2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ya bu biraz bana ders oldu okadar pinpirikleniyordumki esime vs aman dusurursun aman şöyle tut falan okadar dikkat etmeme en korktuğum seu oldu yatak yuksek iste allahtan yastik koymustum yanına direkt cakilmadi sanirim yere duserken besiginecarpti kafayi muhtemelen ucuz atlattik. Allah hepimizin meleklerini korusun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bizimkini de eli iste gozu oynasta babasi sagolsun kendi telefonds oyun oynayacak diye dusurdu.benim yatagimda oldukca yuksek ama korkusundan agladi.onlar bizden daha dayaniklilar inan.bisey olsaydi anlardin icini rahat tut olabiliyo boyle seyler.gecmis olsun

Bizimkini de eli iste gozu oynasta babasi sagolsun kendi telefonds oyun oynayacak diye dusurdu.benim yatagimda oldukca yuksek ama korkusundan agladi.onlar bizden daha dayaniklilar inan.bisey olsaydi anlardin icini rahat tut olabiliyo boyle seyler.gecmis olsun

Erkekler biraz daha rahat oluyorlar. Bixim bebekten sonra aramiz acildi cunku her seye okadar titizleniyorum ki yok ceryan yapmasın yok elini yikadinmi yok çocukla sakin oyna hirpalama tek elinle tutma vs vs esimin benim kadar hassas davranmamasi batiyordu bana ama en cok zararida kendim verdim çocuğa 2 hafta once kiraz parcasi kacti bogazina dün düştü bunlar hep benim hatalarim sukurler olsunki Allah korudu. Dun benim miladimdir artik relax olcam cunku olan oluyor zaten

Erkekler biraz daha rahat oluyorlar. Bixim bebekten sonra aramiz acildi cunku her seye okadar titizleniyorum ki yok ceryan yapmasın yok elini yikadinmi yok çocukla sakin oyna hirpalama tek elinle tutma vs vs esimin benim kadar hassas davranmamasi batiyordu bana ama en cok zararida kendim verdim çocuğa 2 hafta once kiraz parcasi kacti bogazina dün düştü bunlar hep benim hatalarim sukurler olsunki Allah korudu. Dun benim miladimdir artik relax olcam cunku olan oluyor zaten

Oyle ol gercekten canim olabiliyo cunku kazalar sen bu kadar titizlenerek kendine yazik edersin.sakinan goze cop batar tabi saldim cayira olmamak lazim mesela bizimki tamamen keyfi dustu parcaliyodum esimi bende:)

canım nerelerdesin? ne gibi sorunların var bilemedim, yaz buraya cevaplayan oluyor. oğluşun nasıl? bugün kızımı yataktan düşürdüm çok üzgünüm genel olarak birşey yok ama yinede endişe ediyorum

buarada bebek bisküvisi için bir tarif denedim şahane oldu hiçbirşey yemeyen kızım 2 tane bisküvi yedi şeftali püresine karışmış halde.

1 c.b tam bugday unu
1 c.b pirinç unu
1 ç.k. irmik
2 y.k tuzsuz tereyağ
1-2 y.k yoğurt
175 derecede 20 dk da falan pışıyor

pekmezin fırına girmemesi gerektiğini okudum birkaç sitede oyüzden pekmez koymadım.

gecmiş olsun canımmm korkma internette ilk muayene var tüm vücudu kontrol etmeyi öğren daha çok düşecekler ben de düşürdüm göz göre göre hem de 4 aylıkken acile gittik röntgen istediler çektirmedim gözlemledim 24 saat. allaha emanet onlar.

en büyük sorunum yapışık ikiz gibi olmamız bir dakika yalnız kalamıyo hiç bişeyle ilgilenmiyo ama bu kırkı çıktığından beri aynıydı. yemek yapamıyorum tuvalete bile giremiyorum. yeni yeni hıçkırarark ağlamaları başladı. yanından kalktığım an canı yanmış gibi ağlıyo. buna benzer şeyler. şuan bile ayaklarımın dibinde mızırdanıyo pc başındayım diye...eminim benzer durumda olanlar vardır işte ben okuyamadığım için sırf benim başımda sanıyorum. elbette şükrediyorum bunlar büyük sorunlar diil ama 24 saat böyle geçince ve etrafta huzurlu mutlu çocuklar görünce daralıyorum sabrım tükeniyo. belki de benim dengem bozuldu yalnız başıma mücadele etmekten bilemiyorum :KK43:

gecmiş olsun canımmm korkma internette ilk muayene var tüm vücudu kontrol etmeyi öğren daha çok düşecekler ben de düşürdüm göz göre göre hem de 4 aylıkken acile gittik röntgen istediler çektirmedim gözlemledim 24 saat. allaha emanet onlar.

