2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

benim niye kasık ağrım bitti anlamadım şimdi bir müşterim vardı ve nerdeyse ona yarım saattir laf anlatıyorum ve ayaktayım ağrım olmadı

sizde de varmı sancı çok merak ediyorum, leke veya kanama olmadı şimdiye kadar ama bu sancılar korkutuyor.

Bende de birkaç defa oldu ama artık olmuyor, hatta kasık ağrım falan da olmuyor. Belki biraz büyüdüğü içindir bilmiyorum, 6+6dayım şuan. Ama dün annemle konuştum abime hamileyken sürekli(neredeyse 9 ay) hep dediğin gibi bıçak saplanması gibi krampları olmuş.

slm kızlar ben bugün doktora gittim ve doktorum büyük ihtimalle ddış gebelikd edi dış gebelik olmasa bile sağlıklı bir gebelik değil dedi bt sonucum doğru bir şekilde artmıyor üzülerek aranızdan ayrılıyorm Allaha emanet olun Rabbim sizi ve meleklerinizi korusun ne hamileliğinizde nede doğumdan sonra sıkıntı yaşatmasın inşallah bu arada sizlerde bana dua edin bir mümin insanın başka bir mümin kardeşine ettiği dua geri çevrilmezmiş :)

canım yaa allahım tez zamanda sana isteyen herkese nasip etsin.dualarımız seninle.moral çok önemli canım moralini yüksek tutmaya çalış

en iyisi walla yaaa.ben de hep unutuom ilk gittiğimde yazmıştımz zaten soracaklarımı.yine öyle yapıcama aklıma geldiği anda not alıcam.

canım emin mi doktor başka bi doktora daha git.yanılmıştır belki kese gözükmedi mi?

ay cok üzüldüm amin inşaallah tez zamanda saglıklı bi gebelikle bebegine kavusursun:26::26:

canım bak bi doktora daha görün hemen karar verme benim kanamam başladığında araştırma hastanesinde baktılar 5 doktor bi arada hemde kesin bi şekilde kürtaja alıncan dedi bana izin vermedim ve çok şükür o gün keseyi ölçtüler ve 3.5 mmdi kese ertesi gecetekrar hastanelik oldum ve doktor normal dedi kese şekli falan bozulmamış dedi ve 4.8 mm olmuştu bugünse 8mm olmuştu ve doktor düzgün dedi kese maşallah korkma dedi ve sakın kendiliinden düşene kadar hiç bi yerde işlem yaptırma dedi lütfen acele etme ve bi doktora daha görün lütfen üzme bizide bak en iyi örnek benm

bu da benim mercimeğimin kesesi teyzeleriii.

14.04.2012 cumartesı
5+1 gunluk 10.94 mm

Allah bağaşlasın cnm içinde bebeği gördünüzmü satlarımız yakın birbirine biz göremedikte

amin canım hepimizinkini inşallah....yok canım bızde goremedık zaten ben sat a gore bır hafta gerıden gelıyorum 25 nısana randevu verdı o gun ınsallah gösteririr kendini :)))

Allah bağaşlasın cnm içinde bebeği gördünüzmü satlarımız yakın birbirine biz göremedikte

amin canım hepimizinkini inşallah....yok canım bızde goremedık zaten ben sat a gore bır hafta gerıden gelıyorum 25 nısana randevu verdı o gun ınsallah gösteririr kendini :)))

Allah bağaşlasın cnm içinde bebeğide gördünüzmü

Allah bağaşlasın cnm içinde bebeğide gördünüzmü

aaa 126.sayfayı ben doldurdum kusur bakmayın ya net takıldı galiba :)))

benim 5+3 tü iki kese vardı küçüktü doktor çok küçükler deyip ölçmedi bile

canım çok korkuttular beni araştırma hastanesinde kanamam olduu zaman ya kalp atışı olmazsa diye çok korkuyorum şimdi ama bi sorun olsa kese gelişmez dimi benim 1 gece önce 4.8 mm iken ertesi sabah 8mm olmuştu ama drum daha bebek görünmez dedi ve karındanda görmedi vajinal ultrason baktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…