2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Cnm bende kiraz istiodum deli gibi eşim almıştı yedim yedim bi çıkardım hepsini
Ama acı acı sanki yaktı asiti boğazımı...
O günden beri yemiyorum
Cok kokuyorum kusucam diye. Nefret ediyorum kusmaktan

şuan boğazım hala acı zor yutkunuyorum.ne zaman bitcek cemre bu bulantılar varmı kesin biter dediğin gün ay :):)

şuan boğazım hala acı zor yutkunuyorum.ne zaman bitcek cemre bu bulantılar varmı kesin biter dediğin gün ay :):)

Bilmiyorum ana kızsa bizimkiler daha çekeriz gibime gelio
Ben oğlumda bu kdr cekmemiştim 1 ayda düzeltmiştim
Az önce akşam bulantıları yüzünden ağladım yine..
İnşallah 10 güne biter bacım ne diyiim

bide niye sadece akşam terfi ettik hepbirlikte akşamcı olduk resmen

kızlar aradım doktoruma cebinden çok istediğimiz bişey değil dedi kabızlık için bi ilaç verdi belki ondandır dedi onu iç dedi bi tane daha progestan aldım çok korkuyorum dua edin bana nolur (

Merhaba 3 gun once bende sol kasigima siddetli agri vurmustu kesenin yanida ufak bir kanama olmus ama buyutulcek bisi degil dedi cok suku sadece ogun agridi bende tam tersine ishaldim kati yememi soyledi bazen vucut kabiz veya ishalse o agrilar ondanda olabiliyormus

canımmmm allah razı olsun teşekkürler herkese sorunsuz rahat bi hamilelik nasip olsun.bulantılarda işin cilvesi dicez artık sağlıklı olsunlarda 9 ay kusmaya razıyım :)

neden erkek dediinn aa bişeymi gördünnnnn

Az kaldı canım biraz daha sabredin bi kaç haftaya geçer inşallah ... Yok bişey görmedim ama içimden öyle geldi belki de ben de erkek istiyorum diyedir bilmem :))))

Ben çıkarttığım herşeyden tiksindim. o yüzden yediğim şeyler çok kısıtlı=) tekrar yemem zor olr herhalde onları. off off geçse gerçekten artık

Ben çıkarttığım herşeyden tiksindim. o yüzden yediğim şeyler çok kısıtlı=) tekrar yemem zor olr herhalde onları. off off geçse gerçekten artık

bebeğini kucağına alınca unutursun hepsini canım hiçbişey olmamış yaşanmamış gibi gelir 6 ay daha sabretcez gerçi Allaha şükür ben öyle bulantılar hiç yaşamadım ama sürekli bebeğim sağlıklı mı yaşıyor mu diye düşünmeden edemiyorum daha bu hafta gittim dr a ama fırsatım olsa hergün gidicem :))))))))))))))))

Az kaldı canım biraz daha sabredin bi kaç haftaya geçer inşallah ... Yok bişey görmedim ama içimden öyle geldi belki de ben de erkek istiyorum diyedir bilmem :))))

sen bide bizden ne kadar öndesin belli olmadımı canım daha ayyy yandık valla

selam kızlar bende 2012 aralık annesiyim geçen sene bu zamanlar bizlerde sizin gibi heyecanla bulantılarla uğraşıyorduk inşallah sizlerde sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız. bulantılar benim 16-17. haftada geçti inşallah sizlerinki daha kısa sürer çok çok zor bilirimmmm Allah yardımcınız olsun

geçermi bu 6 ay gelirmi bu sene aralık hiç bilmiyorum:26:

Nerdeeeeeeeeeeee öğrenenleri gördükçe imreniyorum :)))) benim dr da senin ki gibi daha erken dedi

O zaman senibki kizzzzzz:))()

Bu gece bana uyku yok gündemin sinirinden!Haberleri bırakıp yatamıyorum ki.

Sus sus geberdim sinirden.! Orda olmak arkadaşlarıma vatanıma bir karış toprağıma Atatürk ümün ağaç kesilmesin diye
Köşkü yerinden kaydırdıgı gibi bende ağacıma yılların gezi Parkı'na sahip çıkmak yanlarında olmak isterdim
Bi çok televizyoncu arkadasım orda.. Millet mahfolmuştum
Bu dunyanın diğer tarafıda var. Kimsenin çiftliği değil Türkiyem..!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…