en büyük sorunum yapışık ikiz gibi olmamız bir dakika yalnız kalamıyo hiç bişeyle ilgilenmiyo ama bu kırkı çıktığından beri aynıydı. yemek yapamıyorum tuvalete bile giremiyorum. yeni yeni hıçkırarark ağlamaları başladı. yanından kalktığım an canı yanmış gibi ağlıyo. buna benzer şeyler. şuan bile ayaklarımın dibinde mızırdanıyo pc başındayım diye...eminim benzer durumda olanlar vardır işte ben okuyamadığım için sırf benim başımda sanıyorum. elbette şükrediyorum bunlar büyük sorunlar diil ama 24 saat böyle geçince ve etrafta huzurlu mutlu çocuklar görünce daralıyorum sabrım tükeniyo. belki de benim dengem bozuldu yalnız başıma mücadele etmekten bilemiyorum :KK43:

Canim cok zor gercekten bizimde 1 ayimiz oyle gecti cok sukur atlattik ama seni cok iyi anliyorum.insanin sinir sistemi bozuluyo benim oglum normalde sakin uyumlu bi bebek ama gectigimiz ay inan burnumdan geldi.tek basina tuvalete gidememek ne demek bilirim.varsa etrafinda yardim al canim bu sekilde kaliteli verimli vakit geciremezsiniz yazik cok yipranirsin.senden baska hickimsede durmuyomu?

Kontrol ettim ama arada bie garip bir hareket yapıyo gozlerini kisip yukari bakıyor sorunlu cocuklar gibi feci surekli bisey cikariyor belki düşmeyle alakalu degildir.
Bende hep kizimin beni tanimamasindan sikayetciydim bu ay felaket oldu evde 1dk yalniz kalmiyor bazen taninda esimde olsa benim ciktigimi gorunce agliyor amaaa biraz oyalasa yanindaki kişi susuyor. K.v. lere gidince beni hic sallamıyor yuzume bile bakmiyor evde yalnızken agzima ediyor ama bütün huysuzlugu bana. Buarada baya dis cikarmissiniz. Bizzde ddaha tik yok.

Bilmiyorum :KK43: sitenin bahçesinde oldu olay ben hemen taxi
İle özel hastaneye gittim ama kulağındaki kandan korktular oradakiler
Kbb Dr u gördü oradaki cok kan var tıp fakültesine gidin tomografi çekilsin sonuca göre müdahele edilebilir dedi
Burda tomografi yok dedi ceneslndeki yarık ile Uludağ uni tıp fak gittik
Bu arada arka dişlerinde kırıklar var :KK43:(( bi tanesi çekilecek buyuk ihtimal şu ceneslndeki dikişler bi Alınsında

Neyse sanırım devlet hastanesi olduğu için estetik dikiş yok Yada acilden girdiğimiz için mi
Hiç bilmiyorum diar

Şimdi Anıl yazdı düzenli o jel i kullanırsam işe yarayacak galiba

denizcim çok geçmiş olsun canım yakışıklı oğluna nazarlar değdi sanırım daha küçük inş iz felan kalmaz rabbim korusun yavrularımızı..

bebeğini düşürenler kervanına bende katıldım kızım salonda kanepedeydi nasıl düştü anlamadım kafası yere çarptı çok korktu içini çeke çeke ağladı yavrum bende ağlıcaktım zor tuttum kendimi :2: şu an uyuyor ama sürekli takipteyim bu ikinci düşüşü bir kaç ay öncede babasına bırakmıştım oda onu yalnız bırakmış düşmüştü .... bu arada bizimde hala dişlerimiz çıkmadı ...

Merhaba. Merak edenler olmus durumumuzu. Benim mesaji alinti yapmadiginiz sürece farkedemiyorum bana yazdiginizi. Ameliyat gunu habire ertelene ertelene bugune kaldi. Sabah oldu. 1-1,5 saat surdu. Yeni odasina getirdiler. Kendinde suan. Sonuc ise ne iyi ne kotu. Patoloji sonucu beklenecek bir haftaya cikarmis. Umit dunyasi diyoruz ve bekliyoruz. Iyi huylu demişlerdi ama saniyorum biraz farkli şeyler gormusler. Rabbim onu bana ve kizimiza bagaslasin. Surundurmesin. Dualariniza devam edin lutfen..

Merhaba. Merak edenler olmus durumumuzu. Benim mesaji alinti yapmadiginiz sürece farkedemiyorum bana yazdiginizi. Ameliyat gunu habire ertelene ertelene bugune kaldi. Sabah oldu. 1-1,5 saat surdu. Yeni odasina getirdiler. Kendinde suan. Sonuc ise ne iyi ne kotu. Patoloji sonucu beklenecek bir haftaya cikarmis. Umit dunyasi diyoruz ve bekliyoruz. Iyi huylu demişlerdi ama saniyorum biraz farkli şeyler gormusler. Rabbim onu bana ve kizimiza bagaslasin. Surundurmesin. Dualariniza devam edin lutfen..

