2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557

bende senın gıbı dusunmekten kendımı alamıyordum fakat suan cokta guzel bakıorum yavruma ınan...boyle dusunen kısıler daha ozenle bakıor yavrularına dort dortlukte bakarsın emın ol..baskalarından gorup ayyy nasıl bakıcam nasıl gecelerı kalkıcam sesını nasıl duyucam dıyodum mık dese kalkıyorum Allah o annelık ıc gudusunu sana verıyormus bunu anne olunca anladım..bır ornek verıcem bebısımı yenı kucagıma aldıgım gunlerde aksam esım gelmıs eve o kapı sesını duymamısım...bebısmın mık sesını duymusum..esım dıyo ohooo ben gelelı cok oldu sen duymadın mı yooo dıyorum

Bence annelik hiç ertelenmemesi gereken bir mucize ben 2 yıl istemedim sanki isteyince hemen olacakmış gibi. Şimdi üstüne 2 yıldır da uğraşıyorum hiçbir sorunumuz olmamasına rağmen bebişim gelmemek için direniyor. Tedaviler çok yıpratıcı o nedenle ben ertelediğim hergün için pişmanım.

ben sanırım haziran annesi olamayacağım yumurtam gelişmemiş istenilen büyüklükte değilmiş bu ay
allahtan hayırlısı ne diyelim yine de yaradan bilir...

merhaba kızlar bende 2012 haziran annesiyim
2013 görünce bi tuhaf oldum duygulandım burada çok güzel vakit geçirdik
zaman ne kadar çabuk geçmiş inşallah hayırlısıyla sizlerde bebeklerinizi
kucaklarınıza alırsınız...anne olmak çok büyük sorumluluk fakat bi o kadarda güzel
anlatılmaz yaşanır :):) Allah isteyen herkese tattırsın bu duyguyu.

Selamlar
Mayis annesi olamadim insallh haziran annesi olacagim :)
Olursa 17 haziranda. Falan dogacak
Rabbim ins nasip eder burdan paylasirim
Ben ve isteyen tum adaylar ins

okudugum yazilarin bazilarinda duygulandim neden cünkü anne olan annelerimiz cok güzel anlatmislar anneligi.
Insaallah Rabbim o güzel duyguyu tüm Anne olmak isteyenlere nasip etsin ve hayirli evlatlar versin
Amin

Selamlar
Mayis annesi olamadim insallh haziran annesi olacagim :)
Olursa 17 haziranda. Falan dogacak
Rabbim ins nasip eder burdan paylasirim
Ben ve isteyen tum adaylar ins

ıns cnm..bende gecen sene kendımı mayıs a odaklamıs o zaman denemelere baslamıstık ama kısmet bende hazıran annesı oldum..ozellıkle mayısı beklemıstık cunku yaz bebısı olsun ıstemıstım gercektende cok ama cok rahat ettım hazıran 6 da dogum yaptım ozellıkle bu gaz olaylarında kaka olaylarında rahaatt rahat altını ac debelensın rahat rahat yıkansın ohh kussa hemen yıka kurusun zaten sureklı esyalar sen kusmuk oluyorsunuz..sonra cııımaa mevludunu yaptım rahat rahat temızlıgımı yaptım ne bılım yaz gıbısı yok özellıkle ve özellıkle yenı dogan bebekler sıcak tutulmalı kısın ben yapamazdım..kışın dogum yapan annelerde sunu soluyorlar kışın yap yaza buyusun rahat rahat dısarı cıkarsın vss ama ben 20 gunlukken dısarı cıktım zaten sureklı uyuyorlar daha rahatsın emzırme olayınıda bebek zaten o donemlerde bıberon meme ayırt edemıolar tam mesela benımkı suan bıberon yalancı emzık almıor ama yenıdogdugunda sıpa alıyordu bende bıberona sut sagıyordum acıkınca verıodum ardından emzık cuk cuk emsın sende rahat rahat gez..suan sureklı memedeyız daha dun de son pıknıgımızı yaptık arabamızı yakına cektık emzırme onlugumu taktım arabada rahat rahat emzırdım bıde ona hamak yaptık pıknıkte sallandı bızde pıknıgımızı yaptık..
sakın sey zannetmeyın ben yazın dogum yaparım gezemem vsss kısın olsun buyusun yaparım boyle bısey yok gezme vss bızımde bebegınde hakkı ve cok ıyı gelıyor ınan bebegım evde mızır mızır dısarı cıkarıyorum normalde ses alır pıknıkte gram ses almadan uyudu :))

