2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Erken değil giysen denesen hak verirsin. Karnın o kadar rahat oluyor ki

canım hamile pantolonunu alman çok erken karnının çıkması esas kglar 5 aylıkken başlar karnının nasıl büyüdügünü bilemezsin canım kg alımına dikkat et bende ilk hamileligimde seningibi düşünüyordum çocuk gıdasız kalmasın diye çocuga faydalı şeyler yedim ama 27 kg aldım verilmesi zor oluyor birde ilk hamilelikte çok kg alınıyor

Kasım annelerinin bazıları hala cinsiyeti öğrenmemişler. Totosunu isirdıklarım göstermiyorlarmis. Bende korkuyorum göstermezse meraktan çatlarım :18:

ne erkeni doğurcam nerdeyse deseydin

Bak o aklıma gelmedi gelseydi onu da derdim :)))))) cinsel organın ordaki tepenin açısına göre cinsiyet belli oluyormuş normalde onu da söyledim böyle böyle bişey varmış diye ama yine de söylemedi galiba bilmişlik tasladığım için :))))))))))

Evet canm önceden hep seni tekip ediyordum :)))))bakalım doğumlarımız nasıl olucak onlarda aynıgüne denk gelicek mi ? Hamiş kıyafetleri için de erken değil canım ya benimde eski pantolonlarım oluyor fakat düğmeleri kapanmıyor (( bende kendime 1 tane aldım hamiş pantolonu beli çok rahat oluyor :))))))

Ya aramızda 14 haftalık hamişler var siz bebeğin hareketini hissediyormusunuz? Ne zaman tekme hissedeceğiz?

Yok canım ya hiçbişey hissetmiyorummmmm (((zaten ilk hamileliklerde 20. haftadan önce hissetmek çok zormuş bekliyorum sabırsızla ...........

Kızlar sata göre 12+0 dayım. HastanedE sirami bekliyorum. İnşallah doktor cinsiyetini söyler, inşallah hareketlerini görürüz, inşallah bebeğim iyidir. Çok dua edin bize en son 8 mayısta gördüm. Bide telefondan video çeksem mi diyorum ama çok utanıyorum :))
Görmemiş diyecek evet ama zaten görmemişim ilk bebeğim :)

canım bünyeden bünyeye degişiyor benim ilk gebelikte ilk 3 ay midem bulanıyordu halsizlik oluyordu 2 ci gebeligim 1-2 hafta sürdü bulantım, şuan iyiyim ,birde hamileyken sıcaklardan olur canım

Şu sabah safrası öldürecek beni. Eğer kalkar kalkmaz su içersem yandım, hemen püskürtüyorum. Bildiğin bozuk mide gibi..

Ya aramızda 14 haftalık hamişler var siz bebeğin hareketini hissediyormusunuz? Ne zaman tekme hissedeceğiz?

Yok canım ya, bir ara 13. haftada alt tarafta pıt pıt yapar gibi oldu. Özellikle geceleri yatınca. Ama diyorum ki bendeki göbek şu an bile 6 aylık gibi, ben o hareketi ancak doğumda hissederim artık :))

İnşallah istediğin gibi sonuç elde edersin zynche, ben en iyi sonucumu 8. haftada vajinal ultrasonda almıştım. Kesesi de pırıl pırıl parlıyordu. Kollarını çapraz yaparken doktor fotisini çekmişti.Sonrakiler göbekten hep kötü çıktı. Vajina tersmiş bende, görüntü çok güzel olmuyor yukarıdan.

Eşin de seninle gelse idi, belki kamerayı o çekerdi..

Eşim de yetişti şimdi, ben hiç alttan ultrasona girmedim korkuyorum da çok. Siramda hala gelmedi, beklemek ne zormuş ya.

Eşim de yetişti şimdi, ben hiç alttan ultrasona girmedim korkuyorum da çok. Siramda hala gelmedi, beklemek ne zormuş ya.

hayırlı sonuçlar alırsın inşallah canım bende merak ettim şimdi senin cinsiyet belli olursa benim kide belli olur heralde bende bugün tam 12haftalığım ama benim radevuma 5gün var cinsiyetini ögrenirsen paylaş

merhaba kızlar, bugün endokrine gittim maalesef ilacımın dozunu artırdı artık günde 1.5 tane içeceğim ve 20. haftada şeker yüklemesi yapabilirmiş, şekerim de 106 çıktı sınırda yani, ayrıca sadece 1 kilo almışım 54 kiloyum, çok yememe rağmen tiroidden dolayı az alırsın dedi doktor

Allah şifa versin arkadaşım. valla bende aynı durumdayım. ilaç kullanmama rağmen yükselmiş artık haftada 2 gün 2 tablet birden alacağım zaten rutin hergün bi tane devam. bende zayıfım zaten kilo alamıyorum bide bu çıktı hayırlısı bakalım Allah yardımcımız olsun bebişlere zararı olmasında

sağol canım ama benim 9 dan 2.5'a kadar düştü neden dozunu artırdı anlamadım, istediğim kadar düşmemiş diyor. bebeğe kesinlikle zararı olmaz ama kullanmazsan zeka geriliği olur dedi, ayrıca sürekli kullanacakmışım

canım kaç çıktı tsh bende 50 likten 1.5 içiyorum benimkide çok düşmemişti şimdi durum nedir bilemiyorum 10 gün sonra kontrolüm var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…