Canımmmmm çok geçmiş olsun ameliyatı atlattınız bundan sonrası da umarım böyle problemsiz geçer dualarım seninle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım tabiki mrk ettik
Demek bugüne ertelendi.
Sag salim evinize dönmenizi nasip etsin Rabbim
Cok şükür kendinde imiş eşin.. Çok şükür

denizcim çok geçmiş olsun canım yakışıklı oğluna nazarlar değdi sanırım daha küçük inş iz felan kalmaz rabbim korusun yavrularımızı..

bebeğini düşürenler kervanına bende katıldım kızım salonda kanepedeydi nasıl düştü anlamadım kafası yere çarptı çok korktu içini çeke çeke ağladı yavrum bende ağlıcaktım zor tuttum kendimi :2: şu an uyuyor ama sürekli takipteyim bu ikinci düşüşü bir kaç ay öncede babasına bırakmıştım oda onu yalnız bırakmış düşmüştü .... bu arada bizimde hala dişlerimiz çıkmadı ...

Sagol canım bnm cok teşekkür ederim
Oldu işte böyle bi olay.. Allah onu bana bağışladı ağzı yuzu yamulmadı şükür
Sizede gecmiş olsun canım
Yavrularımızı pamuklarda sarsak oluyor işte :KK43:

Ameliyati atlattnz bundan sonrasni da atlatrsnz insallh cnm. Gecms olsun

$10489619_10152392393164495_1662339033939087873_n.jpg

sağ baştan;

Defne,
Eylül,
Azra,
Ege Deniz,
Erva,
Ali,
Aras

:)))

Kizlar benim yaramaz oglum kahvaltda bulamaci sevmedu agzna cimdik cmdk veryrm oyle sevyr cignemeyi. Ekmek veryrmsunuz? ne ekmegi veryrsnz siz? Tambugday ununu suyla yogrdum psrdm ama mayasiz oldugu icin pek iyi olmadi. Firinda tuzsuz tambugday yok kepek var. Gerci kasikla bisey yemedigi zaman beyaz ekmk bile verdm ama vermk istmyrm.

canım ben uno premium tam buğday alıyorum, buzluğa atıyorum, hergün 1 dilimin yarısı kahvaltıya yarısı çorbaya kullanıyorum.

Caniiiiim nerelerdesin sen yaaa teselli bulurum diye yazdım foruma ama kimse yoktu teselli verecek... hala endişeleniyorum aslında bişey oldumuki diye ama edim gayet iyi cocuk gerek yok diyo

Denizcim coook geçmiş olsun iyidir inşallah umatim iz de kalmaz disine de üzüldüm ya henuz o aşamaya gelemrfigim icin bilemiyorum kalici disimi kırılan gecici dislerdenmi

ay canım misafirim var da çok giremiyorum... ege de ara ara huysuzlanıyor... vakit olmadı pek.
okudum okudum da yazamadım.
kusura bakma artık :KK43:(

Ya gecen mete de dustu yatakodasnda. ustelik ben de ayni odadaydm dolaba bsy asyrdm.kafami cevrmmle dusmesi bir oldu. Bi ciglik kopardim. Yerde yuzustu dryrdu hemen aglamadi galiba cglgmdan sonra agldi kucgma alrkn. Sonra cok surmedi aglmsi hemen sustu. Cok korkmstum tabiiki sizlet gbi ama babasna hemen guluck atnca rahatladim. Ayy fildir fildrlar valla

ay canım size de geçmiş olsun..

O da bbiseymi bu ay 4. Ye dusurduk..:KK1:
Yalama oldu kuzum..

istatistikler siz de tutmadı...
geçmiş olsun..
dikkat et kara üzümüme yaw...

canım ameliyatı sağ salim atlattınız buna şükür öncelikle... sonuçta beyin ameliyatları çok zor. kısa süren bir operasyon ve kendinde şuan bunlar da çok çok iyi haberler.
ben inanıyorum ki pataloji de temiz çıkacak.
ara ara haberdar et.

Ohh mis yakismistir eminim:)yoktun eksikligiin belli oldu yazicaktim bende sana bi sorunmu var diye:))bende bandanayi bi deniyim ama sicakta zorlarsa direk 0'a vuruyim diyorum:))

$45406_427431659494_2191540_n.jpg

canım bu model, ama bu 4 yıl öncesinin foto yeni saçımla foto yok..
yani yanımda hep birileriyle var onları da koymak istemiyorum.
ama yine bu model ve kendi saç rengimle..
ferah rahat :))

canım yazdım misafirim var, okuyup okuyup kaçtım hiç yazacak zaman olmadı...
ama siz yazın ben yakalarım sizi merak etmeyin :)))

Eki Görüntüle 1213731

canım bu model, ama bu 4 yıl öncesinin foto yeni saçımla foto yok..
yani yanımda hep birileriyle var onları da koymak istemiyorum.
ama yine bu model ve kendi saç rengimle..
ferah rahat :))

canım yazdım misafirim var, okuyup okuyup kaçtım hiç yazacak zaman olmadı...
ama siz yazın ben yakalarım sizi merak etmeyin :)))

Meltemmm nasil tanidiksin nasil:))fistik gibisin cok yakismiiis:)

X