2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Çok geçmiş olsun Yarenka,levitron muydu kullandığın ilacın adı? kardeşim de hamileliğinde kullandı. Bu arada, benim de açlık şekerim 103, acaba benimki de problem çıkarır mı diye korkuyorum şimdi.

Herşey çok iyi bebek çok saglikliymis elhamdulillah. Ama cinsiyet söylemedi etik olarak 16. Haftada soyleyecekmis. Ben cikinti gördüm ama bacak arasında, doktorda bu dönemde hem kiz hem erkek bebekte olur dedi ama inanmadim :)))

canım kaç çıktı tsh bende 50 likten 1.5 içiyorum benimkide çok düşmemişti şimdi durum nedir bilemiyorum 10 gün sonra kontrolüm var
2.33 çıktı canım, ben de aynen 50 likten 1 tane içiyordum şimdi 1.5 yaptı
yok canım euthyrox kullanıyorum, valla şekeri bayağı önemsedi doktorum dikkat et dedi, bugün 13+0 oldum 6 hafta sonra tekrar gel dedi, 12. haftadan sonra şekerin sınıra yakın olmaması gerekiyormuş

seninle aynı tarihmisiz canm :) benimde sat a göre bugün 12+0 çarsamba yada persembe ikili tarama için gidicem inşallah kendini gösterir bebişim

Uff bu doktorlar ne acayip yarenka, bazıları çok ilgili bazıları çok ilgisiz. Özele de devlete de beraber gidiyorum. Hiçbirisi bahsetmedi bana bu konunun ciddiyetini. Ben kendim şüpheleniyordum. 103 ya sınırda tabii peki diyet mi verdi sana? Ne yapmanı söyledi şeker için?

açlık kan şekeri benimde 100 çıktı sınırda önemli değil ama takip altında tutcaz dedi canımm

Son düzenleme:

çok şaşırdım ya... bende 2.5 un altına düşer de biter diye ümit ediyodum. üstelik dozunuda arttırmış hani aynen devam et dese artmasın diye devam et demiştir diyeceğim ama arttırmış olması ilginç. neyse canım Allah şifa versin

merhaba kızlar bugun bebeğimin cinsiyetini öğrenmek için gitmiştik ama gene göstermedi bebişim öğrenemedik cinsiyeti kızlar benim biraz moralim bozuldu:2: ben gebeliğimin 2.ayında kese etrafında kanamam oldugu için progesteron kullanmıstım ve evde hep yatmıstım zaten 1 tek o haftalarda sıkıntım olmuştu bulantım olmuştu ama 1 ay dır cok şükür ki iyiydim..gerci en son gıttıgımde bırazcık kanama goruyorum demişti doktorum ama pek üstünde durmamıştık..benim son zamanlarda kasıgımda agrı olmaya başlamıstı ben pek önemsememiştim rahim buyuor diye ama 1kac kez cok şiddetli olunca bu sefer ultrosan girmeden soyledım ve ultrsonda kanamanın devam ettıgını gorduk ve rahımde kasılma da oluyormuş..bu yuzden acıle gonderdi bizi..serum taktılar fitil ve hap verdiler 1 kac saat hastanede kaldık..10gun rapor ve progestoron kullanmaya başladım tekrardan bebeğim cok şükür saglıklı büyümüş 74 mm olmuş rabbime binlerce şükürler olsun ki o iyi...böyle işte kızlar gebeliğim cok iyi gidiyordu pek bır sıkıntım yoktu ama işte doktor kendini iyi hissettıgın için kendine cok yüklenmişsin ve yorulmussun dedi ..sizlerde kendinize dikkat edinn..Rabbim bebişlerimizi saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin ..aminnn

BU ARADA KIZLAR BENİM DOKTORUM HER MUAYENEDE BAN HURMA YE DİYOR BİLGİNİZ OLSUN BUGUN GENE SÖYLEDİ HURMA RAHİMİ GÜÇLENDİRİYORMUŞ

Son düzenleme:

