2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

kese şekli tam yuvarlaksa kız şekilsiz derken fasulye tanesi kayık su damlası..... gibi sekildeyse erkek

canım hayırlı olsun maşallah ben 5+4 günlüğüm 8mmdi kötümü ya şimdi korktum

korkma bıtanem burda hepımızın aynı gunlerde aynı olacak dıye bırsey yok bende sata gore 1 hafta gerıden gelıyorum mesela ama takma kafana kucuk olsun canı ıcınde olsun cıkınca tıkıstırırsın agzına burnuna kocaman olur ooo :)) annesı

canım inşallah sen kalp atışını duydun mu yada bebek göründümü ya ben çok korkar oldum ya boşsa falan diye

canım inşallah sen kalp atışını duydun mu yada bebek göründümü ya ben çok korkar oldum ya boşsa falan diye

yok canım o gun goremedık bebegı kalp atısı da yok tabı bende de vardı 2 gune oncesıne kadar ama artık kendımı sıkmıyorum bılıyorm o ıcımde ve benımle sende ole dusun pozıtıf dusun ıı gelıyor ınsana

canım insan hayal kırıklıına uğrayınca önce sonra çok korkuyo insan rabbim ne eylerse güzel eyler diyorum hayırlısı meleklerimiz bizimle inşallah

kızlar canım çok sıkkın sabahtan beri rahattım şimdi lavaboya geçtim yine pembe bi damla geldi sadece yine moralim bozuldu ya kasıklarımda batma oluyo korkuyorum çok ya Allah'ım yardım etsin bana ya

kızlar canım çok sıkkın sabahtan beri rahattım şimdi lavaboya geçtim yine pembe bi damla geldi sadece yine moralim bozuldu ya kasıklarımda batma oluyo korkuyorum çok ya Allah'ım yardım etsin bana ya
İnşallah bir şey olmayacak, pembe damla gibi kaldığı sürece bir sorun olmaz. Sen dinlenmeye çalış.

yüreğim dayanmıyo artık ya her pembe lekede gitti diyorum çok korkuyom artık

ya canım ALLAH aşkına düzgün bi doktora gitsene.
benim azıcık bi lekelenme var diye doktor 10 tane progestoron iğnesi yazdı.
daha 4 tane daha var onları da vurdurucam.
devam ediyosa git bak geç kalma sonradan lütfen.

yarın gitmeyi istiyorumda ne bileym bulunduğum ildeki en iyidoktora gidiriyorum off offf

tatlım seni azcık rahatlatayım sen çok stres yaptıkça dahada artar lekelerin.ilk gebeliğimdede tam 3 ay lekelenmem oldu bazen kahve bazen pembe çok şükür sağlıkla aldım kucağıma.ikinci bebeğime hamileyim.ve yine lekelenmelerim devam ediyor çamur gibi şimdi ilk hamileliğim kadar yatıp dinlenmede yok.3 yaşında afacan ve 18 kg oğlum var bazen kucağıma bile almak zorunda kalıyorum.dr progestan verdi.kanaman bitincede ilacı bırak dedi.dünden beride içmiyorum.bak canım allah eğer hayırlı olanı sana nasip ettiyse o yaşanacaktır.stres yapıp vücudundaki damarlarda gerginlik yaratma.sana tavsiyem kendi kendini telkin yap herşey çok güzel olucak diye düşün inan bana çok faydasını görüceksin..

kasık ağrın var mı adet sancısı gibi yumurtalıklarda ?
yok canım hiç sancım yok benm kasılmam bile yok sadece stresim var oda beni bitiriyo

öyle tabi canm ama kayıplar olunca korkuyo insan ya dua edin bana lütfen kızlar pembe öyle bildiğimiz toz pembe ve vajinal akıntıyla beraber bugün doktorum kanaman kesilmiş dedi bana

korkma canım lütfen sakin ol. bende geçen haftaya kadar her lekelenmede bakıyordum acaba çocukmu düştü diye o kadar üzülüyordumki sonra gidip kalp atışını duyunca rahatladım. dr dedi zaten her lekelenme her kanama düşük belirtisi değil dedi. bana da vajina içine sıkılan şiringaya pek benzemesede aynı mantıkla çalışan jel verdi vajina içine sıkıp evde dolaş sakın oturma iyice yayılsın dedi. sadece 2 kez kullandım. bak mesela bugun koştur oraya koştur buraya canım çıktı eve bi geldimki yine kahverengi lekelenme olmuş ama önceki gibi korkmuyorum hatta hiç korkmuyorum sanırım bu lekeciklerle yaşamaya alışıcaz. zaten benimde 1,5 yaşında kızım var nereye oturup dinlencem mümkünmü . ama ben artık hep pozitif düşünücem. Allah karnımızdaki bebişlere ömür yazdıysa zaten bizimle yaşayacaklar. bence senin bebişinde sonun akadar seninle olacak. inşallah biraz daha rahatlamışsındır.

canım destekleriniz için çok saolun zaten doktorda korkma dedi yat dinlen dedi bakalım hayırlısı canım rabbm ne eylerse güzel eyler valla...Bende senn gibi düşünmeye çalışcam artık bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…