2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

canım üstten net görünmez küçükken kanamayı keseyi alttan daha rahat görürler sorun yok aslında biz çok büyütüyoruz bende çok bekledim alttan bakmasın diye de dünkaçamadım
o da var tabi :)
bana henüz bakmadılar alttan
abdominal giriyorum ultrasona :)

inşallah bunu sağlıkla kucağına alırsın canım
duydum kalp atıştıalrını çok şükür

bol su da baş ağrısına iyi gelir migreniniz falan varsa günde 4 lt su şart

inşallah canım sağolasın :))
pıtpıt ne güzel yaa dünyada duyulan en güzel ses :)

inşallah bunu sağlıkla kucağına alırsın canım
duydum kalp atıştıalrını çok şükür

bol su da baş ağrısına iyi gelir migreniniz falan varsa günde 4 lt su şart

sağolun kızlar ilginiz için iyiki varsınız
migrenim yok normal bi başağrısı benimkisi geliyo gidiyo bu sefer gitmedi

Canım ben ilk hamileliğimde birşey kullanmadım arada sırada kakao yağı sürüyordum oldum olası vücuduma birşey sürmeyi sevmem hep üşenirim de ama çok şükür karnım hiç çatlamadı sadece bacaklarımda çok az belli belirsiz çizgi oldu selülitler kadar bile değil :) Umarım bu hamilelikte de çatlamam.
Doktorum mutlaka güneş kremi kullanmam gerektiğini yüzümde çok lekeler olacağını söyledi sanırım uzun bir yaz beklediği için zaten çillenmeye müsait bir yüzüm var. Oğluma kullandığım yüksek faktörlü kremi kullanmaya başladım inşallah etkili olur en sinir olduğum şey zaten yüzümde ki çiller

lıerac kullandım ılk aylardan ıtıbaren dunya harıtası var karnımda:)bır halta yaramadı genetıkmıs ama doktorum soylemıstı zaten ancak catlamayı azaltır dıe bu azaltmıs halı sanırım

Eki Görüntüle 394641 Eki Görüntüle 394642

buda benim minişim teyzeleri tel dan çektiğimden kötü çıktı biraz

senın o mınısını yerım :)masalllah yaa bende keseyı gormek ıstıyorum artık(

merhaba canım hayırlı olsun bebeğin allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
ben de senin gibi düşünüyordum asla ilaç kullanmam diyordum. bir gün kontrol için doktora gittiğimde doktorum keyifsiz duruyorsun dedi. evet çok başım ağrıyor çatlayacak gibi dedim ee neden minoset içmedin içebilirsin demiştim dedi. hayır içmem bebeğim için ilaç kullanmayacağım dedim. doktorumsa bu şekilde bebeğine daha çok zarar veriyorsun sen ağrı çektikçe o daha çok strese giriyor acil rahatlaman lazım dedi. 39. haftamda da çok ağır grip geçirdim bu şekilde hem bebeğe zarar verdiğim hem de doğumu kaldıramayacağım düşünüldü ve antibiyotik kullandım. demek istediğim eğer gerekiyorsa ialç kullanın zaten zevkine hiçbir anne ilaç kullanmaz sıkıntınız çoksa güvenli ilaçları kullanın bebeğiniz de strese sokmayın sağlıklı hamilelikler

merhaba hepinizin bebişleri hayırlı uğurlu olsun 3 sene önce bugün büyük aşkım bitanem oğlumun varlığını öğrenmiştim. zaman çok hızlı geçiyor, şuanda nerdeyse 2 buçuk yaşında kuzucuğum ve bu sabah bana anneeee seni çok seviyorum dedi :))) nerdeeen nereye kesenin içinde küçücük bir noktaydı şimdi koca adam oldu :) Allah sizlerede o günleri göstersin çok kolay bir hamilelik ve doğum dilerim hepinize, hoşçakalın ....

