2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

sana da geçmiş olsun canım evet yatıyorum.
leklenme vardı doktor iğne falan verrdi bir sürü

pazar günü başladı ve şiddetliydi kanmam bugün çok şükür durmuştu damla damlaydı zaten yine bi damla geldi biraz önce pembemsi bi renk ama koyu değil bana progestan verdi günde 3 defa 2 tane alıyorum acaba bana niye iğne vermediki

canım hayırlı uğurlu olsun aramıza hoşgeldin oğluşlara bir prenses gelir inşallah ama tabi önce sağlıklı olsun öptüm
sağol cnm dediğin gibi önce hayırlısı tabi ama inn 2. yi çok kız istmiştim her gittiğimde soruyodum doğumdan sonra da ebeler bebeğe ben pipiye bakıyodum ama bunda sanki daha çok erkek istiyo gibiyim nedensiz belkide psikolijiktir

amin cnm ben normal doğum yapıyorum inş buda öyle olur ama şanslıydım hep beklenenden 10 gün önce doğum yaptım

amin cümlemize cnm ilk gün çok korkmuştum nasıl olur diye ama şimdi vakit geçmek bilmio

bende hatırladım cnm seni bi ara yazmıştın 2011 aralık annelerine ben normal yaptım cnm hemde dr beldn uyuşturalım rahat ol demesine rağmen en normal şekilde yapmıştım ama şimdi o gücü kendimde bulamıyorum açıkçası epidural istyorum yorgunum açıkçası iki çocuk arası 2 yıl diyolar ama bence 3 idealbüyük oğlum maşallah diyeyim kadeşini çok sevio wc yemw problemi yok istesem kreşede gidebilirdi ama o kadar uyumlu ki o olmazsa cnm sıkılır dün durumlardan habersiz anne bi bebek daha alalım dedi biz şok tabi kız bebek mi olsun erkek bebek mi dedik kız bebk yok erkek bebk olsun dedi babası niye oğlum dedi kız bebek çizio diyo yüzünü tırmalama hareketi ile babası ile boğuşuyolar az sıkıştı mı bebek koş diyo biz gidiyoz babaya tekmeler savuruyoz o kadar hoşuna gidiyoki anne bebbek çok güzel çaktı diyo kimselere vermio kadeşini hep teyit ettiro anne ben iyi abiyim demi diye ayrıca ismimnni soranlara abi diyo o nedenle tadını çıkarmak için 3 yaş ideal bence biz kazaya geldik siz bize bakmayın

kilo ve beslenme konuları konuşulmuş bende kendimden örnek vereyim ilk bebğime 2008 yılında 64 kg hamile kaldım 86 ile doğuma gidrim midem hiç bulanmadı çok düzenli beslendim meyve sebzem etim tavuğum balığım planlıydı 78 ile doğumdan çıktım oğlum 3800 doğdu ve 7 ay sonra tekrar 64 kiloydum

201 da bi gebelik daha geçirdim ve kaybettim kaybetmeme rağmen hamile gibi kilo almaya devam ettim psikolojim çok bozulmuştu bi ara 86 dıydım 81 e düştümki 2011 de hamile kaldım ma midem çok kötüydü ne bi vitamin içebbildim ne de doğru düzgün beslenebildim ekmek vazgeilmezimdi 92 ile doğuma gittim 86 ile doğumdan çıktım ve 40 ım çıktığında 78 kiloydum oğlum 4000 gr doğdu doyurmak zor oluyo hala ve ben 83 e çıktım tekrar ve hamileyim olmasaydı 7. asyda 69 falan olurum diyodum kısmet 2013 e artık

bilmem ki canım vajinadan mı kullanıyosun.
iğne daha etkiliymiş.

maşallah cesaretınden otoro tebrık edıyorum senı bravo kalabalık aıle olmak guzel olurr

canım bende sezaryenle dogum yaptım dr bana 2yıl yeterli oluyo ama biz 3yılı hep neolur neolmaz bünyeye baglı die öle diolarmıs zaten yas aralarınn da 3yas olması ideal olanıymıs biz6yas koyduk araya
Eki Görüntüle 394354

bu da bizim kesemiz teyzeleri 5+3 iken...
maşallah deyin emii
düşük riskimiz var ayrıca dualarınızı bekliyorum...

rabbim esirgesin oflu melekler minik melegimizi korusun bide bişi sorcam fotoyu nasıl koydun?ulturason kagıdındanmı cektin?cuma 11de kontrolüm var pıtpıtlar için bende koymak istiyorum daaa inşaallah

ahhh ne gusel hep ıkıncı ucuncu dordunculer harıka:)
bende normal dogum yaptım epıduralsız vede epızyosuz
umarım buda ole olacak amacım bu yonde zaten doktorların dedıgı zımpırtılar bana cok sacma gelıor neysekı doktorumu bastan tembıhlemıstım oda normal dogumu destekledı saolsun..basardık..benımde kızım yedı aylık nasıl yapacagız valla hep bunu dusunuyorum

rabbim yardım eder hiç üzülme gelen melek yardımlarıyla gelir inşaallah küçükmüş kızınız ama 3aylık olup2.gebe kalan arkadasım var ilk2yıl zor sona arkadas oluyolar inan saglıkla dogur

rabbim yardım eder hiç üzülme gelen melek yardımlarıyla gelir inşaallah küçükmüş kızınız ama 3aylık olup2.gebe kalan arkadasım var ilk2yıl zor sona arkadas oluyolar inan saglıkla dogur

ole dıorum zaten veren Allahımın vardır bır bıldıgı sonrası cok gusel olacak bırbırlerıne dost arkadas ama ıkı yıl daha kendıme sabır dılemem lazım kolay gelsın hepımıze
aman saglıcakla gelsınlerde gerısı bı sekılde olur ınsallah

haklısın canım cok dogru 2yıl zor sona kardes deil arkadas oluyolar mıssssssss dedigin gibi mışş dedim arkadaslarım var böyle cocuklardan gözlemledigim bu canım bende 3yas olsun dedim ama gurbete cıktık sebepler derken erteledik şimdi 5yasında paşam 6yasına gşrerken inşaallah abi olucak inşaallah

lekelenme olmuştu canım cumartesi günü bide önceden 2 düşüğüm olduğu için en az 3 ay çok dikkat etmem lazımmış.
:26:

benimde old2 2 tane ben bir çok test yaptırdım uğraştım hiç bişe çıkmadı Allah a şükür.önlem amaçlı cleaxen iğne kullanıyorum her gün eşim yapıyo.o yüzden doktorumda çok temkinli en baştan beri progestan ve folbiol içiyorum.çok şükür

canım benim doktor niye iğneye gerek duymuyor ya sinir oldum artık bi tek progestan devam ediyorum ve folbiol kullanıyorum benim kanamanın 4. günü bugün

canım benim doktor niye iğneye gerek duymuyor ya sinir oldum artık bi tek progestan devam ediyorum ve folbiol kullanıyorum benim kanamanın 4. günü bugün

benim dediğim iğne kan sulandırıcı canım.başka yani.sen fitil olarak al progestanı ben de öle yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…