2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Sinirlenince çok güzel oluyorsun TÜRKİYE..! :)

Herkese günaydın ...

Son düzenleme:
kizlar cok korkuyorummm
birkac gun once kusarken rahmimde bir nokta cok acimaya agrimaya basladi. kusmaya korkuyorum bogurur bogurmez basliyo agri sonra saatlerce gecmiyo. doktora sordum kanama yoksa sorun yok yazdi ama kanamaya neden olabilecek bi durum mu zaten beni endiselendiren bu. benzer bisey yasayan var mi yani kusarken kasilmak zorlanmak bebege zarar verir mi?

Canım bendede oluyor ama kormuyorum çünkü zorlamadan diye düşünüyorum haliyle insan kusarken kasıyorda kendini ama benimkinin ağrısı fazla sürmüyor ayrıca bebeğe zarar vermez sanırım

Son düzenleme:

Cnm mrk etme.. Hepimiz kusarken mahfoluyoruz o kısımda damar zorlanmıştır.
Ondan tek bi nokta acıyordur. Hapşururken bile kasıklarımız agrıo ben hemen cenin pozisyonunu alıyorum.
Korkma..

kizlar gulmeyin ama bana o aciyan yer bebegin oldugu yer gibi geldi ondan bu kadar korktum. sanki onu yerinden ediyormusum gibi
haftalardir direndim ilac icmicem diye. midem yemek borum hepsi hasar aldi ama o agriyi hissettigimden beri fitile basladim.yeter ki bebege bisey olmasin. ay anne oldum simdiden:)

Miden neden hasar aldı. Ayrıca kasık ağrısıyla fitil ne alaka anlamadım ama doktoruna sor ne diyorsa öyle yapmalısın.

Evet yine bi imkansızı başardım. 1 haftada 900gr aldım. O kadar kolay kilo alıyorumki rekor bende . allahtanboy var.ama bu hafta 3. Öğün dışarıda yedik 2 ogunde yemeğe davetliydik. Asıl sebepte bulantılarım bitti gibi bişe. Hatta tam tersi elevitten midir nedir istahim açıldı. Ilk doğumda 22 kilo aldım 2 yıl içinde 20 kilo verdim hemde s porla ve diyetle . O yüzden öncelık bebeğimin iyi olması.

Miden neden hasar aldı. Ayrıca kasık ağrısıyla fitil ne alaka anlamadım ama doktoruna sor ne diyorsa öyle yapmalısın.

midem cok kusmaktan kotu oldu yemek borumda sorun cikti. fitil de mide bulantisi icin emedur fitil aliyorum:) ilaci da var emedurun ama surekli kustugum icin doktor fitilini yazdi

slm kızlar bende aranıza yeni katılıyorum 2013 ocakta dogum yaptım ilk evladıma kazayla 2ciye hamile kalmışım şuan 10+5 günlük olduk allahım hayırlısını versin sil baştan başladık bakalım

Siyaset yapmak istemiyorumiherkesin görüşü farklıdır ama Türklere yapılan bu zulmü yediremiyorum.Benim artık tek acıdığım o insanlar.Eşim de gitti.Ben bebişimle sadece seyirci kalıyorum.Yazık çok mu zor çekilmek.Çok yazık çok

midem cok kusmaktan kotu oldu yemek borumda sorun cikti. fitil de mide bulantisi icin emedur fitil aliyorum:) ilaci da var emedurun ama surekli kustugum icin doktor fitilini yazdi
wellcome boşuna panik yapıp üzme kendini.Ben hergün 10 larca ke zhapşuruyorum ve kasığımın sancısından kıvranıyorum alerjiden dolayı.Ama şükürler olsun sorun yok.

canım mümkün oldugunca hiç bir ilaç kullanma çocugun için mide bulantı gidermek için haplar olur onlarda dahil, tek kullanacagın hamileyken parol egerki miden agrıyorsa 1 su bardagın yarısına şeker koy üzerine su ekle karıştır iç şerbet olur mide agrın kalmaz mide bulantılarına dayanacaksın yapacak hiç bir şey yok canım

slm kızlar bende aranıza yeni katılıyorum 2013 ocakta dogum yaptım ilk evladıma kazayla 2ciye hamile kalmışım şuan 10+5 günlük olduk allahım hayırlısını versin sil baştan başladık bakalım

Ne güzel arkadaşım, hayırlı olsun yeni bebişin de..sağlıklı doğsun inşallah.. hem üzülme.. aralarında çok az bir yaş farkı olacak onların.. biz de üç kız kardeşiz. annem bir yaş ara ile doğurdu bizleri :)

Çok haklısın papatya, daha yeni tüm kanalların bir anda gözü açıldı.Şu saate kadar büyük kanallar üç maymunu oynadılar. O kadar insan nasıl bir eziyete ve hışma uğradı, utanarak ve üzülerek izledim kendi adımıza..

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:)

Gizem canım günaydın sana da. Dün haberlerin gayet iyimiş, çok sevindim. Ben de iki yerde yaptırmıştım ikili testi, ikisi de iyi geldi çok şükür. Gene güzel fotilerini almışsın bebikinin, hadi bakalım..ama bence bayaa önden gidiyor seninki erkek olabiler

teşekkürler hayatımmmmm gözümüz aydın hepimizin herşeyi iyi çok şüküüüürr :)
ben pipi gördüm ya dvd verdiler bide 40 kere izledim en az resmen çıkıntı var ama bilemiyorum

itiraf ediyrummm bu gizem denen hamişi kıskanıyorum ben bi suru cici aldı kendisine..
hemde yorulmadan sıkılmadan

yaaaaaaaa neden bende alamıyorummm kussamda bugun 4 te kocam geldıgı gıbı çarşıya pazarada mağazalara gıdıyorummmm

:arkadaşını kıskanıp aldıklarını yırtan smileiiiiiiiiiiiii :))))):26:

Son düzenleme:

ayyyy aşkımmmmm yeriim ben seniiii kıyamaammmmmm :):)
staja başlicam mecbur aldım kuşummmm bidaha alıcak vaktim olmicak 6-18 haziran finaller var 19 haziranda staj başlıyo:)
ama bana alışveriş dedinmi turp gibi olurum zaten:)
ben heryere tek gidiyorummm eşimle gidince deli ediyo beni bırak aralı aşağı çık bence şimdiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…