2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557

Bende çin takvimine gore baktim, kiz olucak gorunuyor:) Yuce Allahim saglikli ve hayirli evlatlar versin, cinsiyet cok onemli degil bence. Tabii benim kocam erkek istiyorum diyo( cunku yakin arkadaslarinin hepsinin erkek cocuklari oldu) Bakicaz artik bi 10 hafta sonra cin takvimi tutmus mu yanilmis mi diye:)))

naber kızlar nasıl gidiyor? yarın doktor kontrolümüz var..bakalım keseyi görebilecekmiyiz..başka kimler doktora gidiyor?

Güzel kızlar geliyor desene..Sağlıklı olsun ne olursa olsun...İkisinden de olsun:)))

aynen canım bende baktım diğer sitelere benimde sat 26 ağustos oralarda 2 haziran diyor burası 3 haziran..Ve 5+0 olmuşuz :)

Kızlar b-hcg değeri artışından anlayan varmı?
Benim geçtiğimiz salı günü 141.3 çıkmıştı. Eğer ilerleme normal oluyorsa yarınki b-hcg değerinin kaçlarda olması lazım?:26:

Benim geçtiğimiz salı günü 141.3 çıkmıştı. Eğer ilerleme normal oluyorsa yarınki b-hcg değerinin kaçlarda olması lazım?:26:

Canım şimdi binlerde olması lazım kan değerinin inşallah artmıştır çünkü iki güne bir katlanıyo değerler

Canım şimdi binlerde olması lazım kan değerinin inşallah artmıştır çünkü iki güne bir katlanıyo değerler

Hayırlısı bakalım inşallah, yarın sanırım bi kan testi yaptırıcam :26: Salı günü kese görünürmüki? Daha erken benim için sanırım

1130 cikmasi lazim asagi yukari canim, yanlis hesaplamadiysam.

1130 cikmasi lazim asagi yukari canim, yanlis hesaplamadiysam.

Hımmmm, anladım canım inşallah 1000li rakamları görürüm. Biz eşimin görevi sebebiyle köyde yaşıyoruz bu yüzden merkeze sürekli gitme imkanımız olmuyo, önümüzdeki 2 gün gidicezde bende gitmişken doktora görüneyim demiştim =)

Hayırlısı bakalım inşallah, yarın sanırım bi kan testi yaptırıcam :26: Salı günü kese görünürmüki? Daha erken benim için sanırım

Daha erken canım kese için bence bekle derim allah korusun kese gözükmez felan boş yere moralin bozulmasın
Gereksiz stres bi yaptır bakalım katlanmıştır canım inşallah kan değerlerin binlere fırlamıştır
Ben 18 gün sonra gideceğim keseyi görmeye

Ben zaten normalde 9 ekim.de giderim diye ayarlamıştım kendimi. Fakat merkez işlerimiz çıkınca aniden aklıma öyle geldi işte :)
18 gün çok değilmi canım yaa, gitmişken pıt pıtlarınıda görüyümmü dedin yoksa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…