sormak ıstedıgınız ne varsa yanıtlayabılırım zevkle ben hep burdayım 2012 hazıran annesı olarak..
bu arada en cok pımpırıklı yapamam edeemem gezemem dıyen ben bıle gezmelerımden eksık kalmadım valla bıde yaz tatılımızı ıptal ettım ama bebısım bıraz huysuz landı ıdrarında ıltıhap vss cıktı o yuzden guvenemedım kendı tatılınden cok bebısımın saglıgı onemlı dedım o kadar onun dısında dısarı kendımı sureklı atmaya baktım..
hamılelıgımde ıyı gectı yapmak ısteyıpte bebısle yapamıyacagımız sınema tıyatro olsun herseye gıttık ondanda hevesımızı aldık benım kusmalarım dısında hersey ıyı guzeldı:)))

o yuzden hamılelıgınızı cok cok ıyı gecırın bebıs olunca daha az vaktınız olabılır bebıs cok guzel bısey ama ınanın onunla yatıp onunla kalkmak super bır duygu Allah herkese bu duyguyu tatdırsın

haftaya p.tesi ne olacağı belli olacak bakalım ilk haziran annesi olabilecekmiyim ?

Kızlar selam,,

İdrar ve kan testi sonucuma göre, hamileyim.. :))
Tahmini Doğum Tarihi'm 10 Haziran..
Önümüzdeki hafta kan testimi yinelicem..
İnşallah sağlıklı ve mutlu bir hamilelik geçirir, bebeğime sağlıkla kavuşurum..

Darısı da, iyi dileklerimin tümü de tüm iyi niyetle bebek isteyen,
özverili, fedakar anne adaylarının başına...

Aminnn....

:))

işte azmın sonucu hehehe:))saka saka valla bende senın adına sevındım ılk hazıran annesını tebrık etmek lazım valla cok erken ogrenmıssın ben 6 hazıranda dogum yaptım 10 ekımde ogrenmıstım :)

Sağolun arkadaşlar,

ben çok erken yumurtladıgım ıcın erken ogrenebıldım.
normalı 14 gun cıvarı yumurtlamak ama ben 8.-9. gun yumurtluyorum

İnşallah sağlıkla sonuçlanır.

Huzurla, mutlulukla, sağlıkla sonuclanır..

İlk gebelıgımde kalbı durmustu, inşallah bu kez hayal kırıklıgı yasamam...
Dilerim Allah ım kımseye bu kalp kırıklıgını, hayal kırıklıgını yasatmasın..

Aminn....

hayırlı olsun, Allah sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin. ben de geçen yıl bu ayın 25'inde falan öğrenmiştim sanırım. benim de tahmini doğum tarihim 7 Haziran'dı. Ama bebişim sürpriz yaparak 14 Mayıs'ta geldi. Ne kadar heyecanlısındır şimdi , çok güzel duygular

hayırlı olsun cnm allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah.maşallah çok erken öğrenmişsin ben 23 ünü bekliyorum

hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın kuzucuğunu inşallah. ben 7 ekimde öğrenmiştim hamile olduğumu. ne günlerdi beee... benimde tahmini doğum tarihim 10 hazirandı ama gülfem ela 8 haziranda dünyaya geldi. darısı başına

çooook sevindim darısı başıma 24 dünde belli olacak:)

Bende 2012 hazıran annesıyım oglum 3 aylık oldu bıle darısı basınıza guzel 2013 annelerı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…