2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu siteyi beğenerek takip ediyorum ama üyelik yeni oldu.bende haziran annesi aday adayıyım.çalışmalara başladık eşimin isteğiyle.bende çok istiyorum.(bu arada arkadaşlar ben yenidoğan yoğunbakım hemşiresiyim)ama bi o kadar da korkuyorum.nedenini çözemiyorum.nişanlıyken hemen olsun istiyodum.şimdi korkuyorum.sanırım yetememekten yetişememekten.arkadaşlarımıda görüyorum konuşuyorum ama bide sizden fikir almak istiyorum.anneler bana yardım edermisiniz?siz neler yaşadınız?

ben varım 23 ağustos:)

cnm yaşın kaç bilmiyorum ama herşey zamanında güzel çokda ertelememek lazım yaş ilerledikçe tahammül gücü zorlaşıyor.belkide bebekleri yoğun bakımda gördüğünden cearet edemiyorsun ama evlat sahibi olmak sana annecim diyen birinin olması kızsanda barışmak için öpücüklere boğan birinin olması çok güzel bir duygu.benim 3.5 yaşında bir kızım var ve ona kardeş yapmak için uğraşıyoruz yaşımda 32 bu arada bende anasınıfı öğretmeniyim hep çocuklarla bir aradayız yani.
bu arada kaç günde adet oluyorsun benimde 25 ağustos son adet tarihim haziranın ilk bebişleri bizden gelir inşallah...

canım rabbim bağışlasın.yaş 28 yeni evliyim.biliyorum geç kalıyorum.bende tatmak istiyorum bu duyguyu.2. çocuk da düşünğrsen çok geç kalıyorum o zamanda.bu arada 23 ağustos benim son adet tarihim

30 günde bir oluyorum

merhabalar bende haziran annesi aday adayıyım....
son adetim 1 eylüldü...
hayırlısı ile müjdeler dolar taşar topiğimiz inşallah..
bu arada benim 3 yaşında bir kızım var 3 yaş 2 aylık :)=)
bu ikinci bebişim olacak allahın izniylee

kavil hayırlısı olur inşallah muhteşem bir mucize anne olma..k
bende anaokulu öğretmeniyim onlarla birlikt eolmak çok güzel inan doyamıyorum onlara..
hangi şehirde hangi hastanedesin..
senin de mesleğin meleklerle çok güzell

cnm senle ortak yönümüz çok bende anasınıfı öğretmeniyim bir kızım var 40 aylık

cnm senle ortak yönümüz çok bende anasınıfı öğretmeniyim bir kızım var 40 aylık

evet canımmerhabaa benim de kızım 2009 temmuz doğumlu:)
hangi şehirdesin devlettemisin özelde mi
inşallah güzel paylaşımlarda bulunuruz
nasip olur bu ay annelik inşallah

siz benden daha sanşlısınız baksanıza bi meleğiniz var bile . rabbim bağışlasın.memnun oldum bu arada . ben istanbul çapa

siz benden daha sanşlısınız baksanıza bi meleğiniz var bile . rabbim bağışlasın.memnun oldum bu arada . ben istanbul çapa

allah en kısa zamanda size de nasip etsin inşallah ben de şimdiden ilk bebkmiş gibi çok heycanlıyımmm:)
hepimiz bu mutluluğu tadarız inşallah ama kendimden önce bu duyguyu ilk kez tadacak olanların tatmasını daha çok istiyorum inşallah
allah önce olmayanlara versin sonra da bizlere nasip etsin

evet canımmerhabaa benim de kızım 2009 temmuz doğumlu:)
hangi şehirdesin devlettemisin özelde mi
inşallah güzel paylaşımlarda bulunuruz
nasip olur bu ay annelik inşallah

devletteyim cnm bursada benim kızımda 29.nisan.2009 lu bizim 4.ay denememiz haziranda kimyasal gebelik oldu sonrada düzenim biraz bozuldu bu aydan ümitliyim ama inşallah isteyen herkes hamiş olur.

amiiin:) rabbim herkesin gönlüne göre sağlıklı verir inşallah:)

devletteyim cnm bursada benim kızımda 29.nisan.2009 lu bizim 4.ay denememiz haziranda kimyasal gebelik oldu sonrada düzenim biraz bozuldu bu aydan ümitliyim ama inşallah isteyen herkes hamiş olur.

hayırlısı ile nasip etsin inşallah bende bursadayım gerçekten ortak yönümüz çok...
ben özel bir okuldayımm
hakkımızda hayırlısı olur inşallah
bursada hangi doktora gidiyorsun:)
belki doktorda karşılaşırız:)

kızımın dr.u çekirge doruktaydı fatma güray yine aynı yerde 1-2 dr.a daha gittim

öncelikle isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın rabbim diyerek başlıyorum...
okadar güzel bir duygu ki anne olmak... tarifi yok, hiç bir kelime yeterli değil anlatmak için..
Allah sağlıklı hayırlı evlat versin isteyenlere...
Sizlerin arasında olacakmışım,devam edecekmişim gibi geliyor...
Ama sizler kadar heyecanlı değilim
Çünkü henüz 11 aylık hala emen bir bebeğim var...
Oğluma haksızlık mı yapıyorum diye sormaktan kendimi alamıyorum...
Bir yanım istiyor bir yanım huzursuz...
Allahıma sığınıyorum hakkımızda hayırlısı diyorum...
Normalde siteye sık girer okur çıkarım çok fazla yazmam ama deneyimliyim bu konuda ve deneyimlerim çok taze. Sormak İstediğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Seve seve yardımcı olurum :)
Şimdilik söyleyebileceğim tek şey moralinizi yüksek beklentinizi düşük tutun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…