2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
Hayırlısı bakalım inşallah, yarın sanırım bi kan testi yaptırıcam :26: Salı günü kese görünürmüki? Daha erken benim için sanırım

Kese görülebilir..inş.görürsün..Yanında mendil götürmeyi unutma...Ağladığında silmek için...ben öyle yapıcam

yazarım canım gelince..satımız aynı nede olsa

Evet..Sende yasakları sor bende perşembe gittiğimde sorucam..Kendime bir liste yaptım bile...Arkadaşlar konuşuyorlar ton balığı mevzusu var onuda sorucam..Sen sorarsan yarın paylaşırsın..Allahım inş.keseyi görüceksin..Bu akşam nasıl uyucaksın yaaaa

He valla çok gibi canım ama dayanacağım mecburen
Doktorum öyle söyledi hem keseyi görmeye hemde kalp atışını duymaya gelirsiniz dedi
Hani bide bizimki tedaviyle oldu ya aynı doktoruma devam ediyorum o öyle söyleyince kabul etmek zorunda kaldım
Ama o gün kalp krizinden gitmezseim iyi valla

Kizlar yasaklar konusunda doktorumun cumartesi soylediklerini yazayim;
Sucuk, salam, sosis
Kola ve turk kahvesi kesinlikle yasak.
Gunde 1 tane folik asit ilaci ic dedi. Ayrica, gunde en az iki litre au icecekmisim. İcecek olarak yalnizca, su sut ve taze sikilmis meyve sularindan icmeni istiyorum dedi.

Gebeliğimin kimyasal olmasından şüpheleniyorum. Adet tarihim henüz 2 gün geçmişti. Son 4 gündür ateşimi ölçüyodum.
36.6
36.7
36.6 ve bugün 36.4'e düşmüş ateşim. Sanırım ben bu topiğe veda edicem

canım sakin ol. kan testi yaptırmış mıydın?

Töbe töbeeeee..Dediği lafa bak...

Canım benim, vücut sıcaklığın bir dünya şeye bağlı olarak değişebilir. Öğrendiğin 1 hafta olmuş. Kanaman yok bir şeyin yok. Niye pimpirikleniyorsun
Rahatla bakalım accık. Bugün doktora gidiyordun dimi sen? Git ve bize güzel haberler getir :)

canım sakin ol. kan testi yaptırmış mıydın?

Adetin 26. günü yaptırmıştım yani geçen salı, 141.3 çıkmıştı.

Neden pinpirikleniyorum çünkü bu bende hiç değişmedi ateşimin düştüğü günün ertesi gelir benim kırmızılar. Göğüslerim hafif dolgunlaşmıştı oda kayboldu Çenemde yine adet belirtilerimden olan sivilcelerim çıkmış Umudumu kaybediyorum sanki... Normalde evet bugün yaptırıcaktım ama vazgeçtim yarını bekleyip yarın yaptırıcam :26:

Bir tek ateşten dolayı sıkma canını. Sadece ona bağlı değildir canım. Benim çenemde de sivilcelerim çıktı :) Bir yerde okumuştum. Erken hamilelik döneminde annede sivilcelenme olabilir diye. Sen içini ferah tut. Bence hiç yarını bekleme. Stres senin için en zararlı şey şu an. Git yaptır testini. İçin, kafan rahatlasın. Strese sokma 1 gün boyunca kendini..

İnşallah sen haklısındır..
Şimdi çıkıyorum Muhtemelen öğlenden sonra burada olurum. Dediğin gibi bugün yaptırıcam kan testini, seni dinlicem.
Görüşmek üzere....

günaydın güzel haziran annelerii

7verengül neden öyle düşünüyorsun canım ben hiç bu zamana kadar vucüt sıcaklığımı ölçmedim kendi kendine canını sıkcağına bir doktora gitmen iyi olmuş, güzel haberlerini bekliyoruz.

ee kızlar kontrole giden oldumu aranızda bizim kontrol yarın heycanla bekliyorumm

bu arada sitenin tahmini doğum hesaplayıcısı 1 gün geç gösteriyor şimdi düzelttim

03 Haziran 2013 beklenen doğum tarihimiz, bugün tam 5+0 ız

Son düzenleme:
Günaydın herkese

Allah evladınızı size bağışlasın. Benim sorum var evet. Belim ağrıyor, kasıklarım ağrıyor özellikle yemek yedikten sonra. Bir de göğüs çevrem çok karardı ve inanılmaz hassas.:44:

uyuma imkanın varsa ne mutlu sana..ben önce iş eve gelince de çocuk derken uyuma fırsatı bulamıyorum..

aynı durumdayız.. sağlık olsun canım ne diyelim..fırsat bulan hanımlar bol bol dilenin elinizden geldikçe
İnşallah canım bu sefer hayal kırıklığı yaşamam

bendede o tedirginlik vardı,at üstünden
hayırlısıyla bu sefer herşey güzel olacak inş.. içini ferah tut canım sen
yaa nasıl sevindim seni gördüğüme merve, anlatamam cnm yaaa

ikinci bebişlerine hamile anne adayları ikinci doğumu sezeryanmı normalmi düşünüyorsunuz:44:benim ilki sezeryandı acaba gene sezeryanmı olur?
canım muhtemelen öyle olacaktır.. sezeryandan sonra normal doğum yaptıran doktor, çok çok nadir bulunuyor
benim ilk doğumum sezeryandı ..
ama ikinci gebeliğim kayıptı ve normal doğumla sonlandırıldı..
şans kaybetmemek adına o şekilde yapıldı..
ama şimdi sezeryan olacaktır yine..çünkü normal yaptıran yok..
hayırlısı nasılsa hakkımızda öyle olsun.. sağlıkla kavuşalımdaa inş yavrularaa

Kızlar aranızda yerleşme kanaması olan oldu mu hiç?
sadece açık kahverengi şeklinde lekelenme tarzında oldu
Doktorumu aradım bi sıkıntı yok bir şey olmaz dedi

bende de olmuştu.. bi sıkıntı yaratmaz canım..
bat'tan önce oluyor,kesiliyor zaten leke hemen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…