2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

gozum yemiyo kiiiiiiiiiii yeseeee...
arabayı o aldı işe gittiii
erken gelmeye calısıcam dedi. orda burda tek başıma öğürmek istemiyorummmm
en azından aldıklarımızı arabaya atıp atıp devam edıyoruz böyle olunca elımızde taşımıyoruz.
beklıyım barimeee
Aral wii de oyun oynuyor hayatta babaanneye inmezzz

sosyl paylşım sitesindeki arkadaşlarım destek için birlik oldu gidiyorlar , ankarada kızılayda toplanıcaklarmıs , gitmmek destek olmamak için zor tutuyorum kendimi, sırf bebeğim için , nasıl bir vicdansızlıktır bu yasananlar yasatılanlar ya

teşekkürler hayatımmmmm gözümüz aydın hepimizin herşeyi iyi çok şüküüüürr :)
ben pipi gördüm ya dvd verdiler bide 40 kere izledim en az resmen çıkıntı var ama bilemiyorum

Vay maaşallah arkadaşım :) mutlaka görmüşsündür bence;çok belli oluyormuş zaten erkekler çıkıntan kızlara göre. Eşin izledi mi peki? :)

benim dışarda hiçbişeyim kalmıyo normale dönüyorum ne zaman eve girsem o zaman başlıyorum öğürmeye :/

Vay maaşallah arkadaşım :) mutlaka görmüşsündür bence;çok belli oluyormuş zaten erkekler çıkıntan kızlara göre. Eşin izledi mi peki? :)

evet 3 dk zaten hadi tamamm son son diye diye 40 kere izledik

gizoooo keşke bende ızleyebılseydım DVD yii... pipi varsa gorurdukk.. cunku orda daha ıyı ayrıntılı gorebılıyorsun..
you tube a koy kızz izlenme rekoru fln kırar belkimmm senin pipiliiii ( varsa yani dedigin gibi)
yerimmmmmm

Merhaba kızlar naber nasılsınız bakim biz 14haftalık olduk ara ara bulantim oluyor ve bugün düğün var hem gitmek istiyorum hem istemiyorm sedaser canım seninle günümüz ayni bu arada :)...gizemcim cicişleriniz hayirli olsun güle güle giyin benim karın azcik büyüdü pantolonlar bazilari dar geliyor bazilari tam oluyor bi de tesettürluym ben:)hamile pantolonu almak için erken midir

Ya hani 14. hafta ile öğürmeler bulantılar azalacaktı? Hiç de azalmadı bende. Hala çok fazla midem bulanıyor ve yemek yiyemiyorum.

Annem diyor ki 9 ay sende kusmuştum ben. Ya hu bu fiziksel olarak mümkün mü? çıldırciim o halde..

İvet gizo gizo! biz de izleyelim!

burayada koyuluyo aslında ama nasıl oluyo bilmiyorumm
mail atabilirim ancak

selam bende 13 haftalık hamileyim... benimde azalacağına artıyor...et türü şeyler yersem hemen çıkarıyorum...bende umudumu kesmeye başladım galiba hiç bitmeyecek... doktor iğne yazarım geçmezse demişti... bu haftada beklicem geçmezse iğne yaptırmayı düşünüyorum...çünkü hem kendimi berbat hissediyorum hemde bebeğimi besleyememekten çok korkuyorum.
umarım en kısa zamanda kurtuluruz bu bulantılardan.

yemek yapmak ve yemek istiyorumm.o kadar sağlıksız besleniyorumkii:44:

Hiç sormayın arkadaşlar, ne bu ya geçmedi bir türlü (

Bir peynir, bir ekmek bir de biraz çorba o kadar..Eşime yemek yapıyorum ama böğüre böğüre :)

az once cokkkkkkkkkk kötü kustummmm. mahfoldum yaaa mahfoldummmm
gecmıyor Ya Rabbimmmm.. ne olur sen yardımcı ol...
tukendım artık

Hiç sormayın arkadaşlar, ne bu ya geçmedi bir türlü (

Bir peynir, bir ekmek bir de biraz çorba o kadar..Eşime yemek yapıyorum ama böğüre böğüre :)

iyi yapıyosun ben onuda yapamıyorum adam mc burger yiye yiye bi hal oldu

az once cokkkkkkkkkk kötü kustummmm. mahfoldum yaaa mahfoldummmm
gecmıyor Ya Rabbimmmm.. ne olur sen yardımcı ol...
tukendım artık

Offffff cidden ya ne zaman biticekkkk
uyu biraz kuşummm :/

uyuyamam.. birazdan çıkıp alışverişe gidicez. Aralıda okula kaydettiricez..

ztn gunduz uyuyabılme gıbı bı ozellıgım hıc olmadı maalesef..

of offffffff

canım bünyeden bünyeye degişiyor benim ilk gebelikte ilk 3 ay midem bulanıyordu halsizlik oluyordu 2 ci gebeligim 1-2 hafta sürdü bulantım, şuan iyiyim ,birde hamileyken sıcaklardan olur canım

Ya aramızda 14 haftalık hamişler var siz bebeğin hareketini hissediyormusunuz? Ne zaman tekme hissedeceğiz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…