2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Canım bu gidişimde 7+5 haftalık ölçüldü bebek.Benim kesin bi SAT'ım yok.Ölçüme göre internette hesaplayınca tahmini doğum 30 Kasım gözüküyor.Benim 2. doğum olacağı ve sezeryan olacağı için 15gün önce alırlarmış yani tahminen Kasım ortası yada sonuna doğru denk gelecek.

hııı anladım tatlım.peki sezeryan senin tercihinmi...yoksa dr unmu ben bir engel yoksa normal yapmayı düşünüyorum

Canım kese boyu hangisi? ben sadece bebek boyunu biliyorum crl'yi. Bu sefer bana verdiği çıktıda kese boyu yoktu sanırım bundan önce 5. haftadakinde vardı galiba.

P.tesi doktora gittiğimde banada kese boyutunu söylemedi.
Kalp atışını duydum ya kese mese pekte gözüm görmedi

testi ne zaman yaptın canım ben 2 nisanda yapmıştım 371.26 çıkmıştı sat da 5 mart herkesin bir olmaz ki canım bende daha doktora gitmedim kesin sonuç ultrasonda belli olur kaç haftalık olduğun

bende testi 5 nisanda yapmıştım canım önce idrar testi yaptım pozitif çıkınca kan testi yaptırdım pazartesi yada salı da doktora gitmeyi düşünüyorum

tatlım keseyi görebilmesi için bhcg değerin 1500 civarlarında olması lazım oda vajinal ultrasonda karından içinse 5000 e yaklaşması lazım

ben hemkeseyı hemde bebegı gormus olacagım ıste
tabı sen bılırsın gıt ıstersen benım vajınal usgde cıkmadı 997 ıken oyuzden tekrar tekrar gıtmek ıstemıorum garantıcıyım galıba bıraz:)

tatlım keseyi görebilmesi için bhcg değerin 1500 civarlarında olması lazım oda vajinal ultrasonda karından içinse 5000 e yaklaşması lazım

tabı sen bılırsın gıt ıstersen benım vajınal usgde cıkmadı 997 ıken oyuzden tekrar tekrar gıtmek ıstemıorum garantıcıyım galıba bıraz:)

eylem yokmuydu sizin oralarda sabah eşimi zar zor ikna ettim izin aldı görümceme sıra al dedik 2 çocukla 1 saat yol gittik ve eylem varmış görümcecimde aaa siz bugünmü gelecektiniz demş aynen geri döndük yorulduğumuzla kaldık biz değilde çocuklar mahvoldu gıcık oldum ben öğretrmenim 1 kez katılmadım eyleme çocukların ne suçu var diye düşündüm zaten kimse takmıyo eylemi falan bugünde olan bize oldu offfff

bide ne buldum kızlar

Bu yöntem bircok kişide dogru sonuc verdii.
bebegin7-8-9 haftalıkkenki usg resimine direkt baktıgınızda;
bebek kesenin soluna yakınsa bebek erkek,
sagına yakınsa kız.
ben 2 oğlumun fotosunada baktım sağda duruyolar yanlış

ama kese yuvarlaksa kız şekilsizse fasulye vs gibi erkek diyo

benim ikiside şekilsiz yani erkek doğru

çin takvimi 2 oğlumdada tuttu
rus takvimi 2. oğlumda tuttu

Merhabalar ben Mine :)

15 aylık bir oğlum var ocak 2011 annesiyim şu anda muhtemelen (dr.gitmedim henüz sata göre) 2012 aralık annesi olacağım :)ilk bebeğimi de burda büyüttüm ikinciye de burdayım :) Hamile olan tüm annelere evlatlarını sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin..

tatlım şimdi benimki iyice karıştı
ruslar kız diyor çinliler erkek
hahahahhhhh

hoşgeldin aramıza allah analı babalı büyütsün canım

kasık ağrılarınız devam ediyormu benim sadece bulantım kaldı 2 gündür kasık ağrım hiç olmuyor sizde nasıl

tiplerini yediklerim oyyyyyyh maşallahhhhh
şu kesenin şekilsizliği olayını bana açıklar mı biri

kasık ağrılarınız devam ediyormu benim sadece bulantım kaldı 2 gündür kasık ağrım hiç olmuyor sizde nasıl

canım, yazını görünce hemen atladım :) çünkü karnıma bıçak gibi sancı saplanıyor günde bir kaç kez. ve iki büklüm oluyorum. sanki regl sökülmesi gibi bi sancı. bulantımda dün başladı daha çok feci. dün akşam sadece çorba içebildim.

sizde de varmı sancı çok merak ediyorum, leke veya kanama olmadı şimdiye kadar ama bu sancılar korkutuyor.

benmde bulantılarım 6hafta itibariyle basladı ve tam gaz devam ben yemek yemekten bıktım midem dısarı atmaktan bıkmadı ve gün içinde sürekli sürüyo:2::2::2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…