2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kızlaaaar, size bi haberim var :)))
bugün eczaneden hamilelik testi aldık,
az önce yaptık,
veee pozitif :)))
bana kardeeeşşş geliyoooo :))))

yaaa geceden beri forum kapalı bi b.k yazılmıyordu... aman ne güzel yapmışlar forumu saçma sapan bir hal almış... kırk saattir kurcalıyorum dandik bişey olmuş..

az önce yaptık,
Yaaaaa okudugumdan bedi yazmaya calisiyorum dedim bendemi bi sorun var acaba.cok sevindim ben vallahiii:)gazada gelirimmm:)

Aynen saçma sapan olmuş.. Renkler de berbat
ya aynen öznur sinir geldi... ee beğen tuşu vardı zaten de ben şimdi çoklu alıntı yapma olayını bulamadım :KK43:(

haa bi de kimler çevrimiçi onu da göremiyorum sanki...

bi de hamilelik takvimimde egenin ayları gitmiş :KK43:((

ay sinir geldi valla...

ya aynen öznur sinir geldi... ee beğen tuşu vardı zaten de ben şimdi çoklu alıntı yapma olayını bulamadım :KK43:(

haa bi de kimler çevrimiçi onu da göremiyorum sanki...

bi de hamilelik takvimimde egenin ayları gitmiş :KK43:((

ay sinir geldi valla...
Deneme yapym dedim :)

az önce yaptık,
Ayyyyyyyyyyyyy inanmıyorum hayırlı uğurlu olsun tatlımmmmmmmmm çok sevindim valla benim de korkularım vardı az önce test yaptım sonuç negatif suan için istemiyodum maddiyattan kaynaklı ve ben üni kazandım açıktan okuyacam ve 2015 ocak itibari ile çalışmayı düşünüyorum ondan daha erken benim için :)

Ayyyyyyyyyyyyy inanmıyorum hayırlı uğurlu olsun tatlımmmmmmmmm çok sevindim valla benim de korkularım vardı az önce test yaptım sonuç negatif suan için istemiyodum maddiyattan kaynaklı ve ben üni kazandım açıktan okuyacam ve 2015 ocak itibari ile çalışmayı düşünüyorum ondan daha erken benim için :)

kız egenin kardeşi değil haaa, ben egeye kardeş yapmıcam...
bana geliyor kardeş :)
abla oluyorum abla :)

Anladım kuzum bnim o zaman hayırlı uğurlu olsun kuzumm bende geçen günlerde bahsedince sen hamilesin sandım yavru :)

ay aman aman canım allah korusun o hafta ben çok gergindim, yaptım test bende bişey çıkmadı :))
ege dayısıyla büyüsün işte kardeş kardeş gibi :)))

meltemcim dün gece gördüm mesajını ama cevap yazmaya izin vermedi site. şuan merak ettim açtım açmaz olaydım, bu ne uyuz olmuş yaa üstelik bebeklerin takvimleri gitmiş, ödül puan nasıl kazanılıyor onu da anlamadım tlf dan açmaya korkuyorum dedim önce pc den inceleyim ayrıca alıntılanan mesajlar aynı tlf daki gibi geliyor buraya tıklayın yazıyor ama tırt tık falan yok

meltemcim dün gece gördüm mesajını ama cevap yazmaya izin vermedi site. şuan merak ettim açtım açmaz olaydım, bu ne uyuz olmuş yaa üstelik bebeklerin takvimleri gitmiş, ödül puan nasıl kazanılıyor onu da anlamadım tlf dan açmaya korkuyorum dedim önce pc den inceleyim ayrıca alıntılanan mesajlar aynı tlf daki gibi geliyor buraya tıklayın yazıyor ama tırt tık falan yok
ya ben siteyi hiç anlamadım hiç de hoşuma gitmedi... herşey çorba olmuş.. face kapattım zaten bi süreliğine, cinlenicem şimdi buraya girmeyi de bırakıcam... kırk saattir kurcalıyorum afakanlar bastı..

X