tünaydın güzel annişler şimdi kan sonucumu aldım 2 gün önce 224 olan değer bugün 815 olmuş nasıl değerim bana biraz fazla gibi geldi 2 günde 2 katına çıkması gerekirken benimki nerdeyse 4 katına çıkmış yarın doktora gitmeyi düşünüyorum keseyi görebilirmiyiz acaba

sağol tatlım allahtan çok dayanılmayacak derecede değil ağrım birde ilk gebeliğmde hamile kalmadan evel çok antibiyotik ilaç kullandım üstüne hamile olduğumu öğrendim sonrasındada bebeğimi kaybettim testler yapıldı hiçbirsorun çıkmadı doktorum ilaçlar vücuttan atılmadığı içinde yumurtayı etkileyebilme olasılığı var demişti o yüzden korkuyorum ilaçtan ama dediğin gibi en son çare senin dediğin canım inşallah hepimizin hamileliği sorunsuz geçer

CANIM ALTTAN BAKARSA GÖRÜR SENİN YİNE İYİ YÜKSELMİŞ BENİM BİRER GÜN ARAYLA 115.0 364.64 VE 1542 YE ÇIKTI :) SIKINTI YAPMA ONUN İÇİN SIPALAR İYİ GELİŞİYO GELİŞİRKEN ÖMRÜMÜZÜDE YİYO VALLA

sağol canım inşallah yarın keseyi görürüz

slm kızlar.ben sık sık giremiyorum malum bitane afacan oğlum var ev iş yemek derken vakit pek bulamıorum açıkçası.kızlar ilk gebeliğimde hep uyurdum dinlenmek isterdim.bu çok farklı sanki yerimde duramıyorum acayip bi enerjik durum sözkonusu :) hatta inanmazsınız gece uyandığımda bile kalkıp bişeyler yapasım geliyor dön sağa dön solo uyuyamıyorum resmen. aslında bol bol dinlenmem lazım hafif lekelenmelerimde var ama bende tık dinlenme yok.aranızda böle olan varmı?

selamlar annişler.
fotolar süper hepsine birer maşallah biz de nazar boncuğuuu

çok şükür ki kanamaları atlatmışsınız hepinizin iyi olmasına sevindim

bende de dün bi iki damla pembe akıntı gelmiş, sabah da ayıptır sölemesi tuvaletten sonra silerken peçeteye bulaştı biraz.
şimdi geçti bişey yok ama eşimin gazıyla doktoru aradım yine de nolur nolmaz diye,hamilelikte zaman zaman olabilir,artarsa die takip et endileşenme dedi. şimdilik kesildi inş.tekrarlamaz

oh maşallah ya neden o kadar geç çağırdı??

al bendende canım bende öyleyim acayip bir enerjim var uyku sorunu bendede oluyor sabahın 5 inde uyandım bir dahada uyuyamadım

masallah ne gusel ıste hersey yolunda demek
ama kese ıcın bence daha gec gıt.benım ılk kan taramam 977 ıdı.ve keseyı gormedık.doktor ıkı hata sonra gel dedı .bını gecmesı gerekıormus sanırım kalp atısları ıle keseyı gormek ıcın ole ıkı hafta sonra cagırdı.cuma gunu bır hafta olacak..

Kızlar merhaba,yeni gelen anneler hoşgeldiniz..

bi haftaya yakındır topice gelemedim..

ultrason fotosu koyma fikri benimdi ama hala koyamadım özür dilerim,,şimdi hemen ekliyorumm..

doktor macerama gelince,,bana idrarımı tutmam gerektiği söylenmediği için ultrasonda bebeğimi göremedik,alttan ultrason oldu..ordan baktık...kalp atışlarını duymak inanılmaz güzel ve çok hızlı atıyor,20 gün sonra tekrar gideceğimm işte benim fasülyem..bu aralar çok halsizleşmeye başladım ve mide bulantım var ama kusmadım

maşallah bebişine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…