2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
canım benim gözün aydın..benimde adetime 2 gün kala değerim 30 çıktı..yarın adet günüm..bakalım tekrar test yaptıracağım..Allahım hakkımızda hayırlısın versin,tekrar tebrikleerrrr
ben de dün öğrendim hamile olduğumu. kısmetse haziranın 1 inde olacak

hayırlı olsun tatlım, benimde 3 hazıran görünüor muhtemel doğum tarıhı..senin bat ne zamandı,kaç gün geçti değerin kaç çıktı?

Merhaba arkadaşlar benimde 3 haziran sanırım doğum..Allahım sonuna kadar sağlıklı bi hamilelik geçirmeyi hepimize nasip etsin

Son düzenleme:
aşılama sonucum pozitif 16.gün değerim 168.0 hamileyim inşallah ben mayıs annesi olcam rabbim bu güzel duyguyu herkese yaşasın inşallah doğum tarihim 30 mayıs :))

Son düzenleme:

benim 20 hazirandı bat tarihim. 21 haziran akşamında kan testi yaptırdım.637 çıktı değerim. umarım sen de güzel haberi alırsın.

Anne AdayıYaşıKaçıncı ÇocukTahmini Doğum TarihiCinsiyetiTebrikler
arzu_mu33İlk10.06.2013-------
sosyoloji1234İlk02.06.2013---------
prensesra25İlk03.06.2013---------
elifdem302. Çocuk01.06.2013---------
mkb01.06.2013---------
sezen0003.06.2013---------

mkb ve sezen00 yaş ve kaçıncı çocuk bana özelden yazarsanız ekeyelim listeye, eksık kalmasın..
hamileler artıyor
yarından sonra hızlanacak, BAT lar iyice yaklaştı
herkes için hayırlı-ugurlu olsun
Rabbim güleryüzle, sağlık-sıhhatle, hayırlısıyla dileklerimize kavuştursun inşallah..

Amin..... :))

siz benden bayağı tecrübelisiniz benim buğün olmam gerekiyodu olmadım.gögüslerim çok acıyo.dünde aşam yemeği sonrası kustum.testte yaptırmadım acaba hamilemiyim?çok merak ediyorum.idrar testindeçıkar mı ?yardımcı olun nolur çok merak ediyorum?

merhaba sevgili anne adayları.inşallah rabbim bi aksilik vermezse haziranda doğum yapacağım.henüz doktora gitmedim kese falan da görülmedi yani.adetten 3 gün önce kanda baktırdım 56 çıktı..doktora gitmeden de heveslenmek istemiyorum ama şuan hamile görünüyorum.keşke testi önceden yapmasaydım,merak korkudan daha iyiydi çünkü.merakımı yendim ama şimdi de acaba sağlıklı bir gebelik mi tutunacak mıı diye endişe ediyorum...
ama artık ne gelirse rabbimden diyorum yine sabırla bekliyorum..
birde paylaşalım lütfen sizde ne gibi belirtiler var..benim bu ikinci hamileliğim ama ilkine dair pek bişi hatırlamıyorumçok çok sorunsuz bi hamilelikti ne ağrı ne bulantı hiçbirşey yoktu.fakat bu sefer kasıklarıma ani sancılar giriyor..sizde de var mı bu durum merak ettim.
amannn roman yazdım resmen..ağrıttım başınızıkusura bakmayın artık.annelik heyecanına verin

selam canım hoşgeldin benimde senin gibi 2. hamileliğim ilki benimde çok rahattı şimdi arada kaık batmalarım ağrılarım hafif baş dönmem ve acayip ağlama hisii geliyor bendemi bi anormallik var anlamadım senin de hamilelğini tebrik ederim inşallah güzel geçiririzz

aminnn canım.hepimiz sorunlu bir hamilelik geçiririz inşallah..ağlama hissi bende de var ama o zaten yeni birşey değil.ilk doğumla başladı benim bu ağlamalarım.aşırı duygusalım..bayram reklamlarında dahi ağlıyorum zaten
senin ilk çocuğun kaç yaşında canım

amin canım inşallah oğlum var 7 yaşında

Yeni gelen herkese hosgeldiniz diyorum. Allah hepimizi bebeklerimize kavustursun insallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…