık)

e pazara birşey kalmamış
idrar testi yapsan çıkar mutlaka
günün geçmeden test yapmayı dusunmuyor musun?
ben olsam asla sabredemezdım
:18:

çok çok çok ama çok heyecanlıyım.
34 yaşındayım ve umarın 2 haziranda ilk bebeğimi kucağıma alacağım....
darısı isteyen, bekleyen herkesin başına

Günaydın kızlar maşallah habiş haberleri tek tek geliyor ne güzel, bende bugün doktora gidicem inşallah hayal kırıklığınıa uğramam, ama daha önemlisi Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah.
Benimde son bir haftadır kasık ağrım artık bel ağrısınıa geçiş yaptı ve dünden beri göğsümde ufak bir ağrı var, ama bildiğim kadarıyla bu tarz belirtiler göstermesi imkansız, çünkü çok erken.Aslında aklımdan teste almak geçiyor,ama daha günüme çoook var 10 gün daha var, e birde adetten sonra beklemsi var ...Allah yar ve yardımcımız olsun

Ben mayısdan beri deniyorum v-canım sıkma canını, ama sterss çok etkili oluyor, kafaya takmamak lazım o da elden gelmiyor...Kısmetden öte yol yok ,elimizden gelenide yapıyoruz takdir Allahın....Kuru İncir yada İbrahim Saraçoğlunun İncir kürünü denedin mi?

E hadi bakalım inşallah,zamanlaman çok güzel iki çocuk arasında pek yaş farkı yok.Benimde iki kızımın arasında 4 yaş var ve muhteşem anlaşıyorlar,açıkcası bana bir sıkıntıları olmuyor oyun oynuyorlar,hatta birlikte ev işi yapıp ders bile çalışıyorlar İlk zamanlar belki biraz zorlansanda ilerde müthiş rahatlık olacak, inşallah tutmuştur

çok çok çok ama çok heyecanlıyım.
34 yaşındayım ve umarın 2 haziranda ilk bebeğimi kucağıma alacağım....
darısı isteyen, bekleyen herkesin başına

Amin amin amin inşallah öyle olur....Sende sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat alırsın kucağına ,inşallah yakında bizde böyle bir müjde verirriz.....AMİİİİİİİN

Son düzenleme:
e pazara birşey kalmamış
idrar testi yapsan çıkar mutlaka
günün geçmeden test yapmayı dusunmuyor musun?
ben olsam asla sabredemezdım
:18:

cnm ben 15.-16.gün yumurtladım çıkmama ihtimali çok kan testinide 2.çizgiyi silik bile olsa görmeden yaptırmak istemiyorum.kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum belirti falanda yok olmayabilir yani.gerçi kasık ağrısı bel ağrısı vs şeyler oluyor ama onlar regl belirtiside olduğundan ümitlenmiyorum.henüz sivilce çıkmadı bakalım artık pazar sabahı yaparım test

ikbalcim bende çok yaş farkı istemiyorum zaten 4 yaş olcak eğer 2013 de doğarsa bebiş.

cnm konuyu devralıp bir liste yapsana bak teker teker geliyor hamişler.

cnm konuyu devralıp bir liste yapsana bak teker teker geliyor hamişler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…