Oh çok şükür tabi en önemlisi sağlıklı olması. Allah sağlìklı kucağımıza almayı nasip etsin hepimize bakalım perşembeye bana nedicek benim doğum tsrihime 14 aralık diyor

Seninle aynı haftadaymışız. Ben de ikinci ayımın son günü kanama yaşamıştım. Hastanede yattım ben de bir ay kadar. Sonra bir aya yakın rapor kullandım. dinlendim evde. ama benim de rahim bölgemde kanama vardı. Doktor dikkatli olmalısın dediyse de rapor vermedi fazladan. Kendimi çok yormadan çalışmama rağmen benim de çok ağrım ve akıntım oluyor bazen. Hatta kahverengi. Progesteron kullandım ben de bir süre..İnşallah şu gebeliği rahatça geçiririz arkadaşım..

Çok mutsuz oluyorum artık olumsuzluklar artınca..sanki alttan böyle düşecek gibi bir korkum var, panik atak oldum valla..bebek de hissediyor tabii olumsuzlukları hep..

ayy nasılsınız kızlar bi yandan geçmişi okuyorum kaç gndür giremdimm.. nasılsınzz cicşlerr bakm

medikal parka gidomuşuz hep berber doğuma hadi bakm )))

açlık kan şekeri benimde 100 çıktı sınırda önemli değil ama takip altında tutcaz dedi canımm

Hep bu burgerlerden gizo cinim, bak gene yemek yetişmedi , burger yiyelim dedim..yuppi dedi eşim

Sonra o benim burgerimin yüzde 75'ini de yedi..bir heves ediyorum ben de sorma :)

Onların içinde kolesterolu ve şekeri yükselten maddeler var ama ben gene dayanamadım..neyse...

canım ben özele gidiyorum ve çok ilgili bir doktor, sadece şimdilik dikkat et dedi ailede var mı diye sordu, ben hergün mutlaka çikolata yiyorum 2-3 günde bir tatlı yiyorum işte maalesef onları kısmam lazım, diyet falan vermedi.
senin randevun ne zaman ki canım

ben de öyle ümit ediyordum ama olmadı, artırmasının nedeni de bebek büyüdükçe ihtiyaç artıyormuş, 1-2 hafta sonra günde 1 tane kesinlikle yetmez dedi o yüzden 1.5 yaptı canım

ayy yavrum benm ya..allh herkesi ananlı babalı büyütsün..ne kdr duygusal..cnm benm yaaa...

ben yemiyodumki kuşum çok ben tatlıcıydım gözümü tatlıyla açıyodum sonra pilaav makarna aşklarımdı resmen
ben zar zor peynirli poğaça yaptım daha atmadım fırına ama :) çayda demlerim domates salatalık karpuz al sana yemek
duş aldım çıktım yine kustum ne zaman duş alıp çıksam kusuyorum istisnasızzz

Son düzenleme:

Bak şimdi tatlı didin, canımı yidin!

Sahi ben de çok abur cuburcuydum,şimdi yiyemesem de...

Bak şimdi tatlı didin, canımı yidin!

Sahi ben de çok abur cuburcuydum,şimdi yiyemesem de...

bende öyleydim cipsler dondurmalar jelibonlar ohoooo şimdi görmek bile istemiyorummmmmm.evde olduğum için daha çok yiyodum zaman nasıl geçsin başka

inşallah canım... benim aslında biraz ihmalim var yani 2.ayımda böyle olumsuzluklar yaşamama ragmen kendimi iyi hissedince dikkat etmedim yine eski kosusturmacalı hayatıma devam ediyordum ama gel görki işe tekrar aynı başa dondum neyseki bebeğim iyi saglıklı cok şükür..saglıksız olan benim vucudum hemen tepki veriyor ..oyuzden dikkat edelim arkadaşım.. benim öyle dısarı akıntım kahve olmuyor ultrosana girince soyluyor doktor senin dısarı da oluyormus canım sakın ihmal etme sende doktoruna soyle bence gerekirse tekrar kullan progesteron bebişlerimiz için napalım dayancagız herşeye..mutsuzda olma bebişlerimiz iyi çünkü büyüyorlar inşallah düzelcek herşey..aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…