2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

oh maşallah ya neden o kadar geç çağırdı??
canım bilmiyorum ama sanırım garanti olsun diye o zaman çağırdı bakalım hayırlısı canım

canım çok güzel hayırlı olsun maşallah kocaman olşum cücüğün teyzesi yesin onu rabbm sağlıkla kucaımıza almayı nasip etsin amin

maşallahhhh allah nazarlardan saklasın kuzum benim yaaaa minicikkkk
bugünmü gittiniz doktora ultrasonda kaç haftalık görünüyor burdakiyle tuttumu haftası bebiş resimler taze taze bugündenmi

gitmeyimmi o zaman kafam karıştı şimdi

maşallah bebişine

oh maşallah ya neden o kadar geç çağırdı??

Bizim gebelikler sorunlu ve sıkı takipte oldugu için biz alışmışız 10-15 günde bir çağrılmaya, normal hamileler öyle bizim gibi zırt pırt gitmiyorlar ki :)
Hatta bana 15 gün bile çok uzun geliyor, bir sonraki kontrol haftaya Cuma iple çekiyorum valla.

bende hayret ettim valla nasıl o kadar geç çağırdı :)

maşallah bebişine

teşekkür ederim tatlım..hepimizinkine maşallah

yeme teyzesiii lazım o bizeamin canım inşallah hepimiz sağlıkla doğumlarımızı yaparız
maşallahhhh allah nazarlardan saklasın kuzum benim yaaaa minicikkkk
bugünmü gittiniz doktora ultrasonda kaç haftalık görünüyor burdakiyle tuttumu haftası bebiş resimler taze taze bugündenmi

yok canım 16 sında gittim pazartesi günü yanii...dr hiçbişi demedi,,,20 gün sonra kolu bacağı çıkar ozaman yine gel dedi tamam dedim
gitmeyimmi o zaman kafam karıştı şimdi

maşallah bebişine

maşallah Allah ım bize de nasip eder inşallah.canım fotolarda göremedim.kesen kaç mm di bebiş varken.bayıldım yaa ben kuzumu görmek istiyorum.

Selam hanımlar... Bugün öğlen kontrolüm vardı... Miniğim kendini göstermiş ve kalp atışlarını da dinledim bu gidişimde... Ultrason ölçümüne göre 7+5 çıktı. Artık Aralık annesi olamayacağım kesinleşti gibi.Muhtemelen Kasım ortaları yada sonuna doğru doğacak bebişim Allah'ın izniyle.Birazdan resmini de koyarım.Boyu 1,38cm :)

.............................................................................

Son düzenleme:
maşallah Allah ım bize de nasip eder inşallah.canım fotolarda göremedim.kesen kaç mm di bebiş varken.bayıldım yaa ben kuzumu görmek istiyorum.
inşallah tatlım allah hepinizin gönlüne göre versin...ya onu diyordum bende kesem kaç mm ben nerden öğrenicem drada bişey sormadım oda bişey demedi,,,ben bu işten hiç biş anlamadım ikinci gidişimde sorularımı kağıda yazıcam zaten:26:

dr mu söylüyor hangi tarihte doğacağını bende sorayım bak bi dahaki gidişimde,,ya niye bizim dr biş idemedi ağlamak sitiyorum..bende kalp atışlarını duyunca herşeyi unuttum zaten

.............................................................................

Canım kese boyu hangisi? ben sadece bebek boyunu biliyorum crl'yi. Bu sefer bana verdiği çıktıda kese boyu yoktu sanırım bundan önce 5. haftadakinde vardı galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…